Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.09.2021 17:12

coglin napisał(a):W przypadku anulacji noclegu chyba nie ma opcji, żeby wystawić komentarz.

Zawsze można wystawić ocenę i komentarz na googlach (jeśli jest tam dostępny).

edit: i chyba komentarz w tej sprawie tam się już znalazł ;)
Sol-Wagon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 24.09.2021 18:58

booking nie zaproponował innego noclegu w przypadku zgłoszenia reklamacji?
piotrekbeti
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 29.09.2021 16:11

Wielbiciel. Po wstukaniu tego pensjonatu wyskoczył mnie na drugi dzień reklama -link na Fejsie. Negatyw ode mnie to trochę delikatne określenie. Tobie to teraz nie pomoże ale hejtowanie oszustów powinno ich zaboleć. Finansowo mam nadzieje. Mnie Węgrzy dwa razy anulowali noclegi ale to na tygodnie przed przyjazdem. Z łaski zwrot kasy po 3 tygodniach. Taka nacja? Booking to tylko pośrednik i zwrot dostaniesz od nich tylko w ostateczności gdy wynajmujący odmawia zwrotu. Z innej beczki.Mieliśmy kiedyś zajefajną miejscówke. W Cro. Gość rybak zabierał na kuter za free. Rybki grill wino owoce gratis. Maile czy wróciliśmy szczęśliwie. Ale w kolejnym roku ich gdzieś jesienią zalało na parterze. 1 aparman i dom zalany a te 3 na górze suche.. Remont , postawili basen na parkingu. Kredyt? Problemy rodzinne? Rygor, pretensje że dzieciaki się kąpią, hałasują że klima chodzi cały dzien. Niemcom i Austriakom którzy zapłacili pewnie więcej nie zwracali uwagi. Wyjechaliśmy zniesmaczeni. Szkoda bo 2 pobyty super a 3 ci do kitu. Od tego czasu uznałem że nie warto jechać 2 razy w to samo miejsce.
wielbiciel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 30.09.2021 14:09

piotrekbeti napisał(a):Wielbiciel. Po wstukaniu tego pensjonatu wyskoczył mnie na drugi dzień reklama -link na Fejsie. Negatyw ode mnie to trochę delikatne określenie. Tobie to teraz nie pomoże ale hejtowanie oszustów powinno ich zaboleć. Finansowo mam nadzieje. Mnie Węgrzy dwa razy anulowali noclegi ale to na tygodnie przed przyjazdem. Z łaski zwrot kasy po 3 tygodniach. Taka nacja? Booking to tylko pośrednik i zwrot dostaniesz od nich tylko w ostateczności gdy wynajmujący odmawia zwrotu.

Pension Heidi, Lenti, Bánffy Miklós u. 108, 8960 Węgry - ten adres należy omijać z daleka.

Booking staną na wysokości zadania, wszystko ok.
Hercklekot
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 02.10.2021 14:48

Z tegorocznego wypadu dwa plusy, dwa noclegi o zupełnie innym charakterze (oba do znalezienia na Google Maps i Booking)

ASGARD Guesthouse, Josipdol - niedaleko zjazdu z autostrady, domek na uboczu, dobrze wyposażone mieszkanka, czyściutko, blisko bardzo dobra i tania restauracja i pekara (na rano). Tanio, czysto, cicho.

Bernarda B&B Varaždinske Toplice - również bliziutko autostrady, w urokliwym sanatoryjnym miasteczku, butikowy hotelik z jedną z najlepszych restauracji w jakich jadłem w Chorwacji. Bardzo dobre warunki noclegu, świetne łóżka, również czyściutko.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021