Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :) + 2013r

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grosowo
Autostopowicz
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) grosowo » 18.11.2012 20:50

Witam, również proszę o namiary na miejscówkę. To będzie nasz 3 wyjazd do Chorwacji i tym razem wybraliśmy Hvar ( poprzednio była Istria- Porec 2011, Pisak 2012) moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.11.2012 00:16

Skorzystałem i ja z okazji, by zapoznać się z Twoją relacją. :)
Wcześniej jakoś nie było okazji.

Dziękuję i pozdrawiam,
Wojtek
Kadi
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kadi » 13.03.2013 18:24

Witam.
Zainspirowany Twoją relacją postanowiłem odwiedzić zatokę Medvidina :D .
Kwatera już zarezerwowana. Jednakże mam do Ciebie kilka pytań. Nie chcę tutaj robić zamieszania dlatego proszę o kontakt na : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Krzysiek
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 14.03.2013 14:48

Fajne miejsce, gdyby to zależało tylko ode mnie, to z pewnością poprosiłbym o namiar...
Gratuluję udanego urlopu!

:papa:
Monte Christo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 14.03.2013 21:10

fajna relacja.
podeslij namiar na kwatere zatara at poczta.fm (oczywiscie bez spacji i z @ ;) )
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 15.03.2013 10:41

Hej :) Zdziwiłam się jak zobaczyłam swoją relację tak wysoko.
To może szybciej i łatwiej będzie jeśli podam swoją pocztę. Wtedy każdy zainteresowany będzie mógł do mnie napisać z pytaniami :wink:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.03.2013 11:34

Zatem zostałeś alfą i omegą Hvaru :lol:
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 15.03.2013 16:40

Że niby ja 8O
Jeśli to do mnie to ja się w ogóle nie czuję alfą i omegą. Taką osobą może być tylko p. Kasia :wink:
hubi78
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi78 » 07.04.2013 20:27

Witam,naprawdę zachęcająca relacja.Planuję z rodzinka wyruszyć ok 20 sierpnia na swa pierwszą wyprawę i chyba padnie na Hvar.Cudnie przedstawiłaś ta wyspę i kwaterę (robinsonada :) ) bardzo proszę o kontakt z namiarami na tą kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .Miałbym tez kilka dodatkowych pytań.
pozdrawiam.
Hubi.
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.04.2013 11:18

bardzo miło czyta się Twoją relację :) Co prawda, od niedawna jestem bardziej aktywna na tym forum więc dlatego dopiero teraz przeczytałam. Rodzinnie, plażowo i zwierzątkowo :)
Pozdrawiam
AnaSz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 10.04.2013 10:04

Zostawiam swój ślad - byłam, przeczytałam, podziwiałam i zachwycałam się ....
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.04.2013 16:29

Dzięki Kadi też miałem przyjemność zapoznać się z Twoją piękną relacją . Dziękuję :)
Hvar w części za nami , w części przed nami , a każda relacja okazuje ile jeszcze można tam zobaczyć . . .

Odrabianie forumowych zaległości to wielka przyjemność

Pozdrawiam
Piotr
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 16.04.2013 09:15

Widzę, że wiosną forum się ożywiło :wink:
Za wszystkie miłe słowa jeszcze raz dziękuję.
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 07.10.2013 12:20

Witam Wszystkich :D
Za radą forumowego kolegi, z którego rodziną mieliśmy przyjemność spędzić połowę wakacji podnoszę zeszłoroczny wątek z Hvaru. Nie tworzę nowego bo pojechaliśmy dokładnie w to samo miejsce. Czyli do zatoki Medvidina. O ile dwa lata temu rezerwowaliśmy w grudniu o tyle rok temu w listopadzie już większość apartamentów u tego właściciela było zajęte 8O Zdecydowaliśmy się na przełom sierpnia i września- nie żałujemy! Ba! wrzesień okazał się nawet ładniejszy :wink:
Miałam tu wstawić zdjęcie moich puzzli z 3 tys. części, które układałam przez 2,5 miesiąca. Niestety moje dzieci mi skasowały :cry: Puzzle oczywiście przedstawiały Chorwację, Vrsar na Istrii.
Dzieci umilały sobie oczekiwanie w inny sposób :wink:
Obrazek
Jakby ktoś nie wiedział- to jest zabawa w "kolejkę na prom" :D

No to ruszamy. Z Warszawy o 4 nad ranem, w 5 osób. Oczywiście z naklejką. To nasza pożegnalna wyprawa do Cro. Przynajmniej na rok/ dwa. Bo przecież niewiele z tej Chorwacji widzieliśmy. Tylko Riwierę Makarską i Hvar.
Zdjęć po drodze nie robimy- większość obfotografowaliśmy w poprzednich latach.
Pierwszy przystanek pominę- to Austria. Krótki bo okazuje się, że goni nas rój? os. Ledwo uchodzimy z życiem do samochodu :evil:
Drugi- zjazd za mostem. Warto się zatrzymać. Widoki niesamowite.
Oczywiście to most na rzece Krka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolejny postój to oczywiście miejsce noclegu- Oroslavje pod Zagrzebiem.

Dzień drugi.
Drvenik, zdjęć nie robimy :wink: Ale odnotujmy , że promy pływają wahadłowo. Jesteśmy 44 samochodem kolejce. I wjeżdżamy na drugi prom.
Zatoka Medvidina- nic się nie zmieniło. Przybyło tylko paneli słonecznych.
Obrazek
No i poznajemy nowe "zwierzątko" To tygrzyk paskowany , bardzo ekspansywny gatunek, który dotarł już do Polski. U nas na szczęście nie osiąga takich rozmiarów :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Pierwsze dwa dni zaskakują nas wiatrem i... deszczem! Wybieramy się więc do Humaca.
Zdjęć z tej wsi mieliśmy dużo, tylko gdzieś znikły ( dzieci, dzieci) :evil: i zostały dwa...
Obrazek
Obrazek

Ponieważ robi się słonecznie wracamy na plażę i od tego momentu nie widzimy już chmur i deszczu do końca pobytu.
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 07.10.2013 12:31

Na plaży oprócz tygrzyka mieszkają dwie modliszki. Ogromne! Ale mój najmłodszy syn nie miał żadnych oporów aby wziąć je na ręce i nie tylko :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :) + 2013r - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019