Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 08:34

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Dogoniłam :lol:
Zostały jeszcze jakieś wolne etaty :?:
Zawsze się coś znajdzie. A co by Cię najbardziej interesowało?
...
No nie wiem, te ogródkowe tematy już chyba pozajmowane więc mogę za jakiegoś pomocnika ewentualnie przy palmach i innych kwiotkach robić.
W ostateczności i papierami mogę się zając :mrgreen:
To się tam dogadajcie na miejscu, HR-owca nie mamy, aby pilnował etatów....
...


No trudno przyjdzie mi w nowej pracy zajmować się tym co w obecnej :mrgreen:
A zdradzisz swoje plany na 2019?
Ja Ci się po cichu przyznam, że nawet wstępną rezerwację mam. Tylko czy nie będzie jak w tym roku to się okaże :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2018 09:05

Beata W. napisał(a):A zdradzisz swoje plany na 2019?
Jak ostatnio: Grecja lub Albania :D

Beata W. napisał(a):Ja Ci się po cichu przyznam, że nawet wstępną rezerwację mam. Tylko czy nie będzie jak w tym roku to się okaże :wink:
Dalej próbujesz te południowe Włochy?
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 09:40

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):A zdradzisz swoje plany na 2019?
Jak ostatnio: Grecja lub Albania :D

Beata W. napisał(a):Ja Ci się po cichu przyznam, że nawet wstępną rezerwację mam. Tylko czy nie będzie jak w tym roku to się okaże :wink:
Dalej próbujesz te południowe Włochy?


Włochy odpuściłam, może na jakiś krótki wypad ewentualnie.
Chciała by do Chorwacji ale gdzieś czuję, że to już nie jest ta Chorwacja do której jeździliśmy :cry:
Stawiam na Grecję :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2018 10:07

Beata W. napisał(a):Stawiam na Grecję :wink:
Coś więcej?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.09.2018 10:15

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Stawiam na Grecję :wink:
Coś więcej?

Też jestem ciekawa :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 10:34

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Stawiam na Grecję :wink:
Coś więcej?

Też jestem ciekawa :smo:


Dzień dobry po urlopie :lol: Jak tam wrażenia :?:
piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Stawiam na Grecję :wink:
Coś więcej?


Na razie numer jeden to dla mnie Skopoles i pewnie coś przy okazji :lol: Jeszcze tylko nie wiem co tam będę robiła ale w ostateczności będę odpoczywać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2018 10:38

Patrzyłam na tą wyspę i stwierdziłam że ona na tydzień to jest... Ale bardziej zniechęciła mnie cena przeprawy z samochodem +dojazd do Volos lub w okolice Aten... Ty planujesz samolot?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.09.2018 10:38

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Stawiam na Grecję :wink:
Coś więcej?

Też jestem ciekawa :smo:


Dzień dobry po urlopie :lol: Jak tam wrażenia :?:
Kalimera 8)
Wrażenia :?: Tylko fantastyczne :!:
Odopczęłam jak nigdy :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 11:20

piekara114 napisał(a):Patrzyłam na tą wyspę i stwierdziłam że ona na tydzień to jest... Ale bardziej zniechęciła mnie cena przeprawy z samochodem +dojazd do Volos lub w okolice Aten... Ty planujesz samolot?


Też mi ta cena nie pasuje dlatego wypadało by tam spędzić przynajmniej 10 dni. Zaklepałam na razie na 2 tygodnie ale zobaczymy. Myślałam nad samochodem raczej bo samolot do Salonik, potem pociąg do Volos i jeszcze prom to trochę sporo tego. Zobaczymy jak będą ceny promów wyglądały. W ogóle nie wiem od kiedy jakichś nowych rozkłado-cenników można szukać :?:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 11:22

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Stawiam na Grecję :wink:
Coś więcej?

Też jestem ciekawa :smo:


Dzień dobry po urlopie :lol: Jak tam wrażenia :?:
Kalimera 8)
Wrażenia :?: Tylko fantastyczne :!:
Odopczęłam jak nigdy :oczko_usmiech:


To jak zadowolona to super :lol: Kiedy relacja :?: I jeszcze szczęściaro do szkoły nie musiałaś dzisiaj iść :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2018 12:31

Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Patrzyłam na tą wyspę i stwierdziłam że ona na tydzień to jest... Ale bardziej zniechęciła mnie cena przeprawy z samochodem +dojazd do Volos lub w okolice Aten... Ty planujesz samolot?
Też mi ta cena nie pasuje dlatego wypadało by tam spędzić przynajmniej 10 dni. Zaklepałam na razie na 2 tygodnie ale zobaczymy. Myślałam nad samochodem raczej bo samolot do Salonik, potem pociąg do Volos i jeszcze prom to trochę sporo tego. Zobaczymy jak będą ceny promów wyglądały. W ogóle nie wiem od kiedy jakichś nowych rozkłado-cenników można szukać :?:
Jak patrzyłam w różnych momentach to niestety ta cena była na b.zbliżonym poziomie cały czas.... Można też płynąć z okolicy Aten (Mantoudi), no ale tam też trzeba się dostać... więcej na greckim forum...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 12:37

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Patrzyłam na tą wyspę i stwierdziłam że ona na tydzień to jest... Ale bardziej zniechęciła mnie cena przeprawy z samochodem +dojazd do Volos lub w okolice Aten... Ty planujesz samolot?
Też mi ta cena nie pasuje dlatego wypadało by tam spędzić przynajmniej 10 dni. Zaklepałam na razie na 2 tygodnie ale zobaczymy. Myślałam nad samochodem raczej bo samolot do Salonik, potem pociąg do Volos i jeszcze prom to trochę sporo tego. Zobaczymy jak będą ceny promów wyglądały. W ogóle nie wiem od kiedy jakichś nowych rozkłado-cenników można szukać :?:
Jak patrzyłam w różnych momentach to niestety ta cena była na b.zbliżonym poziomie cały czas.... Można też płynąć z okolicy Aten (Mantoudi), no ale tam też trzeba się dostać... więcej na greckim forum...


No właśnie jakoś na greckie rzadko zaglądam :(
A kojarzysz może jak cenowo ta druga opcja wychodzi :?: Do Aten chyba taniej dolecieć.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2018 12:44

Ode mnie z południa PL taniej do Salonik dolecieć :D są niższe ceny...
Zacytuję z greckiego :D :
Janusz777 napisał(a):Na Evię przepłynęliśmy promem z Arkisty do Loutry Adiipsou. Cena 17,60 auto i po 3,60 euro osoba. Wiec jazda przez Chalkidę nie opłaca się. Jest jeszcze przeprawa promowa z Glify do Agiokampos i pewnie będzie tańsza bo jest chyba krótszy dystans. (...) Koszt przeprawy z Mantoudi do Glossy 2 osoby + auto w obie strony 227 euro, a więc dużo taniej jak z Volos. Niestety prom odpływa 1 raz dziennie w godzinach między bodajże 13 a 15 (w poszczególne dni tygodnia godziny są różne). Uwaga na sobotę bo wówczas prom płynie ponad 5 godzin bo zawija do kilku przystani. Prom rezerwowałem przez Direct Ferries.(...)


Bez samochodu może źle nie będzie pod kątem ceny, ale logistycznie to już będzie wyzwanie.... Albo szukać lotu na Skiathos i potem mały odcinek promem przepłynąć... ale i tak pewnie z 1,5 dnia logistyka zajmie, aby wszelkie loty i promy pozgrywać.... Ja na razie odpuściłam...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 03.09.2018 13:13

piekara114 napisał(a):Ode mnie z południa PL taniej do Salonik dolecieć :D są niższe ceny...
Zacytuję z greckiego :D :
Janusz777 napisał(a):Na Evię przepłynęliśmy promem z Arkisty do Loutry Adiipsou. Cena 17,60 auto i po 3,60 euro osoba. Wiec jazda przez Chalkidę nie opłaca się. Jest jeszcze przeprawa promowa z Glify do Agiokampos i pewnie będzie tańsza bo jest chyba krótszy dystans. (...) Koszt przeprawy z Mantoudi do Glossy 2 osoby + auto w obie strony 227 euro, a więc dużo taniej jak z Volos. Niestety prom odpływa 1 raz dziennie w godzinach między bodajże 13 a 15 (w poszczególne dni tygodnia godziny są różne). Uwaga na sobotę bo wówczas prom płynie ponad 5 godzin bo zawija do kilku przystani. Prom rezerwowałem przez Direct Ferries.(...)


Bez samochodu może źle nie będzie pod kątem ceny, ale logistycznie to już będzie wyzwanie.... Albo szukać lotu na Skiathos i potem mały odcinek promem przepłynąć... ale i tak pewnie z 1,5 dnia logistyka zajmie, aby wszelkie loty i promy pozgrywać.... Ja na razie odpuściłam...


Dziękuję za cenne wskazówki. Nie wiedziałam, że z okolic Aten pływają promy o wolała bym tą opcję bo wtedy może tydzień Skopoles a tydzień gdzieś na lądzie. Ale na myślenie mam dużo czasu :lol:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.09.2018 13:35

To ja Wam dziewczyny swoje trzy grosze wtącę ... :oczko_usmiech:
Fakt, że logistycznie trzeba to jakoś pozgrywać ...
Czasowo to trochę schodzi ... i cenowo też tanio nie jest ...
Ale absolutnie warto się na wyspach znależć :oczko_usmiech: :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone