Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :) + 2013r

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grosowo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.11.2012
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) grosowo » 18.11.2012 20:50

Witam, również proszę o namiary na miejscówkę. To będzie nasz 3 wyjazd do Chorwacji i tym razem wybraliśmy Hvar ( poprzednio była Istria- Porec 2011, Pisak 2012) moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.11.2012 00:16

Skorzystałem i ja z okazji, by zapoznać się z Twoją relacją. :)
Wcześniej jakoś nie było okazji.

Dziękuję i pozdrawiam,
Wojtek
Kadi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 03.10.2008
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kadi » 13.03.2013 18:24

Witam.
Zainspirowany Twoją relacją postanowiłem odwiedzić zatokę Medvidina :D .
Kwatera już zarezerwowana. Jednakże mam do Ciebie kilka pytań. Nie chcę tutaj robić zamieszania dlatego proszę o kontakt na : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Krzysiek
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 14.03.2013 14:48

Fajne miejsce, gdyby to zależało tylko ode mnie, to z pewnością poprosiłbym o namiar...
Gratuluję udanego urlopu!

:papa:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 14.03.2013 21:10

fajna relacja.
podeslij namiar na kwatere zatara at poczta.fm (oczywiscie bez spacji i z @ ;) )
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 15.03.2013 10:41

Hej :) Zdziwiłam się jak zobaczyłam swoją relację tak wysoko.
To może szybciej i łatwiej będzie jeśli podam swoją pocztę. Wtedy każdy zainteresowany będzie mógł do mnie napisać z pytaniami :wink:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.03.2013 11:34

Zatem zostałeś alfą i omegą Hvaru :lol:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 15.03.2013 16:40

Że niby ja 8O
Jeśli to do mnie to ja się w ogóle nie czuję alfą i omegą. Taką osobą może być tylko p. Kasia :wink:
hubi78
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.11.2012
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi78 » 07.04.2013 20:27

Witam,naprawdę zachęcająca relacja.Planuję z rodzinka wyruszyć ok 20 sierpnia na swa pierwszą wyprawę i chyba padnie na Hvar.Cudnie przedstawiłaś ta wyspę i kwaterę (robinsonada :) ) bardzo proszę o kontakt z namiarami na tą kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .Miałbym tez kilka dodatkowych pytań.
pozdrawiam.
Hubi.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.04.2013 11:18

bardzo miło czyta się Twoją relację :) Co prawda, od niedawna jestem bardziej aktywna na tym forum więc dlatego dopiero teraz przeczytałam. Rodzinnie, plażowo i zwierzątkowo :)
Pozdrawiam
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 10.04.2013 10:04

Zostawiam swój ślad - byłam, przeczytałam, podziwiałam i zachwycałam się ....
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.04.2013 16:29

Dzięki Kadi też miałem przyjemność zapoznać się z Twoją piękną relacją . Dziękuję :)
Hvar w części za nami , w części przed nami , a każda relacja okazuje ile jeszcze można tam zobaczyć . . .

Odrabianie forumowych zaległości to wielka przyjemność



Pozdrawiam
Piotr
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Re: Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 16.04.2013 09:15

Widzę, że wiosną forum się ożywiło :wink:
Za wszystkie miłe słowa jeszcze raz dziękuję.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 07.10.2013 12:20

Witam Wszystkich :D
Za radą forumowego kolegi, z którego rodziną mieliśmy przyjemność spędzić połowę wakacji podnoszę zeszłoroczny wątek z Hvaru. Nie tworzę nowego bo pojechaliśmy dokładnie w to samo miejsce. Czyli do zatoki Medvidina. O ile dwa lata temu rezerwowaliśmy w grudniu o tyle rok temu w listopadzie już większość apartamentów u tego właściciela było zajęte 8O Zdecydowaliśmy się na przełom sierpnia i września- nie żałujemy! Ba! wrzesień okazał się nawet ładniejszy :wink:
Miałam tu wstawić zdjęcie moich puzzli z 3 tys. części, które układałam przez 2,5 miesiąca. Niestety moje dzieci mi skasowały :cry: Puzzle oczywiście przedstawiały Chorwację, Vrsar na Istrii.
Dzieci umilały sobie oczekiwanie w inny sposób :wink:
Obrazek
Jakby ktoś nie wiedział- to jest zabawa w "kolejkę na prom" :D

No to ruszamy. Z Warszawy o 4 nad ranem, w 5 osób. Oczywiście z naklejką. To nasza pożegnalna wyprawa do Cro. Przynajmniej na rok/ dwa. Bo przecież niewiele z tej Chorwacji widzieliśmy. Tylko Riwierę Makarską i Hvar.
Zdjęć po drodze nie robimy- większość obfotografowaliśmy w poprzednich latach.
Pierwszy przystanek pominę- to Austria. Krótki bo okazuje się, że goni nas rój? os. Ledwo uchodzimy z życiem do samochodu :evil:
Drugi- zjazd za mostem. Warto się zatrzymać. Widoki niesamowite.
Oczywiście to most na rzece Krka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolejny postój to oczywiście miejsce noclegu- Oroslavje pod Zagrzebiem.

Dzień drugi.
Drvenik, zdjęć nie robimy :wink: Ale odnotujmy , że promy pływają wahadłowo. Jesteśmy 44 samochodem kolejce. I wjeżdżamy na drugi prom.
Zatoka Medvidina- nic się nie zmieniło. Przybyło tylko paneli słonecznych.
Obrazek
No i poznajemy nowe "zwierzątko" To tygrzyk paskowany , bardzo ekspansywny gatunek, który dotarł już do Polski. U nas na szczęście nie osiąga takich rozmiarów :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Pierwsze dwa dni zaskakują nas wiatrem i... deszczem! Wybieramy się więc do Humaca.
Zdjęć z tej wsi mieliśmy dużo, tylko gdzieś znikły ( dzieci, dzieci) :evil: i zostały dwa...
Obrazek
Obrazek

Ponieważ robi się słonecznie wracamy na plażę i od tego momentu nie widzimy już chmur i deszczu do końca pobytu.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 07.10.2013 12:31

Na plaży oprócz tygrzyka mieszkają dwie modliszki. Ogromne! Ale mój najmłodszy syn nie miał żadnych oporów aby wziąć je na ręce i nie tylko :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :) + 2013r - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone