Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.11.2018 21:45

mamaania napisał(a):Wysłałam na razie 10 maili. Odpowiedzi dostałam tylko 3.Jeżeli chodzi o tą miejscówkę za 140 euro, to Ścit 41. Zależy mi, żeby nie było zbyt wysoko, w pobliżu fajna plaża i sklep niedaleko. Jadę z teściami i to o nich się bardziej martwię, żeby dali radę. Oprócz tego dwójka dzieci 3 i 8 lat i oczywiście zaślubiony:). Drugą ofertę jaką dostałam to Podrace 11 za 135 euro.... Będę wdzięczna za opinie i ewentualnie polecenie innych miejscówek...

jedna i druga lokalizacja dobra i mz lepsza niż App. w centrum Breli czyli Soline; jak miałbym wybierać z tych dwóch to brałbym Scit 41, bo w jedną stronę schodkami w dół do plaży Stomarica lub w drugą ul. Podrace do plaży przy brelskiej skałce i dalej promenadą do Punta Raty, ale trochę wyżej ten Scit;

w tym rejonie masz tylko mały sklepik Ivelma Market na ul. Podrace, większy znacznie wyżej na ul. St.Radica

krisf62 napisał(a):Byłem w Breli Podrace 18 Miona, taras zawieszony nad wodą, I linia, 10m do plaży, wszystko super aleeee schodków 125 8O.

byłem kiedyś obok i tam zakochałem się w Breli
krisf62 napisał(a):Czy warto to już kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje. W tym roku po raz piąty Poljesac.
Pozdrówka

przyjrzałem się klawiaturze i to nie może być literówka, to tym razem pewnie już zorientujesz się, że jeździsz na Peljesac
mamaania
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaania » 14.11.2018 23:05

krisf62 napisał(a):Byłem w Breli Podrace 18 Miona, taras zawieszony nad wodą, I linia, 10m do plaży, wszystko super aleeee schodków 125 8O.
Czy warto to już kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje. W tym roku po raz piąty Poljesac.
Pozdrówka

Dzięki za info. Tylko Miona to Podrace 25 a Visnja to Podrace 18. Rozumien, że o Miona ci chodziło? Napisałam dzis do nich maila ale na razie cisza...
eva73
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 15.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eva73 » 15.11.2018 10:13

Witam :D , wysłałam Ci wiadomość na priv odnośnie Scit 41.
krisf62
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 16.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisf62 » 16.11.2018 16:37

Dzięki za info. Tylko Miona to Podrace 25 a Visnja to Podrace 18. Rozumien, że o Miona ci chodziło? Napisałam dzis do nich maila ale na razie cisza...[/quote]

Faktycznie masz rację, chodziło mi oczywiście o Mione, odpisali do mnie szybciutko, wszystko jak na stronie, mają na dole przy plaży pomieszczonko zamykane na graty plażowe ( nie trzeba taszczyć po schodach). Widok z tarasu pikny :D
Visnja niestety przemilczała moje zapytanie.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 22.11.2018 13:15

te kiero, tak, jak już kiedyś pisałem - po raz pierwszy wracamy w wakacyjne miejsce i jest to ...Brela. Oczywiście, tak jak i pierwszy pobyt, to wina Twoja:)

Tym razem zamiast na Podrace skupiłem się na Put Luke i tamtej okolicy. Znalazłem coś takiego, jak na zdjęciach. Niby już opłacone, ale niewiele wiem o tej części. Możesz coś rzec o okolicy, plażach, itp. Knajpy chyba dwie, ale o Plimie słyszałem:) Jak dojechać tam, lepiej tym wcześniejszym zjazdem?

Swoją drogą - nieźle zdrożała ta Brela. Nigdy tania nie była, ale teraz to już niektórzy przesadzają.
Załączniki:
apartmani-brblaz-brela-636752798626451952-11_460_346.jpeg
166724435.jpg
12214foto2.jpg
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.11.2018 15:08

rzdrozny napisał(a):te kiero, tak, jak już kiedyś pisałem - po raz pierwszy wracamy w wakacyjne miejsce i jest to ...Brela. Oczywiście, tak jak i pierwszy pobyt, to wina Twoja:)

Tym razem zamiast na Podrace skupiłem się na Put Luke i tamtej okolicy. Znalazłem coś takiego, jak na zdjęciach. Niby już opłacone, ale niewiele wiem o tej części. Możesz coś rzec o okolicy, plażach, itp. Knajpy chyba dwie, ale o Plimie słyszałem:) Jak dojechać tam, lepiej tym wcześniejszym zjazdem?

Swoją drogą - nieźle zdrożała ta Brela. Nigdy tania nie była, ale teraz to już niektórzy przesadzają.


Miejscówka przednia...
App. Brblaz Brela Jakirusa znam w tym sensie, że kiedyś namierzyłem i chciałem skorzystać, ale wybrałem app. przy promenadzie w Stomaricy.
Lokalizacja to już dalekie obrzeża Breli; stąd najbliżej do dzikiej plaży Vruja spacerkiem miłą drogą potem dziką ścieżką (jest opis na forum). Jeśli chodzi o plaże zagospodarowane to te leżące poniżej, 3 o wspólnej nazwie Jakirusa, do których można dojść ścieżką lub ulicą Put Luke wijącą się w dół do promenady.
Rest. Plima jest nieco dalej, ale w rejonie Jakirusy skąd zdjęcia również jest kilka restauracji i beach barów, wynajem łódek itp.
Dojazd najlepiej od strony Rest. Śampion TUTAJ
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 23.11.2018 11:41

Dzięki wielkie. Tak, ta Vruja to jeden z argumentów, który zdecydował o tej miejscówce. Z tego co piszesz, wynika, że do centrum to będzie fajny i dłuuugi spacerek promenadą (nie przeszkadza), ale codzienne żywienie możliwe w okolicy app. To super.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.11.2018 11:42

Apartament widac, ze super. Powiedz jaka jest odległość do morza bo pisza ze ok 200 m a mam wrazenie ze dalej. Basen wyglada ciekawie chodz chyba dostepny dla duzej ilosci osob bo apartamentow w tym domu jest sporo. Kurcze wszystko bajecznie ale za 2+2 120 euro to dla mnie kosz nie do przejscia.14 dni to koszt ponad 7 tys za sam apartament:(. Hm. Pomarzyć można:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.11.2018 12:03

amatus1 napisał(a):Apartament widac, ze super. Powiedz jaka jest odległość do morza bo pisza ze ok 200 m a mam wrazenie ze dalej.

Ok. 200 m w pionie :oczko_usmiech:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.11.2018 12:16

He to poodbnie jak u mnie, ten pion mnie drażni w drodze powtornej z plazy...ale dobrze ze droga dobra i autko z pionem lepiej sobie radzi od mojej rodzinki:). Kurde to cena za ten pion jest dosyc wysoka:)
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 26.11.2018 15:17

Jak zawsze - coś za coś:) Dzięki pionowi masz świetnie umiejscowiony basen z genialnym widokiem. A piony w Breli są wszędzie:) Średnia za dzień wychodzi ok. 111 euro, co nie jest tanio, ale wolę to z basenem, niż na Podrace u Vranjesa, gdzie już byłem i płaciłem 2 lata temu 110, a teraz chcą już ponad 120. Za to samo, bez żadnych zmian.

Ta miejscówka to przede wszystkim spokój, długa promenada do centrum, Vruja spacerkiem, no i ów robiący wrażenie ...basen.:)

Bierzemy 3 pokoje, czyli i tak przy basenie głównie będą sami swoi:)
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 30.12.2018 12:14

:hut: I ja dołączam do klubu jako że Brela była naszym pierwszym wyborem w Cro i od razu strzał w 10 :D
Oczywiście apartmani na ul. Ścit


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.12.2018 19:19

pablos77 napisał(a)::hut: I ja dołączam do klubu jako że Brela była naszym pierwszym wyborem w Cro i od razu strzał w 10 :D
Oczywiście apartmani na ul. Ścit

Witaj, cieszę się ze dołączasz i masz swój wkład.
Brela po pierwszym razie albo zauracza na dłużej, aż chce się wracać albo odpycha i już ten pierwszy raz w zupełności wystarczy.
Wielu z nas zaczynało przygody z Brelą właśnie na Scit
stachmat
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 09.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachmat » 02.01.2019 17:34

Zarezerwowaliśmy noclegi w tej okolicy
https://goo.gl/maps/cwRWKa5n22F2
Jak oceniacie ten wybór? Mamy 2 dzieci i oni co chwilę będą chcieć jeść oraz gdzieś połazić. To nie są typki co na plaży leżą plackiem :-)
Sklep w pobliżu byłby nieoceniony.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2019 18:53

stachmat napisał(a):Zarezerwowaliśmy noclegi w tej okolicy
https://goo.gl/maps/cwRWKa5n22F2
Jak oceniacie ten wybór? Mamy 2 dzieci i oni co chwilę będą chcieć jeść oraz gdzieś połazić. To nie są typki co na plaży leżą plackiem :-)
Sklep w pobliżu byłby nieoceniony.

Z tego co widzę, to centrum Breli, sklepy w pobliżu będą.
Do ładniejszych plaż niż w centrum będzie trzeba zrobić spacerek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone