Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.02.2023 20:32

wiolek_lp napisał(a):Za 45 e nie zastanawiała bym się ani 5 minut jak mam być szczera :hut:
Jaka szkoda, że nie mogę sobie pozwolić jechać w czerwcu czy wrześniu :cry:
A ja się cieszę, że u mojej właścicielki na Hvarze w lipcu zapłacę 80 :-o gdzie w cenniku ma 90, a tak naprawdę sama jeszcze nie wie, za ile będzie wynajmować, bo ciągle mają jakieś podwyżki mediów i podatków 8)
Ale 45 e czyli na nasze 210 zł, to już dla mnie aż nieprawdopodobne przy dzisiejszych cenach :evil:

Dlatego, gdy podesłał Mikromir link do oferty to się lekko wystraszyłem bo przez głowę różne myśli zaczeły przechodzić. A to, że coś za tanio a to, że tanio bo wiedzą że sprzedają i potem szukaj właścicieli gdzieś w Chorwacji. Decyzja praktycznie podjęta i chyba zaryzykujemy aczkolwiek niepewność jest.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.02.2023 20:55

Sławek, szybka męska decyzja!, bierz nie dyskutuj bo zaraz zostaniesz z niczym, pewnie nie tylko Ty szukasz lokum a i tu na forum dużo jest obserwatorów tylko czytających. Za tę kasę w tym standardzie zapomnij że znajdziesz cokolwiek. Jest trochę dalej i pod górkę ale dasz radę, taki spacerek na zdrowie Wam wyjdzie. Miasteczko jest śliczne, dużo małych krętych uliczek a do miasta z Nady możesz dojść na kilka sposobów. na samej wyspie też jest co robić, jak lubisz zadupia i spokój to jest to idealne miejsce.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.02.2023 21:44

Standard mają naprawdę dobry, na zdjęciach nie wygląda to jakoś nie wiadomo jak, ale będąc na miejscu jest naprawdę super.
Nie mówiąc o czystości, bo jest idealnie czysto.
W zeszłym roku wysłałam tam znajomą ( 1 raz w Cro) i też była bardzo zadowolona.

Mam nadzieję, że jeszcze nie uda się im sprzedać 8) i może w przyszłym roku tam ponownie zawitamy :mrgreen:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.02.2023 21:54

yzedef napisał(a):Sławek, szybka męska decyzja!, ....
zarezerwowane :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.02.2023 23:56

sviva napisał(a):
yzedef napisał(a):Sławek, szybka męska decyzja!, ....
zarezerwowane :D

Nooooo wreszcie :D
Dla ścisłości Mikromir jest kobietą :cry: a dokładnie to Danusia :D
Szczerze....... to nikt tego tam tak szybko nie sprzeda bo to nie Makarska tylko zadupie, a cena dosyć zaporowa. I tak jak Wiola napisała czystość jest na najwyższym poziomie, pościel możesz sobie zmieniać nawet codziennie bo masz pod drzwiami na wymianę. Najlepsze jest to że będąc tam dwa tygodnie (w sumie razem cztery przez dwa pobyty) do miasteczka codziennie schodzisz innymi schodami, ja niestety wszystkich nie przeszedłem, czyli musi być ich więcej jak 28, kiedyś liczyłem ale się pogubiłem.
Miłego pobytu.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 05.02.2023 10:54

lotnikwsk napisał(a):
sviva napisał(a):
yzedef napisał(a):Sławek, szybka męska decyzja!, ....
zarezerwowane :D

Nooooo wreszcie :D
Dla ścisłości Mikromir jest kobietą :cry: a dokładnie to Danusia

O żesz w mordę. Mua culpa! Przepraszam :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.02.2023 12:07

Ależ nie ma za co. :smo:
Jak sobie taki nick wybrałam to muszę ponosić konsekwencje. :mrgreen: :wink:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 05.02.2023 12:16

Byliśmy w pierwszym roku pandemicznym było super. Gdyby nie statek dowożący plażowiczów z Breli, byłoby zupełnie pusto. Kiedyś wrócę, uwielbiam ospałe dalmackie wsie i miejscowości bez tłumów.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 05.02.2023 14:26

Mikromir napisał(a):Ależ nie ma za co. :smo:
Jak sobie taki nick wybrałam to muszę ponosić konsekwencje. :mrgreen: :wink:

W ramach rekompensaty pierwszą relację z Povlji jaką studiuję jest: "Dziurki... czyli Brač i Istria 2015" :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.02.2023 18:47

sviva napisał(a):
Mikromir napisał(a):Ależ nie ma za co. :smo:
Jak sobie taki nick wybrałam to muszę ponosić konsekwencje. :mrgreen: :wink:

W ramach rekompensaty pierwszą relację z Povlji jaką studiuję jest: "Dziurki... czyli Brač i Istria 2015" :)

Miło mi :) choć może należało ją przeczytać przed dokonaniem rezerwacji. :wink:

Ode mnie jeszcze tylko taka sugestia: zanim skręcisz w ostatnią drogę w dół prowadzącą do Nady (Brdanjak) zaparkuj koło przysłowiowej już koparki, zejdź pieszo na dół, przeanalizuj sytuację parkingową i opracuj strategię parkowania. Różnych rzeczy się naoglądałam na tym parkingu z balkonu Renaty...
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.02.2023 22:46

Czy mój post, który tu napusalam nie przeszedł moderacji przez coś ? Czy jestem tak zmęczona, że wydaje mi się tylko, że go tu wstawiłam 8)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.02.2023 23:01

Nikt nie usuwa postów, oprócz dubli i szczególnych przypadków.
Ty się na te przypadki nie łapiesz, więc podejrzewam, że po prostu nie wysłałaś.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.02.2023 23:02

Dzięki, czyli musiałam dać podgląd, a potem wyłączyć stronę :twisted: to wrzucam raz jeszcze :lol:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.02.2023 23:07

Mikromir napisał(a):Różnych rzeczy się naoglądałam na tym parkingu z balkonu Renaty...


Kurcze ja nie wiem co w tym parkingu i podjeździe jest takiego strasznego, że jest tak demonizowany :twisted: Jak ktoś nie jest niedzielnym kierowcą , to powinien bez problemu tu wjechać i zaparkować. Nawet ja, jako ten niedzielny kierowca 8) poradziłabym sobie :wink:

Nie mówię niżej, bo tam kąt faktycznie jest większy, ale do Nady, to tak jak Krzysiek napisał, jeśli ktoś jeździ autem i był kiedykolwiek w jakichkolwiek górach, to normalny spadek :)
Za 1 razem bardziej "zaskoczyła" nas cała droga, wąską na 1 auto, ale parking luz :oczko_usmiech:

Kilka zdjęć jeszcze z naszym starym autem :twisted:

Screenshot_2023-02-05-19-50-25-445_com.google.android.apps.photos.jpg
Screenshot_2023-02-05-19-51-00-450_com.google.android.apps.photos.jpg
Screenshot_2023-02-05-19-51-56-086_com.google.android.apps.photos.jpg
Screenshot_2023-02-05-19-50-20-745_com.google.android.apps.photos.jpg
Załączniki:
Screenshot_2023-02-05-19-50-55-740_com.google.android.apps.photos.jpg
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 06.02.2023 08:57

Screenshot_20230206-075454.jpg

A pod drzwiami jest całkiem prosto :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 66
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone