Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2015 14:08

Znajdziecie na pewno w okolicy Rakovicy

http://rakovica-hr/pl/

Nie wszystkie kwatery są w necie.

Edit >>> nocleg-w-trasie-w-okolicach-otocac-gospic-autostrada-t32933.html
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 18.01.2015 00:41

Witam,

Mam prośbę do Szanownych Państwa Forumowiczy o opinię nt. przybytku o nazwie Oekotel Traiskirchen Wien Süd. Czy ktoś może nocował w tym motelu - proszę o opinie. Czy serwują śniadania? - jeśli tak to jakie, kontynetalne czy też bardziej obfite. Jaka jest cena w 2-giej połowie lipca za 2+1? Czy okolica jest cicha i czy nie jest smrodliwa?
Rozważam nocleg w tej okolicy i w związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o rady i opinie.

pozdro sezamek1
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.01.2015 01:08

sezamek1 napisał(a):Witam,

Mam prośbę do Szanownych Państwa Forumowiczy o opinię nt. przybytku o nazwie Oekotel Traiskirchen Wien Süd. Czy ktoś może nocował w tym motelu - proszę o opinie. Czy serwują śniadania? - jeśli tak to jakie, kontynetalne czy też bardziej obfite. Jaka jest cena w 2-giej połowie lipca za 2+1? Czy okolica jest cicha i czy nie jest smrodliwa?
Rozważam nocleg w tej okolicy i w związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o rady i opinie.

pozdro sezamek1


Jak wpiszesz do google:
Oekotel Traiskirchen Wien Süd
to zaraz będzie strona internetowa hotelu,
śniadania są w cenie noclegu, fotki pokazują, jak wyglądają,
21 euro za nocleg od osoby w pokoju 2+1
Traiskirchen jest na południe od Wiednia, okolica na pewno nie jest smrodliwa, raczej sympatyczna,
można obejrzeć w google maps :roll:

Spać nie spałem... Hotele tej sieci kilka razy widziałem, są to bardzo brzydkie budynki, typowe klocki
Ale cena jest niezła 8)

Jak ten hotel ma być bazą do zwiedzania Wiednia, to nie ma sensu tam rezerwować :!: W tej samej cenie macie nocleg w centrum miasta. A z Traiskirchen trzeba do Wiednia jechać kawałek i nie ma tam wiedeńskiej komunikacji publicznej

Jak tylko na nocleg tranzytowy, to może być :D

A ha, niedaleko jest bardzo ładne uzdrowisko Baden :D
W okolicy samego hotelu nic nie ma ciekawego poza supermarketami 8)
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 18.01.2015 21:08

Lednice napisał(a):
sezamek1 napisał(a):Witam,

Mam prośbę do Szanownych Państwa Forumowiczy o opinię nt. przybytku o nazwie Oekotel Traiskirchen Wien Süd. Czy ktoś może nocował w tym motelu - proszę o opinie. Czy serwują śniadania? - jeśli tak to jakie, kontynetalne czy też bardziej obfite. Jaka jest cena w 2-giej połowie lipca za 2+1? Czy okolica jest cicha i czy nie jest smrodliwa?
Rozważam nocleg w tej okolicy i w związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o rady i opinie.

pozdro sezamek1


Jak wpiszesz do google:
Oekotel Traiskirchen Wien Süd
to zaraz będzie strona internetowa hotelu,
śniadania są w cenie noclegu, fotki pokazują, jak wyglądają,
21 euro za nocleg od osoby w pokoju 2+1
Traiskirchen jest na południe od Wiednia, okolica na pewno nie jest smrodliwa, raczej sympatyczna,
można obejrzeć w google maps :roll:

Spać nie spałem... Hotele tej sieci kilka razy widziałem, są to bardzo brzydkie budynki, typowe klocki
Ale cena jest niezła 8)

Jak ten hotel ma być bazą do zwiedzania Wiednia, to nie ma sensu tam rezerwować :!: W tej samej cenie macie nocleg w centrum miasta. A z Traiskirchen trzeba do Wiednia jechać kawałek i nie ma tam wiedeńskiej komunikacji publicznej

Jak tylko na nocleg tranzytowy, to może być :D

A ha, niedaleko jest bardzo ładne uzdrowisko Baden :D
W okolicy samego hotelu nic nie ma ciekawego poza supermarketami 8)


Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Nocleg w tym motelu traktuje typowo tranzytowo. W niedzielę 26 lipca 2015 startuję rano z Makarskiej. Czyli w niedzielę trasa Makarska - Wien i poniedziałek Wien - Warszawa. A jak wg Ciebie i reszty forumowiczów przedstawia się kwestia podroży w niedzielę z Cro do Wiednia. Chodzi mi o sytuację na autostradach (natężenie ruchu) i granicy Cro/Slo. Zamierzam wystartować ok. 8.00 rano.
Ostatnio edytowano 03.02.2015 20:03 przez sezamek1, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.01.2015 21:15

Powinno być zdecydowanie lepiej niż w sobotę 8)

Nie ma tirów, jedzie się nieźle. Przed samym Wiedniem zawsze ruch jest spory, ale tam autostrada jest bardzo szeroka 8)
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 18.01.2015 22:19

sezamek1 napisał(a):Witam,

Mam prośbę do Szanownych Państwa Forumowiczy o opinię nt. przybytku o nazwie Oekotel Traiskirchen Wien Süd. Czy ktoś może nocował w tym motelu - proszę o opinie. Czy serwują śniadania? - jeśli tak to jakie, kontynetalne czy też bardziej obfite. Jaka jest cena w 2-giej połowie lipca za 2+1? Czy okolica jest cicha i czy nie jest smrodliwa?
Rozważam nocleg w tej okolicy i w związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o rady i opinie.

pozdro sezamek1



Ja tam nocowałam wracając z Cro, ale to było kilka lat temu.
Warunki jak we wszystkich Oekotelach. Szału nie ma, ale da się przespać . Śniadanie było przyzwoite. Okolica spokojna i bezpieczna.
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 18.01.2015 23:24

Jeszcze jedno pytanie do osób rezerwujących nocleg w Oekotel:

Czy w procesie rezerwacji noclegu w Oekotel Traiskirchen: Wien Süd potrzebny jest numer karty kredytowej?

Co w przypadku gdy ja takowej karty kredytowej nie posiadam?
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 18.01.2015 23:26

Nie pamiętam
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2015 00:19

sezamek1 napisał(a):Jeszcze jedno pytanie do osób rezerwujących nocleg w Oekotel:

Czy w procesie rezerwacji noclegu w Oekotel Traiskirchen: Wien Süd potrzebny jest numer karty kredytowej?

Co w przypadku gdy ja takowej karty kredytowej nie posiadam?


Najlepiej napisz zaraz maila do Oekotelu z zapytaniem :!:
Jak powiedzą, że jest potrzebny numer karty, to się będziesz martwił, co dalej robić 8)

W każdym razie płaci się w 100% po przyjeździe
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 19.01.2015 01:20

Lednice napisał(a):
W każdym razie płaci się w 100% po przyjeździe



Potwierdzam
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 22.01.2015 11:37

Kiedyś na forum funkcjonowała mapa polecanych noclegów, niestety już jej nie ma :( A szkoda, bo przebijam się przez 134 strony różnych postów i już w głowie się kręci od rozmów nie na temat :wink: Trudno się odkopać i znaleźć to, czego się szuka.

Może znajdzie się talent, który przywołałby taką mapę?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.01.2015 11:44

viltob08 napisał(a):Kiedyś na forum funkcjonowała mapa polecanych noclegów, niestety już jej nie ma :( A szkoda, bo przebijam się przez 134 strony różnych postów i już w głowie się kręci od rozmów nie na temat :wink: Trudno się odkopać i znaleźć to, czego się szuka.

Może znajdzie się talent, który przywołałby taką mapę?

Mapa była ... ale autor zrezygnował z jej prowadzenia :x

gdzie-spac-w-drodze-do-hr-i-z-powrotem-mapa-t39317-15.html#p1456585
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 22.01.2015 11:52

Janusz Bajcer napisał(a):
viltob08 napisał(a):Kiedyś na forum funkcjonowała mapa polecanych noclegów, niestety już jej nie ma :( A szkoda, bo przebijam się przez 134 strony różnych postów i już w głowie się kręci od rozmów nie na temat :wink: Trudno się odkopać i znaleźć to, czego się szuka.

Może znajdzie się talent, który przywołałby taką mapę?

Mapa była ... ale autor zrezygnował z jej prowadzenia :x

gdzie-spac-w-drodze-do-hr-i-z-powrotem-mapa-t39317-15.html#p1456585


To niestety już wiem i dlatego przekopuję się przez posty :evil: , boję się zadać kolejny raz pytanie typu noclegi w okolicach Otocaca, bo mi tu głowę urwią, że było 8500razy :-) Myślałam, że samą mapę da się "odgrzać" :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.01.2015 12:03

viltob08 napisał(a):To niestety już wiem i dlatego przekopuję się przez posty :evil: , boję się zadać kolejny raz pytanie typu noclegi w okolicach Otocaca,

Nigdy w tej okolicy nie spałem ... ale szukaj >>> http://www.tz-otocac.hr/index.php?optio ... mitstart=2
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 22.01.2015 15:37

Janusz Bajcer napisał(a):
viltob08 napisał(a):To niestety już wiem i dlatego przekopuję się przez posty :evil: , boję się zadać kolejny raz pytanie typu noclegi w okolicach Otocaca,

Nigdy w tej okolicy nie spałem ... ale szukaj >>> http://www.tz-otocac.hr/index.php?optio ... mitstart=2


Bardzo dziękuję.
Może ktoś inny jeszcze coś dorzuci? Jedziemy ze Śląska do Trpanj. Po drodze musimy nocować ( starsza osoba, która nie jest w stanie jechać non stop 1250km. Nocleg planujemy tak mniej więcej po 850-900km. Wypada od Ogulin do Otocac, może trochę niżej... Nie chcemy zwiedzać Plitvickich, więc nie mamy zamiaru zjeżdżać w w te okolice.
Będę wdzięczna za wskazówki :oczko_usmiech:
Przebiłam się przez te 134 strony, spisałam, co miałam spisać, ale może jeszcze coś się komuś skojarzy :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone