Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kwatera z wyżywieniem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2017 22:05

W Chorwacji bardzo ciężko o takie kwatery.
Raczej trzeba szukać pensjonaty i hotele.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.03.2017 22:41

Polecam Villa Nike w Zaostrog lub w tej samej miejscowości Villę Pascal.
switek3
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 14.11.2018
Domki z wyżywieniem

Nieprzeczytany postnapisał(a) switek3 » 25.11.2018 13:55

Witam, szukam wątku, ale nic nie znalazłem, więc zakładam nowy (jakby coś, przenieście :) ).
Chciałem jechać z Małym Szkrabem (będzie miała 1,5 roku) i szukam jakiegoś miejsca z
piaszczysto-żwirkową plażą, raczej na płn. Chorawcji. Najfajniej byłoby w jakimś kompleksie z domkami w lesie piniowym, ale ważne żeby było wyżywienie, co najmniej HB. Wiem, wiem - duże wymagania, ale liczę na Was :D
Ejżja
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 06.12.2018
Re: Domki z wyżywieniem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ejżja » 02.01.2019 14:26

switek3 napisał(a):Witam, szukam wątku, ale nic nie znalazłem, więc zakładam nowy (jakby coś, przenieście :) ).
Chciałem jechać z Małym Szkrabem (będzie miała 1,5 roku) i szukam jakiegoś miejsca z
piaszczysto-żwirkową plażą, raczej na płn. Chorawcji. Najfajniej byłoby w jakimś kompleksie z domkami w lesie piniowym, ale ważne żeby było wyżywienie, co najmniej HB. Wiem, wiem - duże wymagania, ale liczę na Was :D


Poszukaj na stronach biur podróży z dojazdem autokarem. Wyzywienie jest za dopłatą. Zazwyczaj można zmienić opcję na "dojazd wlasny". W zeszłym roku jak planowaliśmy wakacje widziałam kilka ofert, ale jak to cenowo wychodzi, nie wiem.
Znajomi zaklepali nocleg w vitkowice.tours z wyżywieniem i byli zadowoleni.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.01.2019 12:53

Korzystając z faktu, że jest w wątku, mogę polecić Pansion Karoca w Srimie. Miejscówka ok, ze śniadaniem ale sama Srima nie zrobiła na mnie wrażenia bo za dużo ludzi. Co prawda to 2 km od Vodic ale tego nie widać bo są tam tłumy, tak, że wieczorami brakuje miejsc w knajpach mim o, że sporo tych restauracji tam jest. Teraz wyspa, Srima dołącza do mojej czarnej listy na której są Makarska, Rogoźnica, Baśka Voda czy Tucepi. To nie dla mnie takie twory :D
Jedynym plusem było to, że poznałem tam jednego sympatycznego Polaka mieszkającego w Austrii, był razem z żoną i mówił, że bywa czasami na cro.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
seba2203
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2019
Noclegi z wyżywieniem

Nieprzeczytany postnapisał(a) seba2203 » 23.06.2019 20:28

Dzień dobry.
Czy możecie polecić jakieś fajne w stosunkowo niskiej cenie noclegi z wyżywieniem w Chorwacji? Mało jest takich pensjonatów/kwater i stosunkowo trudno je znaleźć, więc bardzo proszę o pomoc i podesłanie ewentualnie jakichś namiarów/linków.
Użytkownik usunięty
Re: Noclegi z wyżywieniem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2019 20:49

seba2203 napisał(a):Dzień dobry.
Czy możecie polecić jakieś fajne w stosunkowo niskiej cenie noclegi z wyżywieniem w Chorwacji? Mało jest takich pensjonatów/kwater i stosunkowo trudno je znaleźć, więc bardzo proszę o pomoc i podesłanie ewentualnie jakichś namiarów/linków.


Poczytaj wyżej. Ciężko o takie oferty. Chorwacja ma swoją specyfikę. A jak już ma być tanio to zapomnij.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
kwatera z wyżywieniem - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone