Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Michał W
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2023
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał W » 19.03.2023 16:03

Dzień dobry Wszystkim. Jedziemy na Korculę z południowej Polski przez Czechy, Austrię i Słowenię. Chcielibyśmy zrobić międzylądowanie :) gdzieś za Zagrzebiem. Gdzie polecacie się przespać na tym odcinku? Będę wdzięczny za pomoc bo pierwszy raz jedziemy w tym kierunku i brak doświadczeń. Z góry dziękuję za pomoc
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3180
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 19.03.2023 19:52

Michał W :idea: :arrow:

stachan napisał(a):
Waldkosos napisał(a):Witam ma ktoś namiar na hotel że śniadaniem za Zagrzebiem


Ja polecam Hotel Draganic (Mrzljaki 120, 47201 Draganići, Croatia, Samobor) - śniadania w cenie, cisza (pomimo parkingu i bliskiej autostrady).
Śniadania wyjątkowe - polecam szczególnie!!! Obiekt 44 km od Zagrzebia.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 19.03.2023 20:34

Michał W napisał(a):Dzień dobry Wszystkim. Jedziemy na Korculę z południowej Polski przez Czechy, Austrię i Słowenię. Chcielibyśmy zrobić międzylądowanie :) gdzieś za Zagrzebiem. Gdzie polecacie się przespać na tym odcinku? Będę wdzięczny za pomoc bo pierwszy raz jedziemy w tym kierunku i brak doświadczeń. Z góry dziękuję za pomoc


Ja serdecznie polecam pensjonat "Moj hir" w miejscowości Stankovo, troszkę trzeba odbić z autostrady, ale warto. Miejsce z pomysłem, z jaccuzi, możliwością spędzenia miło czasu wieczorem, z pysznym śniadankiem i lokalnymi produktami do kupienia. Gospodarze przemili, cena zachęcająca a i wystrój oryginalny.
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 397
Dołączył(a): 05.07.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 19.03.2023 21:55

Jeśli jedziesz z południa,to polecałbym trasę przez BiH z noclegiem w Sippovo.
Nie pożałujesz.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.03.2023 22:10

helen napisał(a):Ja serdecznie polecam pensjonat "Moj hir" w miejscowości Stankovo, troszkę trzeba odbić z autostrady, ale warto. Miejsce z pomysłem, z jaccuzi, możliwością spędzenia miło czasu wieczorem, z pysznym śniadankiem i lokalnymi produktami do kupienia. Gospodarze przemili, cena zachęcająca a i wystrój oryginalny.

Ciekawie wygląda, może zamiast na Węgrzech pociągnę te 200km dalej i skorzystam z tego noclegu :wink:
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 21.03.2023 10:23

Michał W napisał(a):Dzień dobry Wszystkim. Jedziemy na Korculę z południowej Polski przez Czechy, Austrię i Słowenię. Chcielibyśmy zrobić międzylądowanie :) gdzieś za Zagrzebiem. Gdzie polecacie się przespać na tym odcinku? Będę wdzięczny za pomoc bo pierwszy raz jedziemy w tym kierunku i brak doświadczeń. Z góry dziękuję za pomoc

Gdyby nie wypalił nocleg za Zagrzebiem to polecam nocleg przed Zagrzebiem ok 30 km i jest to też ok 30 km od granicy: Accommodation Kolar City center Zabok, Ul. Matije Gupca 142A, 49210, Zabok
Michał W
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2023
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał W » 23.03.2023 19:23

Dziękuję wszystkim za pomoc. Po przeczytaniu Waszych propozycji i po zapoznaniu się z wątkiem na forum zdecydowaliśmy się na B&B Kolarić niedaleko Jastrebarsko. Trzeba zjechać 10km z autostrady. Cena ze śniadaniem za 4 osoby 415zł za noc. Cropidło polecał trasę przez BiH. Jechałem przez Słowację, Węgry, Chorwację, właśnie BiH do Czarnogóry i trasa przez Słowację i BiH strasznie się dłużyła, ciągle ograniczenia i kręte drogi dlatego jadę przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za propozycje
Waldkosos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.04.2022
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldkosos » 23.03.2023 20:26

I będziesz zadowolony.Ivana zadba o wszystko .Na miejscu możliwość kupna wina swojskiej roboty.Śniadanie i cała reszta super.
Michał W
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2023
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał W » 24.03.2023 12:29

Dzięki wielkie Waldkosos za info. Pozdrawiam
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 420
Dołączył(a): 03.03.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 13.04.2023 14:06

Zarezerwowałem nocleg w polecanym przez Was Apartmani Jurinjak.
Cena 60E za pokój 4-osobowy.
Bezproblemowy kontakt z p. Bożeną przez Messenger.
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 15.04.2023 00:57

Dzięki, dzisiaj telefonicznie (spokojnie po polsku można rozmawiać :) ) zarezerwowałem u p. Bożeny dwa noclegi :D
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 11.05.2023 21:43

szukam fajnego noclegu między Grazem a Klagenfurtem czyli w połowie drogi do Mediolanu.
Znalazłem niezłą miejscówkę https://goo.gl/maps/CzVC1QMJJcCd9fNy5 blisko A2
ale jakby ktoś coś polecił sprawdzonego to chętnie zobaczę...
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 11.05.2023 22:24

Ja od lat korzystam z noclegu w Hotelu Zagi w Oroslavje. Ktoś bywa? Moim zdaniem świetne miejsce z bardzo dobrą restauracją, do tego w małym miasteczku gdzie można miło spędzić czas po podróży.
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 12.05.2023 07:58

Mam strasznie negatywne wrażenia z jazdy koło Balatonu. Jechaliśmy jeden raz i skutecznie zniechęciło do próbowania kolejny.
Atak komarów nie pozwolił wyjść z samochodu. Chcieliśmy się zatrzymać by coś zjeść i trochę odpocząć.
Momentalnie komary przepuściły atak. Wytrzymaliśmy dwie minuty, po czym przez kolejne dwa kilometry z otwartymi szybami by wyleciały, a to i tak trzeba je było jeszcze wyganiać.
Może to jednostkowy przypadek, ale tak było. Nawet zastanawiam się jak tam ludzie wytrzymują.
Nikogo nie zniechęcam, ale warto to mieć na uwadze.
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 12.05.2023 08:17

lukasz22i napisał(a):Ja od lat korzystam z noclegu w Hotelu Zagi w Oroslavje. Ktoś bywa? Moim zdaniem świetne miejsce z bardzo dobrą restauracją, do tego w małym miasteczku gdzie można miło spędzić czas po podróży.


Spałem tam dwa razy i mogę śmiało powiedzieć że bardzo dobre miejsce w drodze do Cro śniadania i restauracja - dobre jedzenie
Polecam :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone