Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.08.2021 22:06

naszastruga napisał(a):Zarezerwowaliśmy na powrót z Włoch Fonix Fogado w Lenti. Dość tanio w porównaniu z innymi obiektami w tym rejonie. Jest jakiś haczyk? Ktoś zna to miejsce?

Haczyka ciężko znaleźć :wink: W tym roku będziemy tam nocować po raz czwarty.
bestb
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 26.07.2020
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bestb » 14.08.2021 22:38

Bede jechać z Poznania do CRO, zazwyczaj wyjeżdżałem wcześnie rano i wieczorkiem byłem na miejscu. Tym razem jednak zastanawiam się nad spaniem gdzieś po drodze, myślałem nad Austrią, czy ktoś ma jakieś sprawdzone spanie gdzieś w połowie drogi ?
nieproszony-gosc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 18.06.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) nieproszony-gosc » 14.08.2021 23:38

W drodze na półwysep Peljesac zatrzymałem się na ul Heizelowej w Zagrzebiu. Adres wzięty z airbnb odebranie kluczy z lokalu przez sejf z numerem. Mieszkanie czyste miejsce parkingowe pod domem. W domu wszystko jest internet działa czysto nie ma się do czego przyczepić. Cena za 3 osoby 215zł. Nie jest to apartament 5 gwiazdek z basenem ale polecam każdemu. Studio88*** właściciel Borna. Czysto o schludnie polecam.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 15.08.2021 07:14

bestb napisał(a):Bede jechać z Poznania do CRO, zazwyczaj wyjeżdżałem wcześnie rano i wieczorkiem byłem na miejscu. Tym razem jednak zastanawiam się nad spaniem gdzieś po drodze, myślałem nad Austrią, czy ktoś ma jakieś sprawdzone spanie gdzieś w połowie drogi ?


Ja od dawna korzystam z sieci Oekotel. Mają hotele koło Graz i w Wiedniu.
bestb
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 26.07.2020
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bestb » 16.08.2021 23:39

dziękuje za odpowiedzi, miłych wakacji
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 17.08.2021 10:46

Witam,
szukam jakiegoś noclegu na 2 nocki najlepiej przy końcu Balatonu żeby było jak najbliżej do granicy chorwackiej. Chciałbym jeden dzień spędzić nad Balatonem a w drugi rano ruszyć dalej. Jak myślicie znajdę coś w ciemno na 23 nocki ? W tamtym roku byłem w Sifok ale kilka dni i problemu z kwaterą nad brzegiem Balatonu nie było. Nie chodzi mi o motel a raczej o kwaterę prywatną.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2021 11:09

Teresa Bodo Koroshegi.
Kontakt znajdziesz na forum.
2 km spacerkiem do Balatonu.
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 17.08.2021 11:30

Dzwoniłem. Nie ma bo wszyscy wracają z cro. Dała mi kontakt na motel. Bardzo miła Pani. Jeszcze szukam.
boruurob
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 10.08.2020
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) boruurob » 20.08.2021 20:45

Chcemy spędzić jeden dzień w Varazdinie. Czy ma ktoś namiary na jakąś kwaterę z możliwością wjechania wózkiem na dwie noce?

I drugie pytanie: czy w Chorwacji śpiąc w hotelu/hostelu trzeba mieć paszprot covidowy lub aktualne badania?
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 20.08.2021 21:16

Nikt nas nie pytał o paszport, czy to na granicy czy w zajeździe. Jedyna oznaka covida w Chorwacji to maseczki w sklepach.
metanoll
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) metanoll » 24.08.2021 10:54

Cześć!
Poszukiwany niedrogi nocleg gdzieś między Brnem i Wiedniem - tak żeby popołudnie na spokojnie odpocząć i dzieci miały się gdzie pobawić. Czy zna ktoś takie miejsce?
Wyjazd Warszawa - Istria i tak to mniej więcej w połowie drogi wypada. Jako że wyjeżdżamy rano to pewnie koło południa byśmy dojechali i tego dnia trochę jest.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 24.08.2021 12:20

Brno - Hotel Vista,
Mikulow - Pensjon Zatisi,
Lednice - U Fabu,
Valtice - Penzjon Pod Zamkem,
Monichkirchen (80 km za Wiedniem) - Gastehaus Franz Josef.
bojka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 18.08.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bojka » 25.08.2021 22:11

W piątek wracamy z CRO. Chcemy zarezerwować nocleg na trasie i pasują nam Czechy ale po przeczytaniu zasad mam wątpliwość, czy bez testu syna jest to możliwe. Jedziemy w dwie osoby dorosłe(zaszczepione) i 8-letnie dziecko(bez szczepienia), czy możemy nocować w Czechach, bez testowania dziecka?
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 25.08.2021 22:32

Tydzień temu nocowałem w Valticach. Nikt mniej nie pytał o covid pas.Nie jest to wykładnia oficjalna ale zawsze można spytać tel. lub e-mail.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.08.2021 22:44

Zdecydowanie polecam hotel w Wiedniu, bardzo czysty, plus śniadanie w cenie 8 euro/ os.
Paszport Covid jest konieczny.

http://www.booking.com/Share-vsxLwa
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone