Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :) + 2013r

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 11.10.2013 09:14

Ilekroć przejeżdżałam obok tego starego hotelu chciałam tam zajrzeć, ale.....oczywiście zajrzałam dopiero z Tobą :D
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 11.10.2013 10:40

heca7 napisał(a): Tak jak u nas siedzą komary

Czyli przychodziły na kolację ;-)
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 20.10.2013 20:25

Wreszcie odzyskałam możliwość zalogowania się :wink:

W takim razie wracamy z miasta Hvar.
Po drodze czas na ochłonięcie w jednej zatoce
Obrazek

Z wizyt w Bogomolje oprócz lodów przywozimy takie zdobyczne fotki :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W dniu wyjazdu naszych znajomych udajemy się na poszukiwanie zatoki Rapak. Nie wiem czy ją znaleźliśmy. Może sami ocenicie :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 20.10.2013 20:36

Nadszedł czas na ostatnią wizytę i zakupy w Jelsie.
Obrazek
Obrazek
W Jelsie w sumie nic się nie zmieniło. Starsi panowie nadal siedzą na ławce w porcie :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak widać osioł jest odpowiednikiem niedźwiedzia na Krupówkach :D
Obrazek
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.10.2013 20:59

Wg mnie to nie dotarliście do Uvali Rapak, a do Tvrdni dolac ;D
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 20.10.2013 22:06

A ja myślałam, że przejechaliśmy :D No nic, to znaczy , że kiedyś musimy na Hvar wrócić.
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.10.2013 23:03

Uvala Rapak to zaledwie 1 (słownie: jeden :) ) dom :D Dzieliło Was już bardzo niewiele od Rapaka. Zaraz za Rapakiem jest Mali Rapak, tam byliśmy my :D

Osioła niestety zwinęli, był tylko w pierwszy dzień naszego pobytu, potem już go nie było, co bardzo zmartwiło Julkę :(
hubi78
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi78 » 31.10.2013 18:30

heca7 napisał(a):Aldonka ! Trzeba było przyjechać. Przyjelibysmy z otwartymi ramionami. W drugim tygodniu marzylismy o kimś z Polski. Byle nie z Czech :D W zatoce byliśmy my i 18 Cczechów :lol: Gospodarz przyjeżdżał raz dziennie. A Czesi byli mało kontaktowi :oops:

Witam.Heca widzę,że tęskniliście za towarzystwem :D .Dziękuje raz jeszcze za pomoc w wyborze miejsca,z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce,jest dokładnie tak jak opisuje koleżanka.Co do Czechów 8O ,mało kontaktowi to tak delikatniutko ubrane w słowa,wypatrzyłem sobie lekko spojrzenie na tą nacje,ale następne wakacje też Chorwacja,więc może będzie okazja zmienić zdanie.Pozdrowionka dla męża i dzieciaków.

ps.jeśli nie masz nic przeciwko to wkleję kilka zdjęć jak coś sensownego wygrzebię 8)
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.11.2013 10:34

Witamy serdecznie :D Tak się zbierałam aby napisać na priv. Naprawdę wspaniale się spędzało z Wami wakacje.
Jak wyjechaliście zrobiło się smutno. Za to przyjechali Czesi... :evil:
Postaram się skończyć relację w ten weekend. Napiszę tylko tyle, że Maribor i Słowenia nas bardzo pozytywnie zaskoczyła.
Pozdrowienia dla całej rodziny, od Jacka też :papa:
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.11.2013 00:12

Z małym poślizgiem kończę relację :wink:

Wracamy. Po raz pierwszy nie śpimy pod Zagrzebiem tylko na Słowenii. W Mariborze. W hotelu Kacar. Ładny, czysty, blisko autostrady i centru miasta. Ale...następnym razem chcielibyśmy wiedzieć wcześniej , że jedyny pokój rodzinny znajduje się w suterenie :evil:
Gdzieś po drodze jeszcze w Chorwacji.
Obrazek
W końcu dotarliśmy do miasta. Trochę późno na zdjęcia ale co tam :wink:
Obrazek
Obrazek
Jak widzicie zdjęcia w nocy robione idiotkamerą są kiepskie. Dlatego postanowiliśmy pozwiedzać rano. A warto. Bo to piękne miasto.
Kościół i portal tegoż.
Obrazek
Obrazek
A to zdjęcie zrobił mój mąż. Jak zawsze czujny , że może mu się przydać w pracy. Litościwie oszczędzę Wam zdjęć popielniczki, uchwytów do kosza na śmieci i ławek parkowych z parkingu w Austrii :D
Obrazek
Ale idźmy dalej...
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.11.2013 00:20

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Szczególnie podobały mi się takie witryny. Nie wiem czy są stare czy tylko udają :wink:
Obrazek
Takich uliczek było dużo:
Obrazek
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.11.2013 00:32

Szkoda, że niszczeje.
Obrazek
Studnia:
Obrazek
Jaka wielka beczka!
Obrazek
A teraz coś co wbiło w ziemię mojego męża i synów :lol:
Siedziba radia z takimi witrynami:
Obrazek
ObrazekRobiłam co mogłam ale bardzo trudno jest zrobić zdjęcia przez szybę :roll:
Tu mój mąż "pozuje" z modelami samochodów z Blues Brothers (chyba).
Obrazek
A to mój ulubieniec
Obrazek
Odeszliśmy wreszcie kawałek a tam... druga siedziba radia! Z podobnymi witrynami! Niestety światło padało niekorzystnie i tylko jedno zdjęcie nadaje się do pokazania.
Obrazek
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.11.2013 00:49

I jeszcze parę fotek:
Obrazek
A tu "państwo" pozują z czterema synami i córką :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I ostatnie zdjęcie z Mariboru zrobione już z samochodu :cry:
Obrazek

A na trasie doganiamy taki trójkołowiec.
Obrazek
I doganiamy...
Obrazek
A kto powiedział, że w Polsce są buraki?!?
Zdjęcie z Austrii :mrgreen:
Obrazek

Na koniec jeszcze dwie anegdoty z Hvaru. Dzieci zawsze powiedzą coś śmiesznego.
Syn (6,5r) widzi w ciemności latarnię morską migającą na Peljasacu.
- a tatusiu co tam tak miga?
- latarnia morska żeby statki nie wpadły na ląd.
- syn po chwili zastanowienia- aaa, mruga- pewnie mają zwarcie :lol:

Gospodarz powiedział, że w sierpniu do Medvidiny wpłynął jacht (taaa jacht, to wycieczkowiec chyba :wink: ) Romana Abramowicza. Zajął całą zatokę. I tak dwa razy. Wieczorem córka dzwoni do babci-i wiesz babciu przypłynął tu jakiś Rumun Abrachamowicz :mrgreen:

I jeszcze link do teledysku , który na okrągło był puszczany w Chorwackiej tv. Obrazuje chyba ich stosunek do UE :D
Zespół Chladne pivo. Taaadam!

Do zobaczenia w przyszłym roku. Już po Albanii :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.11.2013 20:38

Nadrobiłam zaległości i przeczytałam relację :D
Miło było poczytać i pooglądać wakacyjne chwile kiedy za oknem zimno!
M4R10
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) M4R10 » 11.12.2013 23:07

Bardzo fajna relacja - ach ten Hvar :lol:

heca7 napisał(a):Czas na wyprawę starą drogą do miasta Hvar. Dlaczego nikt mi nie powiedział, że będzie tak wysoko??? :evil:
Zaliczyłam piękny atak paniki i pół drogi przejechałam z głową między kolanami trzymając się podłokietnika. I zdjęcie zrobiłam ja a 3 następne mąż bo nie chciałam puścić tego podłokietnika :D

My w 2000 roku ta starą drogę pokonywaliśmy autokarem :roll: :roll: :roll: - co niektórzy też jechali z głową pomiędzy kolanami :mrgreen:
Na wyjeździe ze Starego Gradu na drogowskazie jakiś dowcipniś (ciekawy czy miejscowy, czy przyjezdny ?) namalował strzałkę prosto (obok już istniejącej w lewo) i pan driver pojechał prosto (jeszcze wtedy nie było GPS-a). Pani rezydent (mieszkanka Hvaru) jak się dowiedziała, którą drogą przyjechał autokar to się tylko 3 razy przeżegnała :wink:
Ale tak po prawdzie widoki bezcenne :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar nr2-tym razem strzał w 10-tkę :) + 2013r - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019