Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.09.2018 21:20

agata26061 napisał(a):
marze_na napisał(a):
agata26061 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Siedzę w robocie, a nie na jesiennym wypadzie i marzy mi się ciepły weekend, ale jak to pogoda na weekend...lekko nie będzie...
Na grzybach byłam raz, więc dużo roboty nie było, ale Pan M. był też sam i potem robota już była....
Jakoś mi się nie chce pisać, choć z chęcią podczytuję....


No to mamy ze wszystkim tak samo :( Pozdrawiam licząc jednak na ciepły weekend :papa:

A powiem Wam, że i mi się jakoś mojej relacji nie chce ciągnąć, więc rozumiem Beatę.

Jest nas więcej :mrgreen: .

Zaczyna się jesienna chandra... U mnie myślę, że minie jak "klepnę" apartman na przyszły rok... ;)

To tak jak ja :mrgreen:
A mam już kilka fajnych i atrakcyjnych cenowo ofert 8O
No i egon zaczyna rozsądne ceny proponować :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.09.2018 21:38

No ile tu nas jest :mrgreen: Nawet książki jakoś ciężko mi się czytają ostatnio i to bez względu na ich temat....

Agata - i jaki w końcu termin Ci wychodzi na wakacje, bo wiedzę, ze trochę się miotasz między lądem a wyspami,między czerwcem a pełnią sezonu...

U mnie na AD2019 pewne jest tylko jedno: 10-12.04 i egzaminy gimnazjalne.... i decyzja co dalej i gdzie...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 20.09.2018 11:11

agata26061 napisał(a):
marze_na napisał(a):
agata26061 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Siedzę w robocie, a nie na jesiennym wypadzie i marzy mi się ciepły weekend, ale jak to pogoda na weekend...lekko nie będzie...
Na grzybach byłam raz, więc dużo roboty nie było, ale Pan M. był też sam i potem robota już była....
Jakoś mi się nie chce pisać, choć z chęcią podczytuję....


No to mamy ze wszystkim tak samo :( Pozdrawiam licząc jednak na ciepły weekend :papa:

A powiem Wam, że i mi się jakoś mojej relacji nie chce ciągnąć, więc rozumiem Beatę.

Jest nas więcej :mrgreen: .

Zaczyna się jesienna chandra... U mnie myślę, że minie jak "klepnę" apartman na przyszły rok... ;)


Nie działa na za długo :cry: :cry: :cry:
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 20.09.2018 11:35

marze_na napisał(a):
agata26061 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Siedzę w robocie, a nie na jesiennym wypadzie i marzy mi się ciepły weekend, ale jak to pogoda na weekend...lekko nie będzie...
Na grzybach byłam raz, więc dużo roboty nie było, ale Pan M. był też sam i potem robota już była....
Jakoś mi się nie chce pisać, choć z chęcią podczytuję....


No to mamy ze wszystkim tak samo :( Pozdrawiam licząc jednak na ciepły weekend :papa:

A powiem Wam, że i mi się jakoś mojej relacji nie chce ciągnąć, więc rozumiem Beatę.

Jest nas więcej :mrgreen: .


To dołączam do grupy ;)

Podczytywanie tak, pisanie nie :oops:

A planowanie czegokolwiek wstrzymałam, bo ostatnio nie da się zaplanować bo zawsze coś wyskoczy :twisted: :roll: a czas na wojaże też nie z gumy :(
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.09.2018 20:02

piekara114 napisał(a):No ile tu nas jest :mrgreen: Nawet książki jakoś ciężko mi się czytają ostatnio i to bez względu na ich temat....

Agata - i jaki w końcu termin Ci wychodzi na wakacje, bo wiedzę, ze trochę się miotasz między lądem a wyspami,między czerwcem a pełnią sezonu...

U mnie na AD2019 pewne jest tylko jedno: 10-12.04 i egzaminy gimnazjalne.... i decyzja co dalej i gdzie...

U mnie też jakoś ostatnio z książkami jest kiepsko. Tyle mam do nadrobienia, że masakra... Mąż się buntuje, bo zazwyczaj te "najlepsze" książki kupuję, a ostatnio ich wcale nie czytam... :? Całkowity brak weny. U mnie jesienna depresja naprawdę daje się we znaki... :roll: A z tymi przyszłorocznymi wakacjami to już sama nie wiem... Ciężko mi zdecydować. Gdybym tylko ja miała wybierać, to byłby to Hvar, bo mam tam sporo zaległości, no ale też rozważam propozycję męża odnośnie Krku, bo kilka fajnych plaż na "ludziku googlowym" wypatrzyłam, więc mielibyśmy raczej tam co robić i zobaczyć. Kilka plaż nawet w niedalekiej odległości od siebie jest nie oznaczonych na googlach i też raczej mało ich widziałam tu na forum, więc może warto... Ale te ceny... Jedyną miejscowością dla mnie na Krku byłaby Baška... Tak, wiem że zatłoczona i "ludź na ludziu", ale jak to Ruzica gdzieś napisała, że w północnej części Krku jest jakby jeziorkowato, a to całkowicie nie dla mnie. Jakiś pogled na góry musi być z poziomu wody. Nie muszą być one ogromne, ale jakieś... No, ale właśnie te ceny... Masakra! Zaczęłam już trochę pytać i gdzieś na zadoopiu, 300 metrów od morza, standard kiepski dla 2+2 to tak około 100 euro za dobę! 8O 8O W tyłkach im się przewróciło...
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 20.09.2018 21:09

agata26061 napisał(a):
piekara114 napisał(a): Ale te ceny... Jedyną miejscowością dla mnie na Krku byłaby Baška... Tak, wiem że zatłoczona i "ludź na ludziu"


Agata, a może Krk na Krku :?: Ja własnie brałam pod uwagę Baškę(płacilismy 42 eur(za 2+0 :wink: ), kilometr od morza i w maju, więc w porównaniu z poprzednimi wyjazdami to było mega drogo 8O- ), Starą Baškę(tam mniej apartmanów, więc szybko skreśliłam, bo jeszcze drożej), no i Krk, tam nieco tańsza apartmany, co prawda nie ma pagórów wychodzących z wody, ale to niezłe miejsce jako punkt wypadowy do zwiedzania :idea:

A tak w ogóle to ostatnio gdzieś czytałam, że najatrakcyjniejszą wyspą Kvarneru jest Lošinj(ale tam też chyba jest drogo- tyle, że bliżej to mniej na dojazd wyda i jakoś tam się to rekompensuje :)

Beata-sorry za OT :oops:
Ostatnio edytowano 20.09.2018 21:48 przez ruzica, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.09.2018 21:46

Spoko, spoko.... Te ceny to mnie przerażają, w Gr za 100 eur to były mega wypasione app. przy morzu z basenem i śniadaniem (ceny dla 2+1)... Dla mnie Cro na razie na główne wakacje odpada, choć Pan M. coś tam w wakacje wspominał, że może Pag, bo blisko :roll: ...
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8658
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 20.09.2018 22:22

Jak czytam co piszecie na forum o cenach kwater w Chorwacji to moja chęć do powrotu gwałtownie spada :roll: :? .
Z drugiej strony taniej już nie będzie, więc jak nie teraz to kiedy :?:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.09.2018 22:47

ruzica napisał(a):
agata26061 napisał(a):
piekara114 napisał(a): Ale te ceny... Jedyną miejscowością dla mnie na Krku byłaby Baška... Tak, wiem że zatłoczona i "ludź na ludziu"


Agata, a może Krk na Krku :?: Ja własnie brałam pod uwagę Baškę(płacilismy 42 eur(za 2+0 :wink: ), kilometr od morza i w maju, więc w porównaniu z poprzednimi wyjazdami to było mega drogo 8O- ), Starą Baškę(tam mniej apartmanów, więc szybko skreśliłam, bo jeszcze drożej), no i Krk, tam nieco tańsza apartmany, co prawda nie ma pagórów wychodzących z wody, ale to niezłe miejsce jako punkt wypadowy do zwiedzania :idea:

A tak w ogóle to ostatnio gdzieś czytałam, że najatrakcyjniejszą wyspą Kvarneru jest Lošinj(ale tam też chyba jest drogo- tyle, że bliżej to mniej na dojazd wyda i jakoś tam się to rekompensuje :)

Beata-sorry za OT :oops:

Ja już po prostu "zgłupiałam". Sama nie wiem co mam rezerwować i gdzie... Póki co temat odpuszczam i czekam na rozwój sytuacji... Znajomi nas proszą, żeby ich "zabrać" do Cro, bo nigdy nie byli, a chcieliby... więc zobaczymy...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.09.2018 20:55

Agata, myślę, że najlepiej przeczekać, aż samo się ułoży i wtedy na spokojnie sobie zaplanujesz urlop...przecież planowanie to już część urlopu i musi sprawiać przyjemność :mrgreen: :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 23.09.2018 11:40

piekara114 napisał(a):Agata, myślę, że najlepiej przeczekać, aż samo się ułoży i wtedy na spokojnie sobie zaplanujesz urlop...przecież planowanie to już część urlopu i musi sprawiać przyjemność :mrgreen: :papa:

I tak też zrobię... W międzyczasie forum sobie będę czytać, więc może wpadnie mi jakiś jeszcze inny ciekawy pomysł... ;)
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 18.10.2018 11:07

Hej Beatko,
doczytałam Twoją relację jednym tchem, że kawa mi wystygła :roll:
Byłam ciekawa Twoich wrażeń z wyspy 8) więc chętnie zobaczyłam Twoim okiem znane i nowe dla mnie miejsca 8)
Co do moich spostrzeżeń, to: miasto Hvar (ostatnio zwiedzane w 2015) było wieczorem turystycznie przeludnione... ale znalazłam prawie puste, urocze uliczki; co było na plus, ale szału nie było. Vrboska w pierwszym momencie też mnie zawiodła bo nastawiłam się na "małą Wenecję" i tylko "mała" mi pasowała do określenia. Wówczas podobał się nam tylko Kościół (twierdza) św. Marii od Miłosierdzia, który udało się nam zwiedzić... ale dałam jej szansę w kolejnym wyjeździe i było lepiej :D W SN skakaliśmy do wody przy drzewku, a plażowaliśmy trochę dalej na ślicznej plaży "beach Skala". Szkoda, że nie dotarliście tam.
Jeszcze dodam słówko o lodach: w 2013 kiedy stacjonowaliśmy w Jelsie lody w Eis Caffe w porcie były wspaniałe i przy każdej okazji przez nas i nasze dzieci kosztowane, ale w 2015 roku lodziarnia się popsuła... :evil: i dla nas ich smak był znacznie gorszy.
Czekam na dalsze ciekawe miejsca i opisy z fotkami :smo:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone