Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.02.2008 11:12

Sławek59 napisał(a):Podajcie jakiś sprawdzony nocleg na Węgrzech jak najbliżej granicy z Chorwacją np.Letenye. Chciałbym tam wyprostować nogi przed jazdą w rejon Makarskiej. Cena też żeby nie powalała. Jadę z żoną i 13 letnim synem.

Proszę o... :)
Sławek59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 01.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek59 » 29.02.2008 11:29

Piotrek_B dzięki za informację. Mam jeszcze jedno pytanie: czy jest jakiś problem opuścić miejsce noclegu wcześnie rano (np. o godz. 5.00 lub 6.00).
Czy trzeba to już wieczorem ustalić? Chyba tak, bo komuś trzeba oddać klucze z pokoju? :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.02.2008 11:46

Sławek59 napisał(a):Piotrek_B dzięki za informację. Mam jeszcze jedno pytanie: czy jest jakiś problem opuścić miejsce noclegu wcześnie rano (np. o godz. 5.00 lub 6.00).
Czy trzeba to już wieczorem ustalić? Chyba tak, bo komuś trzeba oddać klucze z pokoju? :D

Nie ma bo recepcja jest 24/h.
Jeżeli zapłacisz za nocleg z góry a rano chcesz wyjechać i np. komuś z recepcji sie przyśpi to szkoda budzić :lol: zostawisz klucz w drzwiach i po sprawie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.02.2008 11:48

Sławomir Wocial napisał(a): Proszę o... :)

Prosze bardzo........... :lol: :lool: :lol: :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2008 12:03

Piotrek_B napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a): Proszę o... :)

Prosze bardzo........... :lol: :lool: :lol: :lool:


Proszę bardzo pięknie o ......... :lol: :wink:
Sławek59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 01.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek59 » 29.02.2008 13:26

Bardzo pięknie dziękuję :D :) :lol:
Czy o to chodziło Sławomirowi W. i Januszowi B.
Jak o coś chcę zapytać to mam pięknie prosić???
8O Nie bardzo rozumiem wasze posty....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2008 13:44

Sławek59 napisał(a):Bardzo pięknie dziękuję :D :) :lol:
Czy o to chodziło Sławomirowi W. i Januszowi B.
Jak o coś chcę zapytać to mam pięknie prosić???
8O Nie bardzo rozumiem wasze posty....


Może nie pięknie, ale w odpowiedniej formie.

Nie "podajcie ...." a np. "czy możecie podać...."

Zwrot w pytaniu typu "Podajcie mi..." jest nieco zbyt natarczywy,
rozkazujący, bezwarunkowy, żądający kawę na ławę.

:papa:
Sławek59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 01.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek59 » 29.02.2008 13:59

ok` Myślałem, ze stosujemy tu formę bezpośrednią ale jak najbardziej dostosuję sie do Twojej propozycji. W sumie jestem tu "nowy".
Szczerze mówiąc tą formę podejrzałem z wcześniejszych postów i nikt nikomu nie zwracał uwagi ale chylę czoła przed tak doświadczonymi cromaniakami. Wprawdzie posłałem już w odpowiednie miejsce posta powitalnego ale na pewno nie wszyscy go czytali, więc korzystając z okazji (że w ogóle ktoś czyta co piszę) jeszcze raz serdecznie witam wszystkich cromaniaków!!! :D :D :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.02.2008 23:39

Siema!!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.03.2008 08:51

Sławek59 napisał(a):ok` Myślałem, ze stosujemy tu formę bezpośrednią ale jak najbardziej dostosuję sie do Twojej propozycji.

My stosujemy formę bezpośrednią, tylko milej jest, jeżeli używa się słówek przytoczonych przez Janusza.....
:mrgreen:

Witamy na Forum :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.03.2008 17:16

Sławek59 napisał(a):ok` Myślałem, ze stosujemy tu formę bezpośrednią ale jak najbardziej dostosuję sie do Twojej propozycji. W sumie jestem tu "nowy".
Szczerze mówiąc tą formę podejrzałem z wcześniejszych postów i nikt nikomu nie zwracał uwagi ale chylę czoła przed tak doświadczonymi cromaniakami. Wprawdzie posłałem już w odpowiednie miejsce posta powitalnego ale na pewno nie wszyscy go czytali, więc korzystając z okazji (że w ogóle ktoś czyta co piszę) jeszcze raz serdecznie witam wszystkich cromaniaków!!! :D :D :D


Witaj :lol: i kufelek piwka dla Ciebie.

Obrazek
Sławek59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 01.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek59 » 01.03.2008 18:16

Dzięki za piwko, przy takiej smętnej pogodzie wskazane na poprawę nastroju. :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2008 17:36

Sławek59 napisał(a):Dzięki za piwko, przy takiej smętnej pogodzie wskazane na poprawę nastroju. :D



Nadmierne spożywanie alkoholu powoduje choroby serca, krązenia i bezpłodność. Bardzo proszę nie reklamować napojów alkoholowych na forum. W przeciwnym przypadku wyłącze kolegę z forum. :evil:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.03.2008 17:52

darek1 napisał(a):
Sławek59 napisał(a):Dzięki za piwko, przy takiej smętnej pogodzie wskazane na poprawę nastroju. :D



Nadmierne spożywanie alkoholu powoduje choroby serca, krązenia i bezpłodność. Bardzo proszę nie reklamować napojów alkoholowych na forum. W przeciwnym przypadku wyłącze kolegę z forum. :evil:

A Ty skąd się urwałeś?
Sławek59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 01.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek59 » 02.03.2008 19:05

Ach ten orkan Emma - co on wyprawia, prawda Darek1? 8O :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone