Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro'19 nasz siódmy raz - HVAR

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 24.06.2020 20:21

Dziękuję za ten Twój "pamiętnik" , miło było przenieść się na tych kilka chwil do Cro i wspominać . . . 8)

Wspaniałości życzę podczas ósmego wyjazdu :papa:


Pozdrawiam
Piotr
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 24.06.2020 20:30

Jakbym czytała siebie-Hvar to jedyne(na razie) miejsce, gdzie chciałabym wracać :P
I my też podróżujemy granatowa Vectrą kombi :lol:
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 24.06.2020 20:58

slawek&gosia napisał(a):28.06.2019

Czas najwyższy zobaczyć Vrboska/ Vrboskę (czy się odmienia??) i nie wiem co nas podkusiło jechać tam w samo południe :devil: żar lał się z nieba, samo miasto jest bardzo fotogeniczne, ale jakieś takie hmmm sama nie wiem, chciałam już wracać do "mojej" Jelsy, może to przez upał, może trzeba tam pojechać wieczorem, chyba


Musisz dac Vrboskiej drugą szansę, zasługuje na to. Ja z kolei dam drugą szansę Jelsie... jakos tak nue było nam po drodze :oops:
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 24.06.2020 21:08

piotrf napisał(a):Dziękuję za ten Twój "pamiętnik" , miło było przenieść się na tych kilka chwil do Cro i wspominać . . . 8)

Wspaniałości życzę podczas ósmego wyjazdu :papa:


Pozdrawiam
Piotr


Oh Piotrze właśnie dostałam urlop i nie mogę uwierzyć, ale zaczynam szukać czegos na szybko od 8 lipca, ale tylko 8/9 nocy. Nie mam pojęcia gdzie jechać. Czy gdzieś będzie tak jak na Hvar?

Pozdrawiam :papa:
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 24.06.2020 21:31

Super relacja. Fajnie było wrócić na Hvar. Dziękuję
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 24.06.2020 21:50

Doniacro napisał(a):Jakbym czytała siebie-Hvar to jedyne(na razie) miejsce, gdzie chciałabym wracać :P
I my też podróżujemy granatowa Vectrą kombi :lol:



Doniacro napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):28.06.2019


Musisz dac Vrboskiej drugą szansę, zasługuje na to. Ja z kolei dam drugą szansę Jelsie... jakos tak nue było nam po drodze :oops:


Doniacro napisał(a):Super relacja. Fajnie było wrócić na Hvar. Dziękuję


Auto właśnie zmieniliśmy na młodsze, ale również opel :D chyba dam Vrboskiej drugą szansę a Ty koniecznie daj Jelsie.
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :papa: :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cro'19 nasz siódmy raz - HVAR - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone