Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 08.06.2022 09:24

Słuchajcie w piątek ruszam, w drodze powrotną do Polski, chciałem spać po drodze gdzieś na wysokości Karlovac (albo zjeżdżając z trasy na Plitivice i spać w Slunj, ale tam dość dużo rezerwacji już mają), albo jadąc autostradą aż do Karlovac i tam się przespać. Czy możecie coś polecić w miarę przyzwoitych pieniądzach max 50euro (familia 2+1), ważne by śniadanie było w cenie i nie trzeba było opuszczać apartamentu z samego rano.
Z góry dzięki!
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 08.06.2022 09:35

kri5kro5
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.06.2022
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kri5kro5 » 09.06.2022 11:34

Czy moze sie ktos podzielic opiniami odnosnie noclegu w motelu Majolka? Widzialem poprzednie wpisy ale sa z przed 8 lat :) Chialbym poznac opinie z ostatnich 2-3 lat.
domatoma
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2022
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) domatoma » 14.06.2022 22:45

Drodzy Forumowicze. W lipcu będę jechał z Polski północnej do CRO piąty raz. Zawsze nocowałem gdzieś na parkingu po drodze po przekroczeniu granicy z Słowenią w Gornij Macelj. Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś budżetowe noclegi po drodze już w Chorwacji przy autostradzie 1 ? Dzięki za porady.
mietas69
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 02.02.2020
Wi: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mietas69 » 15.06.2022 20:29

Witam właśnie jesteśmy teraz na noclegu w drodze do Podgory .Polecam apartman Kozjak w Karlowac rewelacyjne miejsce cisza spokój rewelacyjny gospodarz częstuje nawet likierem a to za jedyne 142 zł Gorąco polecam
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 16.06.2022 07:46

domatoma napisał(a):Drodzy Forumowicze. W lipcu będę jechał z Polski północnej do CRO piąty raz. Zawsze nocowałem gdzieś na parkingu po drodze po przekroczeniu granicy z Słowenią w Gornij Macelj. Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś budżetowe noclegi po drodze już w Chorwacji przy autostradzie 1 ? Dzięki za porady.

Ja polecam Kolar City w miejscowości Zabok, pokój czysty pachnący na wzniesieniu miejscowości z ładnym widoczkiem, spokój i cisza. Rezwację robiłem na book... i spalem 12.06 za dwie osoby 29 €. Blisko od autostrady, w pokoju czajnik szklanki kubki lodówka i dwie kawy 3w1, na werandzie stół z krzesłami.
Aras
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 28.02.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aras » 22.06.2022 20:12

Szanowni Forumowicze. Proszę o podanie sprawdzonego noclegu w okolicach granicy Słowenia/Chorwacja, najlepiej z opcją śniadania. Za każdą sugestię będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.06.2022 20:17

dids76 napisał(a):
wikol napisał(a):
mietas69 napisał(a):Spróbujcie na Noclegi.pl .Ja rezerwację zrobiłem na powrót w Fonix Fogado w nowych apartamentach wyżywienie HB i jest 50 zł taniej niż w BOO

Ile płacisz ?
Ja za 2+1 w starym Fonix Fogado place 60E.

@dids76 czy to Silvanus Pansio ?

Tak, Fonix Fogado nie miał wolnego jak jadę do. W drodze powrotnej mam nocleg w Fonix Fogado

Nocleg w Silvanus Panzio mogę spokojnie polecić, a gdyby ktoś chciał zostać trochę dłużej w Lenti to ideale miejsce bo przy samych basenach :papa:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 22.06.2022 22:25

Aras napisał(a):Szanowni Forumowicze. Proszę o podanie sprawdzonego noclegu w okolicach granicy Słowenia/Chorwacja, najlepiej z opcją śniadania. Za każdą sugestię będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam

Od kilku ostatnich lat robię międzylądowanie na trasie do Splitu w Gostilna Marta, Cvetkovci 50, 2273 Podgorci, niedaleko Ormož. Gospoda w środku niczego z przytulnymi, kameralnymi pokojami i dobrym jedzeniem (jak dla mnie to porcje są zdecydowanie duże). Śniadanie z tego co pamiętam kosztowało 4E od osoby. Przy okazji zaopatruję się u nich w lokalne wina 8)
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 24.06.2022 00:17

A ja kochani forumowicze zapytam o w miarę tani nocleg dla pięciu osób w Wiedniu na jedną noc z parkingiem, fajnie by było gdzieś w centrum lub blisko żeby potem z buta pochodzić. Uwierzcie przekopałem forum w tym temacie i niewiele znalazłem albo na obrzeżach miasta. Wszelkie sugestie sprawdzę. Pozdrawiam
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 24.06.2022 13:05

Cześć,
ma ktoś namiar na fajny nocleg w poniższym rejonie? Chciałbym coś zarezerwować na z 13/14.08 a z tego co szukałem po forum to to co udało mi się znaleźć już zajęte..i oczywiście nie za miliony, rodzinka 2+3. Może być kawałek za Ptuj ale nie duży bo pewnie pojawi się bunt na pokładzie.
Z góry dziękuję za jakiś namiar
Załączniki:
nocleg.jpg
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.06.2022 14:47

Fela napisał(a):Cześć,
ma ktoś namiar na fajny nocleg w poniższym rejonie? Chciałbym coś zarezerwować na z 13/14.08 a z tego co szukałem po forum to to co udało mi się znaleźć już zajęte..i oczywiście nie za miliony, rodzinka 2+3. Może być kawałek za Ptuj ale nie duży bo pewnie pojawi się bunt na pokładzie.
Z góry dziękuję za jakiś namiar

Może pomęczyć się trochę, przekroczyć granicę i nocować już w Cro? Kiedyś były tu polecane przez kilka osób Apartmani Jurinjak w Krapinie https://jurinjak.net/ chociaż sam tam nie nocowałem.
A jak już byście nocowali w Krpinie to polecam https://mkn.mhz.hr/en/
Byłem kilka lat temu i bardzo mi się podobało.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.06.2022 15:16

Polecam miejscówkę w Jiršovci http://www.booking.com/Share-uP5tGM
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 24.06.2022 17:20

Fela napisał(a):Cześć,
ma ktoś namiar na fajny nocleg w poniższym rejonie? Chciałbym coś zarezerwować na z 13/14.08 a z tego co szukałem po forum to to co udało mi się znaleźć już zajęte..i oczywiście nie za miliony, rodzinka 2+3. Może być kawałek za Ptuj ale nie duży bo pewnie pojawi się bunt na pokładzie.
Z góry dziękuję za jakiś namiar


W tym rejonie polecam Guesthouse Beno - fajna lokalizacja, onegdaj doskonała pizza :mrgreen:

We wskazanym przez Ciebie terminie nocleg kosztuje 235 złociszy.

Tak na marginesie to tam właśnie rozpoczął się mój romans z Laško :wink:
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 25.06.2022 08:18

Post napisał(a) dids76 » 24.06.2022 13:47
Może pomęczyć się trochę, przekroczyć granicę i nocować już w Cro? Kiedyś były tu polecane przez kilka osób Apartmani Jurinjak w Krapinie https://jurinjak.net/ chociaż sam tam nie nocowałem.
A jak już byście nocowali w Krpinie to polecam https://mkn.mhz.hr/en/
Byłem kilka lat temu i bardzo mi się podobało.


Boję się, że będzie ciężko - najmłodsza córa będzie miała roczek :D

Post napisał(a) stachan » 24.06.2022 16:20

W tym rejonie polecam Guesthouse Beno - fajna lokalizacja, onegdaj doskonała pizza :mrgreen:

We wskazanym przez Ciebie terminie nocleg kosztuje 235 złociszy.

Tak na marginesie to tam właśnie rozpoczął się mój romans z Laško :wink:


Za opcję 2+3 wychodzi już 470 złociszy 8O

Post napisał(a) Habanero » 24.06.2022 14:16

Polecam miejscówkę w Jiršovci http://www.booking.com/Share-uP5tGM


Nie ma nic wolnego :(

No nic, szukam dalej albo spróbuję dojechać tam gdzie dids zasugerował o ile oni mają coś wolnego :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone