Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Cromaniak
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.08.2021 22:06

naszastruga napisał(a):Zarezerwowaliśmy na powrót z Włoch Fonix Fogado w Lenti. Dość tanio w porównaniu z innymi obiektami w tym rejonie. Jest jakiś haczyk? Ktoś zna to miejsce?

Haczyka ciężko znaleźć :wink: W tym roku będziemy tam nocować po raz czwarty.
bestb
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bestb » 14.08.2021 22:38

Bede jechać z Poznania do CRO, zazwyczaj wyjeżdżałem wcześnie rano i wieczorkiem byłem na miejscu. Tym razem jednak zastanawiam się nad spaniem gdzieś po drodze, myślałem nad Austrią, czy ktoś ma jakieś sprawdzone spanie gdzieś w połowie drogi ?
nieproszony-gosc
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) nieproszony-gosc » 14.08.2021 23:38

W drodze na półwysep Peljesac zatrzymałem się na ul Heizelowej w Zagrzebiu. Adres wzięty z airbnb odebranie kluczy z lokalu przez sejf z numerem. Mieszkanie czyste miejsce parkingowe pod domem. W domu wszystko jest internet działa czysto nie ma się do czego przyczepić. Cena za 3 osoby 215zł. Nie jest to apartament 5 gwiazdek z basenem ale polecam każdemu. Studio88*** właściciel Borna. Czysto o schludnie polecam.
toomas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 15.08.2021 07:14

bestb napisał(a):Bede jechać z Poznania do CRO, zazwyczaj wyjeżdżałem wcześnie rano i wieczorkiem byłem na miejscu. Tym razem jednak zastanawiam się nad spaniem gdzieś po drodze, myślałem nad Austrią, czy ktoś ma jakieś sprawdzone spanie gdzieś w połowie drogi ?

Ja od dawna korzystam z sieci Oekotel. Mają hotele koło Graz i w Wiedniu.
bestb
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bestb » 16.08.2021 23:39

dziękuje za odpowiedzi, miłych wakacji
gaceq
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 17.08.2021 10:46

Witam,
szukam jakiegoś noclegu na 2 nocki najlepiej przy końcu Balatonu żeby było jak najbliżej do granicy chorwackiej. Chciałbym jeden dzień spędzić nad Balatonem a w drugi rano ruszyć dalej. Jak myślicie znajdę coś w ciemno na 23 nocki ? W tamtym roku byłem w Sifok ale kilka dni i problemu z kwaterą nad brzegiem Balatonu nie było. Nie chodzi mi o motel a raczej o kwaterę prywatną.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2021 11:09

Teresa Bodo Koroshegi.
Kontakt znajdziesz na forum.
2 km spacerkiem do Balatonu.
gaceq
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 17.08.2021 11:30

Dzwoniłem. Nie ma bo wszyscy wracają z cro. Dała mi kontakt na motel. Bardzo miła Pani. Jeszcze szukam.
boruurob
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) boruurob » 20.08.2021 20:45

Chcemy spędzić jeden dzień w Varazdinie. Czy ma ktoś namiary na jakąś kwaterę z możliwością wjechania wózkiem na dwie noce?

I drugie pytanie: czy w Chorwacji śpiąc w hotelu/hostelu trzeba mieć paszprot covidowy lub aktualne badania?
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 20.08.2021 21:16

Nikt nas nie pytał o paszport, czy to na granicy czy w zajeździe. Jedyna oznaka covida w Chorwacji to maseczki w sklepach.
metanoll
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) metanoll » 24.08.2021 10:54

Cześć!
Poszukiwany niedrogi nocleg gdzieś między Brnem i Wiedniem - tak żeby popołudnie na spokojnie odpocząć i dzieci miały się gdzie pobawić. Czy zna ktoś takie miejsce?
Wyjazd Warszawa - Istria i tak to mniej więcej w połowie drogi wypada. Jako że wyjeżdżamy rano to pewnie koło południa byśmy dojechali i tego dnia trochę jest.
Crocodyl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 24.08.2021 12:20

Brno - Hotel Vista,
Mikulow - Pensjon Zatisi,
Lednice - U Fabu,
Valtice - Penzjon Pod Zamkem,
Monichkirchen (80 km za Wiedniem) - Gastehaus Franz Josef.
bojka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bojka » 25.08.2021 22:11

W piątek wracamy z CRO. Chcemy zarezerwować nocleg na trasie i pasują nam Czechy ale po przeczytaniu zasad mam wątpliwość, czy bez testu syna jest to możliwe. Jedziemy w dwie osoby dorosłe(zaszczepione) i 8-letnie dziecko(bez szczepienia), czy możemy nocować w Czechach, bez testowania dziecka?
Crocodyl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 25.08.2021 22:32

Tydzień temu nocowałem w Valticach. Nikt mniej nie pytał o covid pas.Nie jest to wykładnia oficjalna ale zawsze można spytać tel. lub e-mail.
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.08.2021 22:44

Zdecydowanie polecam hotel w Wiedniu, bardzo czysty, plus śniadanie w cenie 8 euro/ os.
Paszport Covid jest konieczny.

http://www.booking.com/Share-vsxLwa
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022