Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rocker
Croentuzjasta
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 08.06.2022 09:24

Słuchajcie w piątek ruszam, w drodze powrotną do Polski, chciałem spać po drodze gdzieś na wysokości Karlovac (albo zjeżdżając z trasy na Plitivice i spać w Slunj, ale tam dość dużo rezerwacji już mają), albo jadąc autostradą aż do Karlovac i tam się przespać. Czy możecie coś polecić w miarę przyzwoitych pieniądzach max 50euro (familia 2+1), ważne by śniadanie było w cenie i nie trzeba było opuszczać apartamentu z samego rano.
Z góry dzięki!
stachan
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 08.06.2022 09:35

kri5kro5
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kri5kro5 » 09.06.2022 11:34

Czy moze sie ktos podzielic opiniami odnosnie noclegu w motelu Majolka? Widzialem poprzednie wpisy ale sa z przed 8 lat :) Chialbym poznac opinie z ostatnich 2-3 lat.
domatoma
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) domatoma » 14.06.2022 22:45

Drodzy Forumowicze. W lipcu będę jechał z Polski północnej do CRO piąty raz. Zawsze nocowałem gdzieś na parkingu po drodze po przekroczeniu granicy z Słowenią w Gornij Macelj. Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś budżetowe noclegi po drodze już w Chorwacji przy autostradzie 1 ? Dzięki za porady.
mietas69
Croentuzjasta
Wi: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mietas69 » 15.06.2022 20:29

Witam właśnie jesteśmy teraz na noclegu w drodze do Podgory .Polecam apartman Kozjak w Karlowac rewelacyjne miejsce cisza spokój rewelacyjny gospodarz częstuje nawet likierem a to za jedyne 142 zł Gorąco polecam
mariusz_sn
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 16.06.2022 07:46

domatoma napisał(a):Drodzy Forumowicze. W lipcu będę jechał z Polski północnej do CRO piąty raz. Zawsze nocowałem gdzieś na parkingu po drodze po przekroczeniu granicy z Słowenią w Gornij Macelj. Zastanawiam się czy możecie polecić jakieś budżetowe noclegi po drodze już w Chorwacji przy autostradzie 1 ? Dzięki za porady.

Ja polecam Kolar City w miejscowości Zabok, pokój czysty pachnący na wzniesieniu miejscowości z ładnym widoczkiem, spokój i cisza. Rezwację robiłem na book... i spalem 12.06 za dwie osoby 29 €. Blisko od autostrady, w pokoju czajnik szklanki kubki lodówka i dwie kawy 3w1, na werandzie stół z krzesłami.
Aras
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aras » 22.06.2022 20:12

Szanowni Forumowicze. Proszę o podanie sprawdzonego noclegu w okolicach granicy Słowenia/Chorwacja, najlepiej z opcją śniadania. Za każdą sugestię będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.06.2022 20:17

dids76 napisał(a):
wikol napisał(a):
mietas69 napisał(a):Spróbujcie na Noclegi.pl .Ja rezerwację zrobiłem na powrót w Fonix Fogado w nowych apartamentach wyżywienie HB i jest 50 zł taniej niż w BOO

Ile płacisz ?
Ja za 2+1 w starym Fonix Fogado place 60E.

@dids76 czy to Silvanus Pansio ?

Tak, Fonix Fogado nie miał wolnego jak jadę do. W drodze powrotnej mam nocleg w Fonix Fogado

Nocleg w Silvanus Panzio mogę spokojnie polecić, a gdyby ktoś chciał zostać trochę dłużej w Lenti to ideale miejsce bo przy samych basenach :papa:
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 22.06.2022 22:25

Aras napisał(a):Szanowni Forumowicze. Proszę o podanie sprawdzonego noclegu w okolicach granicy Słowenia/Chorwacja, najlepiej z opcją śniadania. Za każdą sugestię będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam

Od kilku ostatnich lat robię międzylądowanie na trasie do Splitu w Gostilna Marta, Cvetkovci 50, 2273 Podgorci, niedaleko Ormož. Gospoda w środku niczego z przytulnymi, kameralnymi pokojami i dobrym jedzeniem (jak dla mnie to porcje są zdecydowanie duże). Śniadanie z tego co pamiętam kosztowało 4E od osoby. Przy okazji zaopatruję się u nich w lokalne wina 8)
skrzys
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 24.06.2022 00:17

A ja kochani forumowicze zapytam o w miarę tani nocleg dla pięciu osób w Wiedniu na jedną noc z parkingiem, fajnie by było gdzieś w centrum lub blisko żeby potem z buta pochodzić. Uwierzcie przekopałem forum w tym temacie i niewiele znalazłem albo na obrzeżach miasta. Wszelkie sugestie sprawdzę. Pozdrawiam
Fela
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 24.06.2022 13:05

Cześć,
ma ktoś namiar na fajny nocleg w poniższym rejonie? Chciałbym coś zarezerwować na z 13/14.08 a z tego co szukałem po forum to to co udało mi się znaleźć już zajęte..i oczywiście nie za miliony, rodzinka 2+3. Może być kawałek za Ptuj ale nie duży bo pewnie pojawi się bunt na pokładzie.
Z góry dziękuję za jakiś namiar
Załączniki:
nocleg.jpg
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.06.2022 14:47

Fela napisał(a):Cześć,
ma ktoś namiar na fajny nocleg w poniższym rejonie? Chciałbym coś zarezerwować na z 13/14.08 a z tego co szukałem po forum to to co udało mi się znaleźć już zajęte..i oczywiście nie za miliony, rodzinka 2+3. Może być kawałek za Ptuj ale nie duży bo pewnie pojawi się bunt na pokładzie.

Może pomęczyć się trochę, przekroczyć granicę i nocować już w Cro? Kiedyś były tu polecane przez kilka osób Apartmani Jurinjak w Krapinie https://jurinjak.net/ chociaż sam tam nie nocowałem.
A jak już byście nocowali w Krpinie to polecam https://mkn.mhz.hr/en/
Byłem kilka lat temu i bardzo mi się podobało.
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.06.2022 15:16

Polecam miejscówkę w Jiršovci http://www.booking.com/Share-uP5tGM
stachan
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 24.06.2022 17:20

Fela napisał(a):Cześć,

W tym rejonie polecam Guesthouse Beno - fajna lokalizacja, onegdaj doskonała pizza :mrgreen:

We wskazanym przez Ciebie terminie nocleg kosztuje 235 złociszy.

Tak na marginesie to tam właśnie rozpoczął się mój romans z Laško :wink:
Fela
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 25.06.2022 08:18

Post napisał(a) dids76 » 24.06.2022 13:47
Może pomęczyć się trochę, przekroczyć granicę i nocować już w Cro? Kiedyś były tu polecane przez kilka osób Apartmani Jurinjak w Krapinie https://jurinjak.net/ chociaż sam tam nie nocowałem.
A jak już byście nocowali w Krpinie to polecam https://mkn.mhz.hr/en/
Byłem kilka lat temu i bardzo mi się podobało.

Boję się, że będzie ciężko - najmłodsza córa będzie miała roczek :D

Post napisał(a) stachan » 24.06.2022 16:20

W tym rejonie polecam Guesthouse Beno - fajna lokalizacja, onegdaj doskonała pizza :mrgreen:

We wskazanym przez Ciebie terminie nocleg kosztuje 235 złociszy.

Tak na marginesie to tam właśnie rozpoczął się mój romans z Laško :wink:

Za opcję 2+3 wychodzi już 470 złociszy 8O

Post napisał(a) Habanero » 24.06.2022 14:16

Polecam miejscówkę w Jiršovci http://www.booking.com/Share-uP5tGM

Nie ma nic wolnego :(

No nic, szukam dalej albo spróbuję dojechać tam gdzie dids zasugerował o ile oni mają coś wolnego :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022