Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.02.2023 16:59

sviva napisał(a):Dostałem ofertę z villi Nada. Jest korzystna. Teraz tylko kwestia dojścia na pobliską plażę, taką zapasową codzienną do odpoczynku.

Na tą codzienną plażę to chyba nawet pięć minut nie trzeba iść, tak jak Mikromir pisze to jakieś 200 metrów z czego tej niby strasznej stromizny to jakieś 20~30 metrów a reszta to po płaskim. Pięcio latek i tak Cię na pewno wyprzedzi. Ewentualnie można iść do góry i później w prawo przez cmentarz do punty to wyjdzie jakieś 10 minut.
Pozdrawiam
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.02.2023 17:25

Dokładnie, tutaj na zdjęciu ta stromizna, a potem kilka schodków i jest się na dole :wink: sorki za jakość, ale to zrzuty ekranu 8)
Screenshot_2023-02-02-16-06-01-578_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-02-02-16-05-29-326_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-02-02-16-05-42-811_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-02-02-16-05-19-169_com.instagram.android.jpg
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.02.2023 17:47

Wiola fajnie sobie przypomnieć :D
Chyba tam za rok pojadę :roll:
A tutaj znalazłem moje wypociny z pierwszego pobytu
topic53358.html
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.02.2023 21:25

wiolek_lp napisał(a):W wrześniu app zielony kosztuje 60 e.

Z oferty, którą dostałem kosztuje mniej :D
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 02.02.2023 21:35

lotnikwsk napisał(a):Wiola fajnie sobie przypomnieć :D
Chyba tam za rok pojadę :roll:
A tutaj znalazłem moje wypociny z pierwszego pobytu
topic53358.html


My też jeszcze nie raz tu wrócimy ale niech trochę upłynie czasu aby było takie WoW :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.02.2023 21:55

sviva napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):W wrześniu app zielony kosztuje 60 e.

Z oferty, którą dostałem kosztuje mniej :D

Bo Nada sama ze sobą się targuje :mrgreen:
W 2021 sama obniżyła nam cenę o 130 euro, tak że za czerwony apartament w szczycie sezonu płaciłem 66 euro.
Pewnie jej robimy reklamę :roll: ale niech ma pełny kalendarz bo fajna babka z niej :D
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.02.2023 22:30

A co z parkingiem? Powiem Wam, że to 60 euro to zawyżone. Za różnicę między tym co podaliście a tym co podała właścicielka mam paliwo na dojazd. :D Tyle tylko, że jako jedyni zawołali 30% zaliczki. Wszyscy do których pisałem chcieli 100 euro.
Ostatnio edytowano 02.02.2023 22:55 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2023 22:53

Bardzo " fajny" zjazd do apartmana, jeżeli się chce spalić sprzęgło. Niby asfalt, ale końcówka stroma.. kolega tam mało mało co go nie spalił.
Więc albo zjeżdżasz, albo zostawisz auto na parkingu przy Ticja Luka ( po warunkiem, że mają tam swoje miejsce) i drałujesz z klamotami na piechotę po tych schodach a potem resztę.
Nie kojarzę samej Nady, być może jest ona wyżej i aż tak stromo nie jest. Bo na samym dole już jest.
Mieszkałem powyżej Villi Dragica,Sutjeski Cipovec.
Jeżeli dobrze kojarzę schody, które wkleiła wiolek

Ap. Doda
Załączniki:
IMG_20230202_220219.jpg
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.02.2023 23:15

Parking jest na trzy auta, jedno auto pod samymi drzwiami, jak trafisz na wolny to masz auto trzy metry od salonu.
Anakin Nada jest wyżej i nie trzeba z tej skarpy zjeżdżać, no chyba że Ci auto ucieknie :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2023 23:19

A to ok.....nie kojarzę dokładnie tego domu, ale wiem jak wygląda ten zjazd na końcu :roll:
Chorwat mieszkający na samym dole, po lewej stronie miał starego Mercedesa, z napędem na tył i tylko się śmiał jak Ibiza paliła sprzęgło :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 02.02.2023 23:31

anakin napisał(a):A to ok.....nie kojarzę dokładnie tego domu, ale wiem jak wygląda ten zjazd na końcu :roll:
Chorwat mieszkający na samym dole, po lewej stronie miał starego Mercedesa, z napędem na tył i tylko się śmiał jak Ibiza paliła sprzęgło :wink:

Mieszkaliśmy u niego, auto nasze stało na górze bo nie odważyłbym się tam zjechać. Przywiózł i wywiózł tym merolem nasze bagaże. Fajną miał technikę... skręt i strzał ze sprzęgła z pedałem w podłodze a merol aż wył ale inaczej się nie dało.
Nada jest wyżej ale też płasko nie jest więc trzeba mieć tego świadomość i jakieś umiejętności ruszania pod górę :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2023 23:35

A Mercedes był czerwony ( chyba, że coś podkręciłem, bo to było w 2014 ) :mrgreen:
Fajna chata. Byłem w środku, bo znajomi tam mieszkali.
Tylko ten wyjazd :roll:

Dlatego zawsze mówię, że dojazd asfaltem i parking pod domem nie zawsze znaczą to samo :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.02.2023 00:15

Wynajmowaliśmy cały ten dom Croatia w 2015, ale też parkowaliśmy na górze ulicy na końcu koło koparki. Klamoty (jak wspomniał yzedef) zwoził gospodarz swoim białym mercedesem. Mąż razem z bagażami wybrał się z nim na koniec tym mercem pod górkę - ponoć niezwykłe doznanie. :mrgreen:
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ava-uvala/
Oni mają dość dobre ceny, a z domu niezłe dojście na plażę - tylko schodki i potem już bardziej płasko. Ale ten ich apartman 2+2 na piętrze jest dość malutki, sypialnia to raczej taka wnęka z łóżkiem piętrowym, bez drzwi nawet, w saloniku rozkładana sofa. Za to widok z balkonu na Tičją Lukę jest super. Mieszkanie na dole większe, ale krzaczory zasłaniały widok na zatokę. Jest jeszcze jeden ap. 2+2 właścicieli, nie ujęty w ofercie, który też wtedy wynajęliśmy dla ekipy, ale ma dostęp tylko do dużego tarasu z grillem za domem.
dziurki-czyli-bra-i-inne-zakamarki-2015-t49493-30.html#p1662704
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.02.2023 00:44

Byłem w tej Croati na pifku u znajomych, do plaży bliżej i bez górki ale jednak wolę podejść wyżej i mieszkać u Nady. Widoki fajne i nie ma krzaków które zasłaniają jadran. No i można dojechać autem na miejsce, myślę że kto ma prawko parę lat i był kiedyś w górach to nie powinno być żadnego problemu z dojazdem.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.02.2023 08:46

lotnikwsk napisał(a):Wiola fajnie sobie przypomnieć :D
Chyba tam za rok pojadę :roll:
A tutaj znalazłem moje wypociny z pierwszego pobytu
topic53358.html


A w tym roku co w planach ? :wink:
Ja nie wiem kiedy, ale na pewno wrócimy kiedyś, bo dalej uważam, że to jest najlepsze miejsce na takie bardziej stacjonarne wakacje :mrgreen:
Żałuję, że nie ma bezpośredniego połączenia promowego z samochodami między Hvarem :cry:

sviva napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):W wrześniu app zielony kosztuje 60 e.

Z oferty, którą dostałem kosztuje mniej :D


No i super, że dała jeszcze lepszą ofertę :wink: My w pierwszy tydzień lipca w 2021 płaciliśmy 50 e, też niżej niż było w cenniku, pomimo, że byliśmy tylko na tydzień :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 64
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone