Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ogromek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogromek » 20.01.2019 15:45

Witam czy ktoś miał styczność z tym apartamentem Guest House Edi w Breli na ulicy Svetog Jurja 28.
Konkretnie chodzi mi o dojście do plaży -pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.01.2019 17:12

ogromek napisał(a):Witam czy ktoś miał styczność z tym apartamentem Guest House Edi w Breli na ulicy Svetog Jurja 28.
Konkretnie chodzi mi o dojście do plaży -pozdrawiam

Do plaż w Breli daleko ....

https://www.google.com/maps/place/Guest ... 16.9298046

Autem
https://www.google.com/maps/dir/Guest+H ... 723089!3e0

Pieszo
https://www.google.com/maps/dir/Guest+H ... 723089!3e2
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10869
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.01.2019 20:16

ogromek napisał(a):Witam czy ktoś miał styczność z tym apartamentem Guest House Edi w Breli na ulicy Svetog Jurja 28.
Konkretnie chodzi mi o dojście do plaży -pozdrawiam


Jedyne plusy tej lokalizacji to widoki (jeśli ma się app od strony morza) oraz konoba Galinac; bardziej w takiej odległości szukałbym czegoś z basenem, ewentualne pozostają codzienne dojazdy do plaż.
ogromek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogromek » 20.01.2019 21:37

Dziękuję bardzo za podpowiedzi,złożyłem rezerwację na 3 noclegi jakoś to przetrwam ,w Chorwacji byłem tylko raz na all inclusive w Gradac więc postanowiliśmy z żoną pojechać inaczej ,ale chcieliśmy na pierwsze dni coś taniego żeby zobaczyć co i jak ,a potem do miejscowości Cavat.Przyznam się że decyzja rezerwacji była trochę zbyt pochopna,mam nadzieję że następne miejscówki będą lepsze i będę miał się czym podzielić na forum -pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.01.2019 21:40

ogromek napisał(a):Dziękuję bardzo za podpowiedzi,złożyłem rezerwację na 3 noclegi jakoś to przetrwam

Skoro tylko trzy noclegi, to spoko. :wink:
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 21.01.2019 13:27

Konradk » 18.01.2019 16:32 napisał dużo, ale mądrze. Tylko jedna uwaga - na forum jasno jest określone - ulica Podraće to TOP Breli, a Šćit jest jednak słabszą lokalizacją.

Najważniejszą jednak informacją jest cena 50e za apartament w Breli - na Podraće, z zacnym widokiem. Ok, wiem, że wrzesień. I tak warto.

Szczególnie w stosunku do tegorocznych ofert.
Konradk
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konradk » 21.01.2019 15:48

Na tą cenę też trzeba spojrzeć przez pryzmat tego, że po pierwsze znaleźliśmy kwaterę na miejscu i byliśmy w niej godzinę po dogadaniu ceny. Na 10 dni. Po drugie, gospodyni tłumaczyła, że ktoś ich wystawił i w dzień przyjazdu odwołał rezerwację.

Całkiem prawdopodobne, gdyż jak wyjeżdżaliśmy - 20 września - to wciąż mieli pełne obłożenie i nie mogliśmy przedłużyć pobytu, bo już mieli następnych gości czekających tylko na to żebyśmy zwolnili apartament.
My musieliśmy na jedną noc przenieść się do domu obok... cena również 50e, ale za pokój, w którym w zasadzie mieściło się wyłącznie łóżko. Łazienka była dzielona z osobą opiekującą się obiektem. Za to widok z balkonu... zapierający dech w piersiach.

Natomiast znajomi, którzy przyjechali w ciemno - znaleźli Apartaman Ljuma (Banje 16 - tuż nad ul. Scit) - dwie sypialnie, duuuży salon i taras (oczywiście widoki również fajne), warunki w środku bardzo dobre, na początku września, na niecały tydzień chyba - 45e.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 22.01.2019 10:28

To oferty w granicach rozsądku - powtórzę, nawet mając na uwadze, że to wrzesień. A przecież mówimy o dobrych lokalizacjach. Ja widziałem ceny 120-140 euro w sezonie za 2+2, a i pojawiła się na forum cena ok. 160 euro (tak, bez śniadania i znaczących wygód). Toż to kosmos i cena absolutnie nie adekwatna do tego, za co się płaci.
Andrew75
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew75 » 27.01.2019 22:53

Witam.
Wybieram się w tym roku z rodzina 2+2 do Breli. Wysłałem już parę maili ale odpowiedzi jakie przyszły to od 100 do 150 euro za dobę. Czy mogę prosić jeśli jest to możliwe o namiary na apartamenty na ulicy Podrace. Bo cena jaka Pani podała jest bardzo atrakcyjna. Dziękuję i pozdrawiam. Andrzej.
Mokacro
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mokacro » 03.02.2019 17:41

Witam :papa: pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji a konkretnie do Breli, apartament mamy na ulicy Frankopanskiej 5. Chciałam się dowiedzieć czy to dobra lokalizacja ile czasu zajmie spacer na plażę? Gdzie w pobliżu warto jadać, kąpać się i opalać, robić zakupy? Będę wdzięczna za wszelkie info, dzięki :D
Ejżja
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 06.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ejżja » 03.02.2019 19:33

Witaj Mokacro :) W zeszłym roku byliśmy na Frankopańskiej kilka numerów dalej. Zaraz koło Twojego app. jest mini market, idąc parę kroków drogą w dół jest apteka, piekarnia i pizzeria Surf, którą serdecznie polecam. Ceny przystępne, jedzenie pyszne i naprawdę duże porcje, obsługa rewelacyjna. Codziennie kelnerzy chętnie z nami gawędzili i stawiali conajmniej jedną kolejkę na ich koszt :mrgreen: zaraz obok pizzerii droga zakręca przy hotelu Soline, i właściwie jesteś już na promenadzie i przy plaży. W Breli jest ich kilka do wyboru :D Idąc promenadą w prawo dojdziesz do Punty Raty, my tam plażowaliśmy ze względu na cień koło skałek zaraz przy wodzie, a w lewo do portu. Znajduje się tam sporo knajpek, stoisk z pamiątkami i większy market. Brela to spokojna mieścinka. Jeśli szukasz nocnych rozrywek znajdziesz je w Basce Vodzie, sąsiedniej miejscowości. Dojdziesz tam plażą, lub bezpośrednio ul. Frankopańską. Polecam wycieczkę autobusem do Makarskiej, i powrót wybrzeżem do Breli :)
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 03.02.2019 21:14

Nie wiem czy dalej będę miłośniczką Breli, ceny kosmos 8O W 2013 r. przy pierwszym naszym pobycie w Breli, na barrrdzo wysokim klifie (trylion schodów :wink: ) zwrócił naszą uwagę fajny budynek (widoki nieziemskie - weszliśmy po tych schodach). Chcieliśmy tam zarezerwować w 2015, ale zaproponowali cenę 90E (wrzesień), no i zrezygnowaliśmy... na ten rok ceny zaporowe http://www.villa-franka-brela.com/price ... servations 8O 8O I to są ceny za apartament (z tym "Location: by the sea" trochę przesadzają - nie liczą pionu), wydaje się, że za tą cenę to można już jakiś domek/wille wakacyjną wynająć na więcej osób... Tak więc Rafale przebijam Cię :wink: :papa:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 03.02.2019 21:31

Ejżja napisał(a):Witaj Mokacro :) Polecam wycieczkę autobusem do Makarskiej, i powrót wybrzeżem do Breli :)

Niezłe wyzwanie na ok. 3,5 godziny :roll: :wink:
stephanos
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) stephanos » 03.02.2019 23:32

Witam Wszystkich :)
Mam pytanko odnośnie apartamentu na Frankopanska 34, czy ktoś był i czy jest możliwość zejścia "w dół" do plaży między domami czy trzeba iść za drogą tak jak pokazuje googlemaps ?
Z góry dziękuję za informacje :)
Mokacro
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mokacro » 04.02.2019 16:38

Dziękuję Ejżja za informacje :D , a która plaża jest najlepsza tzn. prysznice, toalety, łagodne zejście do morza?
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone