Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalimera – wiosenne wspomnienia z Krety 2018

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4899
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 15.03.2019 22:43

Ta relacja skończona, Izrael niedługo pewnie też skończysz. Szkoda, bo fajnie się czyta Twoje wspomnienia i przemyślenia. Więc nas tutaj nie czaruj i po powrocie z Sycylii siadaj ro roboty, bo my tutaj czekamy.

marze_na napisał(a):
aga_stella napisał(a):Plany są - Sycylia w maju. Nad relacją się zastanowię.

Nie ma się co zastanawiać! Każdy ma swój punkt widzenia i każdemu podoba się coś innego. Poza tym pewnie zajrzycie też w inne miejsca.
Marzena na rację, każdy ma inne spojrzenie, inny styl zwiedzania i opisywania. No i może od czasu relacji Marzeny coś się na Sycylii zmieniło :smo:

Dzięki wielkie za tę relację, która w jakimś zakresie zachęciła mnie do tej wielkiej wyspy. Twoje uwagi utwierdzły mnie w przekonaniu, że jak Kreta, to tylko w okolicy Chani.
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 19.03.2019 21:48

piekara114 napisał(a):Ja bym tam z chęcią poleciała do I., ale opór materii żywej napotykam :mrgreen:

Nie wierzę, że nie jesteś wstanie tego oporu przełamać :smo:

piekara114 napisał(a):A co Sycylii, Ty ją możesz pokazać swoim okiem, i okiem kierowcy, zawsze to inny punkt patrzenia...

Niby tak, ale...
tony montana napisał(a):Bardzo fajna relacja, tym bardziej, że 4 tygodnie na Krecie w ratach się spędziło, czekam na kolejne :)

Dzięki bardzo. Cieszę się, że się podobało.
marze_na napisał(a):Nie ma się co zastanawiać! Każdy ma swój punkt widzenia i każdemu podoba się coś innego. Poza tym pewnie zajrzycie też w inne miejsca.

Twoja poprzednia relacja i jak dojdzie z tego roku, to nie wiem czy coś mi zostanie :smo:

megidh napisał(a):Ta relacja skończona, Izrael niedługo pewnie też skończysz. Szkoda, bo fajnie się czyta Twoje wspomnienia i przemyślenia. Więc nas tutaj nie czaruj i po powrocie z Sycylii siadaj ro roboty, bo my tutaj czekamy.

Dzięki za miłe słowa.

megidh napisał(a): Marzena na rację, każdy ma inne spojrzenie, inny styl zwiedzania i opisywania. No i może od czasu relacji Marzeny coś się na Sycylii zmieniło :smo:

Z pewnością :smo: Po prostu uważam, że Marzena odwaliła kawał dobrej roboty. Nic dodać, nic ująć (a nasze plany się pokrywają z jej podróżą).

megidh napisał(a): Dzięki wielkie za tę relację, która w jakimś zakresie zachęciła mnie do tej wielkiej wyspy. Twoje uwagi utwierdzły mnie w przekonaniu, że jak Kreta, to tylko w okolicy Chani.

Jeśli miałabym jechać, to z pewnością wybrałabym cześć zachodnią.
:papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18557
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.03.2019 23:32

Odrobiłem zaległości , dziękuję za inspirującą , ciekawą i piękną relację , zostanie wykorzystana przy planowaniu , a "polowania" trwają , przy uwzględnieniu Twoich sugestii i wniosków :

megidh napisał(a): Twoje uwagi utwierdzły mnie w przekonaniu, że jak Kreta, to tylko w okolicy Chani.



Pozdrawiam
Piotr
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 20.03.2019 22:26

piotrf napisał(a):Odrobiłem zaległości , dziękuję za inspirującą , ciekawą i piękną relację , zostanie wykorzystana przy planowaniu , a "polowania" trwają , przy uwzględnieniu Twoich sugestii i wniosków :
Pozdrawiam
Piotr

A ja dziękuję za miłe słowa i życzę udanych łowów :smo:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kalimera – wiosenne wspomnienia z Krety 2018 - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone