Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

miejscowość z klimatem na trasie między Gorican a Sveti Rok

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016
miejscowość z klimatem na trasie między Gorican a Sveti Rok

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 22.07.2022 21:11

Szukam noclegu tranzytowego na trasie między Gorican a powiedzmy Sveti Rok. Zależy mi na tym, aby była to miejscowość z klimatem a najlepiej z klimatyczną starówką ;)
Poza noclegiem chciałbym przy okazji coś pozwiedzać albo przynajmniej pospacerować na starym mieście.

Zagrzeb odpada.
Zastanawiałem się nad Karlovac i Varaždin. Warto?
Jakieś inne propozycje?
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: miejscowość z klimatem na trasie między Gorican a Sveti

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 22.07.2022 21:34

empire13 napisał(a):Szukam noclegu tranzytowego na trasie między Gorican a powiedzmy Sveti Rok. Zależy mi na tym, aby była to miejscowość z klimatem a najlepiej z klimatyczną starówką ;)
Poza noclegiem chciałbym przy okazji coś pozwiedzać albo przynajmniej pospacerować na starym mieście.

Zagrzeb odpada.
Zastanawiałem się nad Karlovac i Varaždin. Warto?
Jakieś inne propozycje?


Hejka. Polecam Ci apartman Igor w Oštarije. Bardzo fajna miejscówka. Duży komfort za przyzwoitą kasę. Kontaktowałem się bezpośrednio z właścicielem. Bardzo dobry kontakt :idea: Do zwiedzania Ogulin 5 km z super knajpką Bonino. Wszystko znajdziesz na GM. Blisko autostrady.
Pozdrawiam.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017
Re: miejscowość z klimatem na trasie między Gorican a Sveti

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 22.07.2022 21:34

Varazdin wart jest dłuższego pobytu. W jedno popołudnie poczujesz niedosyt i wrócisz na dłużej. Znam z autopsji ;)
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: miejscowość z klimatem na trasie między Gorican a Sveti

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 22.07.2022 22:30

Habanero napisał(a):
empire13 napisał(a):Szukam noclegu tranzytowego na trasie między Gorican a powiedzmy Sveti Rok. Zależy mi na tym, aby była to miejscowość z klimatem a najlepiej z klimatyczną starówką ;)
Poza noclegiem chciałbym przy okazji coś pozwiedzać albo przynajmniej pospacerować na starym mieście.

Zagrzeb odpada.
Zastanawiałem się nad Karlovac i Varaždin. Warto?
Jakieś inne propozycje?


Hejka. Polecam Ci apartman Igor w Oštarije. Bardzo fajna miejscówka. Duży komfort za przyzwoitą kasę. Kontaktowałem się bezpośrednio z właścicielem. Bardzo dobry kontakt :idea: Do zwiedzania Ogulin 5 km z super knajpką Bonino. Wszystko znajdziesz na GM. Blisko autostrady.
Pozdrawiam.

Wezmę pod uwagę, dzięki za polecenie.

mchrob napisał(a):Varazdin wart jest dłuższego pobytu. W jedno popołudnie poczujesz niedosyt i wrócisz na dłużej. Znam z autopsji ;)

Tak podejrzewam. Od czegoś trzeba zacząć :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
miejscowość z klimatem na trasie między Gorican a Sveti Rok
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone