Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z wyżywieniem tym razem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MarianGo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.08.2015
Z wyżywieniem tym razem

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarianGo » 17.05.2022 14:56

Witam wszystkich,
po kilku latach w apartmanach w tym roku rodzinka chce wczasy z wyżywieniem. Myślimy o jakimś hoteliku lub pensjonacie ze śniadaniami i obiadokolacjami. Czy ktoś mógłby polecić coś fajnego w umiarkowanej cenie na wyspach lub w Dalmacji, blisko plaży? I czy o tej porze mam szansę coś jeszcze znaleźć? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
ZAQ_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 156
Dołączył(a): 28.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 17.05.2022 15:24

Cześć Marian,
kilka lat wstecz zdecydowaliśmy się na ośrodek resortowy w Zaostrog. Oferta była ze śniadaniami i obiadokolacjami. I tak, jak ośrodek był fajny, trochę "późny Gierek", ale nam to akurat wtedy nie przeszkadzało, to niestety wyżywienie było bardzo, ale to bardzo ubogie. Śniadania codziennie takie same: pasztet, jajecznica, dżem, ser żółty. Czasami coś podobnego do parówek. Naprawdę nie było w czym wybierać. Była kawa i herbata, ale już do herbaty nie było cytryny. Na obiadokolację praktycznie codziennie był rosół, który był serwowany w kociołku i na makaron załapywały się jedynie osoby, które dobiegły w pierwszej 5 do bufetu :roll: Na drugie danie codziennie należało zaznaczyć, którą z dwóch pozycji wybiera się na kolejny dzień. Do wyboru zawsze była ryba lub mięso i danie wegetariańskie. W moich kryteriach dania główne się mieściły, praktycznie codziennie jadłam ryby, jednakże mój mąż i córka nie byli w stanie praktycznie nic zjeść. Zawsze coś było nie tak, mięso przesuszone, albo zbyt pikantne itd. Wiązało się to niestety z tym, że codziennie jedliśmy obiad i kolację na mieście, a na śniadania przynosiliśmy swoje produkty zakupione w sklepie.
Cały wyjazd wspominamy bardzo miło, polubiliśmy się z Właścicielem obiektu, bardzo sympatyczny i pracowity człowiek.
I nie piszę tego, aby wylewać w tym miejscu swoje gorzkie żale :lol: , jestem bardzo daleka od tego, radzę tylko, abyś dokładnie zapoznał się z ofertą wyżywienia serwowanego w danym obiekcie.
chrom6
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 11.04.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) chrom6 » 20.05.2022 15:30

w tym roku też szukałem czegoś z wyżywieniem, chociaż chodziło mi tylko o śniadania. i znalazłem takie coś vila tina arbanija. wg ocen na google i booking kuchnia rewelacyjna. to mały hotel i może nie mieć miejsc ale można wykupić wyżywienie dla osób spoza hotelu.
599
Cromaniak
Posty: 576
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 20.05.2022 21:20

"z wyżywieniem" przestałem jezdzić bodaj 14 lat temu,
o ile daje radę zrozumieć ludzi którzy chcą "ze śniadaniem"
ale tylko w niektórych krajach,
n.p. nie wyobrażam sobie "ze sniadaniem" w Itali,gdzie jest pyszne pieczywo,nie to co w Cro,
mają mortadelę ,proszczuto i takie tam inne pysznosci,
ale już brać obiadokolacje to jakaś pomyłka,
oczywiście według mnie,
każdy robi jak uważa,

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Z wyżywieniem tym razem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone