Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.02.2023 12:42

Mam jeszcze pytanie. Czy u Nady jest grill?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.02.2023 13:17

sviva napisał(a):Mam jeszcze pytanie. Czy u Nady jest grill?

Jest tylko taki pospawany z blachy, chyba że ostatnio wybudowała murowany bo miejsce tam jest idealne za domem.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 03.02.2023 18:50

lotnikwsk napisał(a):Byłem w tej Croati na pifku u znajomych, do plaży bliżej i bez górki ale jednak wolę podejść wyżej i mieszkać u Nady. Widoki fajne i nie ma krzaków które zasłaniają jadran. No i można dojechać autem na miejsce, myślę że kto ma prawko parę lat i był kiedyś w górach to nie powinno być żadnego problemu z dojazdem.


Nada ma rzeczywiście fajny standard wszystko śliczne i zadbane ale do wody jest daleko w sensie jak podliczysz ten wysiłek pod górę :D. Na dole to o czy pisze Danka nie jest złym miejscem. My byliśmy tam 2 tygodnie, mieliśmy do dyspozycji w sumie 3 balkony jeden mały kameralny od środka drugi malutki przy wejściu i trzeci na górze z dużym stołem, parasolem, leżakami i grillem z pomieszczeniem gospodarczym w którym była pralka z której korzystaliśmy. Apartament miał też zewnętrzny prysznic a do ticji luki były tylko schodki. My tam byliśmy z pontonem i go nosiliśmy do domu na szczęście to był zwykły Intex więc dało radę :D. Osobiście wole mieć app na puncie bo jestem po prostu nad samym morzem i mam do niego płasko.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.02.2023 19:43

Czyli brać app u Nady czy nie brać? Bo muszę zdecydować odnośnie rezerwacji.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.02.2023 20:04

??
Przeczytać wszystkie informacje i opisy Nady, Povlji i zatoki Ticja Luka, przeanalizować dokumentację zdjęciową i samodzielnie podjąć decyzję czy Wam tam będzie wystarczająco dobrze. Przecież to nie my mamy tam spędzać wakacje...
Jak dla mnie, możesz sobie tę Nadę nawet kupić :mrgreen:
https://www.indomio.hr/en/12788704?position=14#photo3
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.02.2023 20:19

Povlję odwiedzam co roku, jeden lub dwa razy podczas mojej wizycie na Brač plażuję tam. :wink: Ticja Luka jest piękna, ale jak dla mnie brakuje tam cienia.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.02.2023 20:35

sviva napisał(a):Czyli brać app u Nady czy nie brać? .

A opieki dla żony nie potrzebujesz ?
Bo wiesz, jakby co to pomożemy.. :wink:

A tak poważnie, to wszystkie za i przeciw masz.
Co wybierzesz, to będziesz miał... :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.02.2023 21:03

sviva napisał(a):Czyli brać app u Nady czy nie brać? Bo muszę zdecydować odnośnie rezerwacji.

Ja tylko podałem link, skoro prosiłeś w cenie do 60 euro,
Czy brać czy nie to Ci nie powiem, żebyś później psów na mnie nie wieszał że Ci zmarnowałem wakacje i kupę kasy :mrgreen:
Życzył bym sobie żeby mieć tak opisaną okolicę i apartament jak tutaj masz przy własnej rezerwacji :roll:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 03.02.2023 21:10

lotnikwsk napisał(a):
sviva napisał(a):Czyli brać app u Nady czy nie brać? Bo muszę zdecydować odnośnie rezerwacji.

Ja tylko podałem link, skoro prosiłeś w cenie do 60 euro,
Czy brać czy nie to Ci nie powiem, żebyś później psów na mnie nie wieszał że Ci zmarnowałem wakacje i kupę kasy :mrgreen:
Życzył bym sobie żeby mieć tak opisaną okolicę i apartament jak tutaj masz przy własnej rezerwacji :roll:


Ja też mówię pomidor, kocham Povlję byłem tam 3 razy i tam wrócę bo to nasze miejsce w Cro ale sam bym miał dylemat gdzie ponownie. Musisz sam się doświadczyć bo nikt za Ciebie nie podejmie decyzji. Najwyżej zapłacisz frycowe pamiętaj, że każdy ma inne wymagania/potrzeby na zasadzie jeden woli blondynki drugi brunetki :D.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 03.02.2023 21:42

Ja ze swojej stronny mogę polecić https://www.apartamenty-chorwacja.com.p ... oj-mir/784
Byliśmy w ubiegłym roku. Mieliśmy apartament na samej górze z cudownym widokiem na Povlja. Apartamenty w dobrym standardzie
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.02.2023 13:20

Mikromir napisał(a):??
Jak dla mnie, możesz sobie tę Nadę nawet kupić :mrgreen:
https://www.indomio.hr/en/12788704?position=14#photo3


O kurcze Nada chce sprzedać dom 8O :cry:
W sumie ona chyba już tam nie mieszka, przez ostatnie 2 sezony letnie przebywała i zajmowała się domem jej mama Silvia, a oni pracują gdzieś na lądzie.
Najwidoczniej nie opłaca się im utrzymywać dom

karin74 napisał(a):Ja ze swojej stronny mogę polecić https://www.apartamenty-chorwacja.com.p ... oj-mir/784
Byliśmy w ubiegłym roku. Mieliśmy apartament na samej górze z cudownym widokiem na Povlja. Apartamenty w dobrym standardzie
:(

Czaiłam się kiedyś na te app, już sobie wyobrażam jaki tam musi być piękny zachód słońca :hearts:
Ale pozostanę przy Nadzie, bo jednak stąd do plaży bardzo daleko, pomijając tą małą miejską betonową, a ja tam TL uwielbiam :mrgreen:

sviva napisał(a):Czyli brać app u Nady czy nie brać? Bo muszę zdecydować odnośnie rezerwacji.


Nie wiem czy wchodziłeś do mnie na insta, gdzie jak pisałam jest "zwiedzanie" app, jest dojście na plażę i wiele więcej, ale tak jak poprzednicy pisali nikt za Ciebie nie zdecyduje, a materiału poglądowego masz duuużo :mrgreen:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.02.2023 15:49

Mikromir napisał(a):Jak dla mnie, możesz sobie tę Nadę nawet kupić :mrgreen:
https://www.indomio.hr/en/12788704?position=14#photo3

No i to jest problem.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.02.2023 16:08

sviva napisał(a):
Mikromir napisał(a):Jak dla mnie, możesz sobie tę Nadę nawet kupić :mrgreen:
https://www.indomio.hr/en/12788704?position=14#photo3

No i to jest problem.

Jest albo nie jest. O ile pamiętam ogłoszenie o sprzedaży wisiało już na innych portalach w poprzednich sezonach. Nie tak łatwo sprzedać dom... więc pewnie sobie jeszcze powisi, a wynajem toczy się dalej.
Nie mniej jednak możesz ponegocjować też z Renatą o ten zielony ap. Trochę niżej jest i można korzystać ze schodków za Dodą. Przy okazji dowiesz się gdzie oni mają parking, bo ja tam byłam bez auta, a twierdzą że jest. Pewnie na dole.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.02.2023 18:39

Mikromir napisał(a):Jest albo nie jest. O ile pamiętam ogłoszenie o sprzedaży wisiało już na innych portalach w poprzednich sezonach. Nie tak łatwo sprzedać dom... więc pewnie sobie jeszcze powisi, a wynajem toczy się dalej.

Boję się tego, że jeśliby się sprzedał to nowy wlasciciel może mi środkowy palec pokazać. Nie będę ukrywał, że zielony app zaoferowała mi za x euro. Fioletowy za x euro. Takiej ceny nie miałem nigdzie, tzn miałem ale wyglądały jak PGR :)
Oglądałem filmy na instagramie Wioletty. Sam app i okolica bardzo nam odpowiadają. Zwłaszcza, że jeszcze nigdy nie byłem na Brać. Tzn byłem na 2 godziny na plaży Zlatny Rat ale to nie moja bajka. Za dużo ludzi i stamtąd pospiesznie uciekliśmy.
Wiem, że podaliście mi wszystko jak na tacy ale gdyby chodzilo o Riwierę Makarską czy Pag to bym nie pytał bo znam. Tutaj jadę w nieznane.
Ostatnio edytowano 15.06.2023 15:15 przez sviva, łącznie edytowano 3 razy
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.02.2023 19:06

Za 45 e nie zastanawiała bym się ani 5 minut jak mam być szczera :hut:
Jaka szkoda, że nie mogę sobie pozwolić jechać w czerwcu czy wrześniu :cry:
A ja się cieszę, że u mojej właścicielki na Hvarze w lipcu zapłacę 80 :-o gdzie w cenniku ma 90, a tak naprawdę sama jeszcze nie wie, za ile będzie wynajmować, bo ciągle mają jakieś podwyżki mediów i podatków 8)
Ale 45 e czyli na nasze 210 zł, to już dla mnie aż nieprawdopodobne przy dzisiejszych cenach :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 65
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone