Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem - mapa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adidudi
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adidudi » 29.07.2014 23:06

Witajcie,
proponuję nocleg w holetu Turist w Bratysłąwie http://www.turist.sk/ szczególnie dla tych którzy jadą z północy lub północnego wschodu Polski tak jak Ja. Hotelik niczym nie powala ale można zjeść śniadanie i ceny noclegu przystępne. Pokój dwuosobowy ok. 30 euro a śniadanie 3,5 euro za osobę. Podają od 7 rano. Pokoje dwuosobowe ze skromnym wyposażeniem ale czysto i schludnie. Miło jest przyłożyć głowę do poduszki po 12 godzinach w jazdy. Na portierni mają piwko po 1 euro więc po wyczerpującej drodze to prawdziwy skarb. Rezerwowałem przez HRS - bezproblemowo. Zaletą hotelu jest położenie, ponieważ od autostrady należy zboczyć dosłownie o 5 minut i prosty dojazd jak i powrót na trasę. Z Bratysławy na Riwierę Makarską około 11 - 12 godzin.
kashmir
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kashmir » 12.08.2014 16:08

Witajcie,
Poszukuje noclegu w drodze do Chorwacji jadę na Peljesac z wschodniej polski,
interesuje mnie nocleg na granicy chorwacko-węgierskiej, lub w chorwacji dla 4 osób w cenie ok 50 euro.
Możecie mi polecić miejsce na nocleg tranzytowy?
el_guapo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 13.08.2014 07:46

kashmir napisał(a):Witajcie,
Poszukuje noclegu w drodze do Chorwacji jadę na Peljesac z wschodniej polski,
interesuje mnie nocleg na granicy chorwacko-węgierskiej, lub w chorwacji dla 4 osób w cenie ok 50 euro.
Możecie mi polecić miejsce na nocleg tranzytowy?

Czego nie zrozumiałaś z cytowanego zdania?

7. Proszę nic nie wpisywać w tym wątku. Służy on tylko prezentacji wartościowych informacji zamieszczonych w wątku z pkt. 1., w którym toczy się też dyskusja.

Ludzie, czy wy jesteście tak tępi, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem, czy to po prostu ignorancja i egocentryzm przez was przemawia? Ten wątek miał nie być do dyskusji, a jedynie do prezentowania wyników na mapie, ale wy potraficie wszystko rozpierd...w imię swojej głupoty i lenistwa.

Skoro nie potraficie uszanować czyjejś pracy, nie pozostaje mi nic innego niż zamknąć mapę - pa :papa:
adelajda80
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adelajda80 » 17.10.2014 08:43

:D Witam - jetem tutaj nowa. :) Mapa na pewno przydatna. Będę w przyszłym roku zaś w Chorwacji i mapę sobie dzisiaj wydrukuję i przeanalizuję. :?: Ja mam krewnych w Austrii i do Chorwacji---zawsze najpierw u nich jestem z 2 dni. Informacje w tym temacie sa bardzo przydatne. Wszystkim życzę - wszystkiego najlepszego......... :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem - mapa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019