Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czornyangel123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2022
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) czornyangel123 » 26.07.2022 09:27

wiktor06 napisał(a):Piotrek 7722. Jeśli chodzi o spanie na parkingach moim zdaniem nie ma z tym żadnego problemu. W trakcie ostatnich siedmiu corocznych wyjazdów za każdym razem w drodze do Cro mieliśmy krótką drzemkę . Podobnie jak wielu innych turystów. Może to jest teoretycznie zabronione, choć nie sądzę, ale w praktyce bardzo często stosowane i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś miał z tym problem.a może ma ktoś z Państwa doświadczenie z parkingowym spaniem- bardziej w ciągu dnia jadę na noc przez dzień drzemka i 2 częśc nocą - małe dzieci- na Węgrzech pomiędzy Lenti a LETENYE chyba że macie coś zaraz za CRO granicą coś do polecenia? oczywiście zależy mi na jakimś miejscu żeby się wykąpać i zjeść- wiadomo -płatny ale strzeżony- ktoś coś- wyjazd na noc- - odpoczynekj przez niedzielę- fajnie jakby można było coś w okolicy zobaczyć z dziećmi , nie wiem pójść do kościoła etc i wyjazd koło 12 w niedziele by zajechać na 8 w okolicę MURTERA_PAKOSTANE
czornyangel123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2022
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) czornyangel123 » 13.08.2022 18:30

Witajcie wracam jutro do Polski 800 km pęka w bratyslawie i to w jej okolicach chciałem się gdzieś na noc niedzielę zatrzymać przespac jadę z przyczepka kempingowa 5 osób .zostanie mi w poniedziałek 450 km do celu
Co możecie zaproponować sprawdzonego stacje paliw ? Jakis strzeżony parking między Rajka a Bratysława??
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022