Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar wczoraj , dziś .....

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 19:15

Klara rozwalam się wygodnie na kanapie delektując się tymi cudami :roll:
Mniodzio foty te z wieczora też, wstawiaj (no nie chodzi mi o TE foty z wieczora ... :twisted: ) ale z miasta itp

PS Jakim sprzęcikiem poczynione ?
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 08.07.2014 20:03

Ja też zasiadam i czytam i delektuje się widokami ale mam dwa pytania (jak strasznie głupie to przepraszam):
1.W pobliżu apartamentu nie było plaży ? Coś z nią było nie tak ?
Pytam bo przez te relacje zbieram info gdzie jechać a tyle naczytałem się o tych odholowaniach i ,,polowaniach na zagraniczniaków" ,że najchętniej auta spod apartamentu bym nie ruszał.
2.Oprócz tej jednej plaży gdzie było to wprost napisane parkingi darmowe i wstęp na plaże również? Rozumiem ,że z miejscami do parkowania tez problemu nie ma.

A co kalmarów (owoców morza) tez jakoś nie mogą mnie przez gardło przejść. Plaże piękne, ale te kraby :roll: jakoś mnie też przeraziły ( a przeca to takie małe stworzona) :D .

Pozdrawiam
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 08.07.2014 21:10

Wielkie dzięki. Szczęśliwego powrotu do domu. :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 08.07.2014 22:03

Polecam uvala Zecija.
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 08.07.2014 23:13

Roland90 napisał(a):Ja też zasiadam i czytam i delektuje się widokami ale mam dwa pytania (jak strasznie głupie to przepraszam):
1.W pobliżu apartamentu nie było plaży ? Coś z nią było nie tak ?
Pytam bo przez te relacje zbieram info gdzie jechać a tyle naczytałem się o tych odholowaniach i ,,polowaniach na zagraniczniaków" ,że najchętniej auta spod apartamentu bym nie ruszał.
2.Oprócz tej jednej plaży gdzie było to wprost napisane parkingi darmowe i wstęp na plaże również? Rozumiem ,że z miejscami do parkowania tez problemu nie ma.

A co kalmarów (owoców morza) tez jakoś nie mogą mnie przez gardło przejść. Plaże piękne, ale te kraby :roll: jakoś mnie też przeraziły ( a przeca to takie małe stworzona) :D .

Pozdrawiam


Witam cię kolego .....
co do twoich pytań , jeżeli chodzi o plaże przy apartamencie są oczywiście i my też je mamy ...jutro opiszę dzisiejszy dzień i wrzucę foty plażyczek które znajdują się w naszym tu bliskim zasięgu. Zastanawiasz się czemu opisuję inne .... ponieważ dwa lata temu byliśmy też w mieście Hvar i praktycznie przez 7dni tylko poruszaliśmy się tu na tych plażyczkach i czasem dalej bo mieliśmy rowery ale to i tak w Hvarze więc w tym roku postanowiliśmy zobaczyć coś nowego i się przemieszczamy ... a jeżeli chodzi o parkingi to też nie obawiaj się .... jak opisywałam plaże w Vira tam był parking bezpłatny i to jest typowe miejsce do tego i nie musisz obawiać się jakiegoś odholowania ...następny parking przy plażach Vrboska tam my jechaliśmy na płatny ale ciut wcześniej w lesie przed Campem nudist jest też spory bezpłatny także wszystko można ocenić samemu i widać gdzie można się zatrzymać gdzie nie .... na pewno u nas prędzej turysta może obawiać się , że skończy na lawecie niż my tu w Chorwacji .
Za pierwszym razem też mnie przerażały jeżowce , krabiki itp.... teraz po prostu nie zwracam na to uwagi :wink: krabik pokaże się dopiero gdy jest spokój i nic się nie rusza a tak zmyka :) żeby zrobić te focie długo musiałam poczekać aby się pojawiły .

Także czytaj , czytaj....ja też czytałam , głowa wielka od info ...a co do czego nic nie wiesz .
Jak jeszcze jakieś pytania , służę pomocą .
Pozdrawiam
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 08.07.2014 23:21

jackuc napisał(a):Klara rozwalam się wygodnie na kanapie delektując się tymi cudami :roll:
Mniodzio foty te z wieczora też, wstawiaj (no nie chodzi mi o TE foty z wieczora ... :twisted: ) ale z miasta itp

PS Jakim sprzęcikiem poczynione ?


Hejka ....
miło mi , że dosiadasz się na kanapie ;)
Chyba dziś rozpracowałam aparat na jakiej funkcji robić wieczorkiem z miasta oczywiście :D
A jeżeli chodzi i aparat to mam Canon 600D ale obiektyw nie napiszę jaki mam . bo nie wiem dokładnie :( w każdym bądż razie jeden został w domu a z tamtego super zdjęcia mi wychodziły .... nie jestem tu szpecem od fotek ale staram się coś czasem poczytać by fajne rezultaty stworzyć :wink:
PS . Jeśli się nie mylę , to chyba dziś twoją relację ciut czytałam .... oczywiście super :wink:

Pozdrawiam
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 08.07.2014 23:33

Basik_63 napisał(a):Polecam uvala Zecija.

Dziękuję ...
chętnie skorzystamy z polecenia :wink:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 07:14

Klara32 napisał(a):
Hejka ....
miło mi , że dosiadasz się na kanapie ;)
Chyba dziś rozpracowałam aparat na jakiej funkcji robić wieczorkiem z miasta oczywiście :D
A jeżeli chodzi i aparat to mam Canon 600D ale obiektyw nie napiszę jaki mam . bo nie wiem dokładnie :( w każdym bądż razie jeden został w domu a z tamtego super zdjęcia mi wychodziły .... nie jestem tu szpecem od fotek ale staram się coś czasem poczytać by fajne rezultaty stworzyć :wink:
PS . Jeśli się nie mylę , to chyba dziś twoją relację ciut czytałam .... oczywiście super :wink:

Pozdrawiam


Zapraszm do mojej relacji, my już niestety PO :?

Zdjęcia superowe ja tylko moge się uczyć , więc bez krępacji wrzucaj jak najwięcej :oczko_usmiech: . Wracają mi zeszłoroczne wspomnienia jak je oglądam :idea:
AnnaEs
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaEs » 09.07.2014 08:12

Zasiadam i ja :D
Piękne zdjęcia, aż miło oko nacieszyć .. za biurkiem w pracy :mrgreen:
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 09.07.2014 10:21

Zasiadam na sekundę ....
Wracając do pobytu na plaży w Vrboskiej czyli poniedziałku ...
po jakiejś 1,5 godz przenieśliśmy się na moją ulubioną ....i tam spędziliśmy wyjątkowo długo czas . dłużej niż zwykle do aż prawie do 19-tej ...kilka fotek z innej strony plaży niż poprzednio ...
IMG_1840.jpg

IMG_1843.jpg

IMG_1846.jpg

IMG_1851.jpg


Potem powrót prysznic ,konsumpcja .....ja oczywiście klikam wam realcję wstecz a potem jak zawsze wypad na lody .....



Wtorek
dzień zaczął się deszczowy i lekko burzowy więc ciut nasze plany o wczesnym wypadzie dalej popsuły się , więc postanowiliśmy dzisiejsze plażowanie zrobić sobie na plażach Hvaru które mamy bliziutko ;)
Ok godz . południowych słońce już tak świeciło i grzało że ta burza była tylko wspomnieniem ....
a to plaże wzdłuż promenady

IMG_1874.jpg

IMG_1875.jpg

IMG_1880.jpg

IMG_1884.jpg

IMG_1893.jpg

IMG_1894.jpg

IMG_1896.jpg

IMG_1900.jpg

IMG_1901.jpg

IMG_1902.jpg

IMG_1904.jpg

IMG_1905.jpg

IMG_1906.jpg

IMG_1909.jpg

IMG_1916.jpg


cdn.... zmykam
Ostatnio edytowano 09.07.2014 10:54 przez Klara32, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.07.2014 10:41

Klara32 napisał(a):...kilka fotek z innej strony plaży niż poprzednio ....
IMG_1839.jpg

IMG_1840.jpg

IMG_1843.jpg

IMG_1846.jpg



Nie widzę żadnych fotek :?: 8O
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 09.07.2014 10:55

Vjetar napisał(a):
Klara32 napisał(a):...kilka fotek z innej strony plaży niż poprzednio ....
IMG_1839.jpg

IMG_1840.jpg

IMG_1843.jpg

IMG_1846.jpg



Nie widzę żadnych fotek :?: 8O


Hejka ...
już poprawione ;)
Pozdrawiam z Hvaru :papa:
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 09.07.2014 10:59

Jeszcze będzie parę foteczek ale to wieczorkiem i opiszę wam bardzo ciekawą historię jak to chciałam być miła i odezwać się do Polaków i dokładnie wypowiedziałam dwa słowa ..... a ciąg dalszy zepsuł mi cały wieczór . Myślę , że to nie był żaden z Cro-maniaków tu , bo kultury za grosz nie posiadał :(
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.07.2014 11:04

Klara32 napisał(a):Hejka ...
już poprawione ;)
Pozdrawiam z Hvaru :papa:


Nooo, teraz pięknie.
:mrgreen:
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 09.07.2014 11:27

Dosiadłam się i ja, choć w pracy i ukradkiem.
Bardzo fajna relacja. Pozdrowienia!!! :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar wczoraj , dziś ..... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone