Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 23.06.2021 10:38

Witam, czy jadąc do HR można już przenocować na Słowenii, czy jeszcze nie? Mamy szczepienia, a córka ma 11 lat? Może się ktoś orientuje jak, to wygląda teraz?
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2021 11:39

Guinness79 napisał(a):Witam, czy jadąc do HR można już przenocować na Słowenii, czy jeszcze nie? Mamy szczepienia, a córka ma 11 lat? Może się ktoś orientuje jak, to wygląda teraz?

aktualne-informacje-jak-dojechac-do-chorwacji-sezon-2021-t56190.html
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 23.06.2021 23:24

Guinness79 napisał(a):Witam, czy jadąc do HR można już przenocować na Słowenii, czy jeszcze nie? Mamy szczepienia, a córka ma 11 lat? Może się ktoś orientuje jak, to wygląda teraz?

Nocowałem niedaleko Ptuja 18.06. Można. Udanego wyjazdu :hut:
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 24.06.2021 06:55

Cześć
Mamy zaplanowany po drodze nocleg na 16.07. niedaleko Zagrzebia w motelu. Ja z żoną będziemy jeden dzień po drugiej dawce szczepionki ale córka (15 lat) nie ma nic. Czy w hotelu należy okazywać negatywny wynik testu? Wiem że przy wjeździe do Cro już nie trzeba ,ale jak to jest z hotelami?
Pozdrawiam Darek
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 25.06.2021 09:52

Hej
Będziemy przekraczać granicę w Letenye. ponieważ póki co jest zakaz noclegów na Węgrzech to pytanie gdzie przenocować w miarę tanio zaraz za Gorican? Nie chcemy wbijać się w kraj tylko znaleźć nocleg gdzieś niedaleko granicy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2021 10:55

Szukaj hotelu/kwatery w Varazdinske Teplice.
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 25.06.2021 11:07

Janusz Bajcer napisał(a):Szukaj hotelu/kwatery w Varazdinske Teplice.


Dzięki :-)
ANOOK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 02.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANOOK » 25.06.2021 11:19

W ubiegłym roku nocowałem w ,,Bernarda Hotel" właśnie w Varażdinskich Toplicach. Blisko autostrady. Godny polecenia. Fajne , klimatyczne otoczenie. Świetne lokalne piwo do kolacji. Pyszne śniadanie. Zaskoczył mnie zwrot wpłaty za osoby które nie dojechały, mimo że nie weryfikowałem rezerwacji. W tym roku nocleg już dawno zabukowany. Polecam. :papa:
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 25.06.2021 11:34

ANOOK napisał(a):W ubiegłym roku nocowałem w ,,Bernarda Hotel" właśnie w Varażdinskich Toplicach. Blisko autostrady. Godny polecenia. Fajne , klimatyczne otoczenie. Świetne lokalne piwo do kolacji. Pyszne śniadanie. Zaskoczył mnie zwrot wpłaty za osoby które nie dojechały, mimo że nie weryfikowałem rezerwacji. W tym roku nocleg już dawno zabukowany. Polecam. :papa:


Dzięki, już do nich napisałam :-)
LDeska
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2021
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) LDeska » 27.06.2021 13:32

My zwykle śpimy w Wiedniu bo tam wypada połowa trasy - mamy trzy córki to atrakcją jest odwiedzenia Prateru (a dokładnie wesołego miasteczka tam). Hotel ibis przy tym parku jest całkiem dobry na jedną noc. Poza tym polecamy Brno i Graz - zależnie czy jedzie się dalej na południe Chorwacji czy bliżej to połowa trasy może wypadać w tych miastach, też można tam znaleźć dobry nocleg i przy okazji zwiedzić te miasta.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 28.06.2021 09:16

Cześć, był ktoś z Was ostatnio może w hotelu "Oekotel" koło Graz? Czytałem tu na forum że zmienił się niedawno właściciel i ktoś już ten hotel odradzał. Kiedyś polecany. A może macie jakiś inny do polecenia w okolicach Graz?
Pozdrowionka Dark
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 28.06.2021 13:41

Po drodze chciałabym zatrzymać się w Wiedniu. Czy wg was lepiej szukać czegoś w centrum czy lepiej coś na obrzeżach z dobrym połączeniem np. metro? Będziemy mieć cały dzień na zwiedzanie i nie wiem jak rejon najlepszy.
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 28.06.2021 13:42

Ja polecam też Varaźdin w Chorwacji. Całkiem przyjemne miasteczko.
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 29.06.2021 08:14

Jakiś konkretny hotel w Varazdin masz na myśli? Rozważam właśnie Varazdin gdyby Węgrzy utrzymali ograniczenia epidemiczne i będę zmuszony zrezygnować z noclegu w Letni.
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 29.06.2021 11:29

Miałam apartament przez booking, ale niestety nie pamiętam, a wykasowałam rezerwacje z historii.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone