Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro'19 nasz siódmy raz - HVAR

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 07.05.2020 09:28

wiolek_lp napisał(a):Dziękuję za relacje :D
Cudownie było pobyć na moim ukochanym Hvarze :hearts:
Co do magnesu, moje serce ze Splitu (od pewnego czasu kupuje sobie tylko serduszka :wink: ) dawno spadło i pękło na pół :cry: planuje dopaść takie samo w lutym :lol:
Baseny termalne na dokładkę to super pomysł, pewnie łatwiej znieść taką drogę z Cro :wink:


Miło, że ze mną wspominałaś :smo: A w lutym gdzie dokładnie jedziecie? :) i taaak baseny jakoś pomagają, są takim szaleństwem na koniec :hut:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.05.2020 10:34

Pięknie widoki na zipline ale to atrakcja nie dla mnie - bałabym się tak wspinać i jeździć - musze mieć stały grunt pod nogami a nie jakieś liny :mrgreen:
Dzięki za cudne chwile na Hvarze - było pięknie. :hearts:
Umiliłaś tesknotę za Chrwacją - szkoda ze już koniec :cry:
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 07.05.2020 12:45

Kapitańska Baba napisał(a):Pięknie widoki na zipline ale to atrakcja nie dla mnie - bałabym się tak wspinać i jeździć - musze mieć stały grunt pod nogami a nie jakieś liny :mrgreen:
Dzięki za cudne chwile na Hvarze - było pięknie. :hearts:
Umiliłaś tesknotę za Chrwacją - szkoda ze już koniec :cry:



:mrgreen: :smo:
dziękuję, że aktywnie ze mną "podróżowałaś", co do zipline to mąż opowiadał, że z nimi w grupie były 3 dziewczyny, jak stanęły nad przepaścią to się wycofały, zatem to nie jest atrakcja dla każdego, rozumiem Cię, trochę mi ulżyło, że na mnie padło zostać z Domi i ominęła mnie ta atrakcja :mrgreen: :oczko_usmiech:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 07.05.2020 18:30

slawek&gosia napisał(a):Miło, że ze mną wspominałaś :smo: A w lutym gdzie dokładnie jedziecie? :) i taaak baseny jakoś pomagają, są takim szaleństwem na koniec :hut:


Marzy mi się objazdowka Cro zaczynając od zimowych Plitwlic, Szybenik, Split, coś na riwierze, Dubrownik i powrót przez Mostar :hearts:
Ale to wszytsko zależeć będzie jak nasze najmłodsze ok. 2 miesięczne wtedy dziecko będzie z nami współpracować :lool:
Także może się okazać, że nic z tego nie wyjdzie, ale zobaczymy na bierzaco jak się życie potoczy :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15644
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.05.2020 18:50

Wiola, gratulacje!
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 07.05.2020 20:09

wiolek_lp napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Miło, że ze mną wspominałaś :smo: A w lutym gdzie dokładnie jedziecie? :) i taaak baseny jakoś pomagają, są takim szaleństwem na koniec :hut:


Marzy mi się objazdowka Cro zaczynając od zimowych Plitwlic, Szybenik, Split, coś na riwierze, Dubrownik i powrót przez Mostar :hearts:
Ale to wszytsko zależeć będzie jak nasze najmłodsze ok. 2 miesięczne wtedy dziecko będzie z nami współpracować :lool:
Także może się okazać, że nic z tego nie wyjdzie, ale zobaczymy na bierzaco jak się życie potoczy :wink:


Wooow gratulacje
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.05.2020 20:10

Zipline - super, ale nie dla mnie. Lubię adrenalinę, ale wysokość już niekoniecznie ;)

W tamtych rejonach polecam rafting na Cetinie. Uskutecznialiśmy go w 2008 roku i było super!

Dzięki za piękną relację! :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.05.2020 20:38

:oops: :oops: :oops:
Wybacz, że dopiero dotarłam do Twojej relacji, a wspomniana zostałam już w pierwszym poście...
Po prostu rzadko wpadam ostatnio na dział "Nasze relacje z podróży". Te, które już komentowałam "wyskakują" mi na e-mailu, więc zazwyczaj tylko je odczytuje...
A tu proszę, zerkam dzisiaj i taka cudna relacja. Takie szybkie tempo narzuciłaś, że ekspresowo wszystko streściłaś :D
Cudny Hvar... Jelsa, plaża Skala w SN, piękne widoki. Nadrobiłam wszystko :D
Przez Omiš tylko przejeżdżaliśmy i miał być w zeszłym roku "nadrobiony", ale nie wyszło :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 07.05.2020 20:51

piekara114 napisał(a):Wiola, gratulacje!


slawek&gosia napisał(a):Wooow gratulacje


Dziękuję :wink:
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 07.05.2020 20:56

agata26061 napisał(a)::oops: :oops: :oops:
Wybacz, że dopiero dotarłam do Twojej relacji, a wspomniana zostałam już w pierwszym poście...
Po prostu rzadko wpadam ostatnio na dział "Nasze relacje z podróży". Te, które już komentowałam "wyskakują" mi na e-mailu, więc zazwyczaj tylko je odczytuje...
A tu proszę, zerkam dzisiaj i taka cudna relacja. Takie szybkie tempo narzuciłaś, że ekspresowo wszystko streściłaś :D
Cudny Hvar... Jelsa, plaża Skala w SN, piękne widoki. Nadrobiłam wszystko :D
Przez Omiš tylko przejeżdżaliśmy i miał być w zeszłym roku "nadrobiony", ale nie wyszło :D


Agata nie masz za co przepraszać, no coś Ty :smo: to była relacja weekendowa w zasadzie i nie każdy na nią trafił. Ale fajnie, że nadrobiłaś :papa: :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.05.2020 21:21

slawek&gosia napisał(a):jak długo się wchodzi na Forticę?

Godzinka z centrum.
Trasa nie jest jakaś specjalnie wymagająca.
Problemem (jak to w Cro :wink: ) jest upał.
Dlatego trzeba wyruszyć odpowiednio wcześniej. :wink:

ZipLine nawet nie rozważałem.
Wysokość to nie jest to co tygryski lubią najbardziej. :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.05.2020 14:40

slawek&gosia napisał(a):Agata nie masz za co przepraszać, no coś Ty :smo: to była relacja weekendowa w zasadzie i nie każdy na nią trafił. Ale fajnie, że nadrobiłaś :papa: :mrgreen:

Szkoda, że już koniec, bo z chęcią poogladalabym więcej zdjęć z Hvaru :D
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 12.05.2020 22:00

agata26061 napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Agata nie masz za co przepraszać, no coś Ty :smo: to była relacja weekendowa w zasadzie i nie każdy na nią trafił. Ale fajnie, że nadrobiłaś :papa: :mrgreen:

Szkoda, że już koniec, bo z chęcią poogladalabym więcej zdjęć z Hvaru :D


:mrgreen: ja sobie często oglądam zdjęcia z Chorwacji i czytam relacje :) taki umilacz czasu :papa:

anakin napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):jak długo się wchodzi na Forticę?

Godzinka z centrum.
Trasa nie jest jakaś specjalnie wymagająca.
Problemem (jak to w Cro :wink: ) jest upał.
Dlatego trzeba wyruszyć odpowiednio wcześniej. :wink:
ZipLine nawet nie rozważałem.
Wysokość to nie jest to co tygryski lubią najbardziej. :oczko_usmiech:


O! to może nadrobimy, w końcu muszę wrócić po magnes ;) i może na polecany przez Maslinkę rafting :D

maslinka napisał(a):Zipline - super, ale nie dla mnie. Lubię adrenalinę, ale wysokość już niekoniecznie ;)

W tamtych rejonach polecam rafting na Cetinie. Uskutecznialiśmy go w 2008 roku i było super!

Dzięki za piękną relację! :D


Dzięki za obecność :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.05.2020 19:57

slawek&gosia napisał(a):
agata26061 napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Agata nie masz za co przepraszać, no coś Ty :smo: to była relacja weekendowa w zasadzie i nie każdy na nią trafił. Ale fajnie, że nadrobiłaś :papa: :mrgreen:

Szkoda, że już koniec, bo z chęcią poogladalabym więcej zdjęć z Hvaru :D


:mrgreen: ja sobie często oglądam zdjęcia z Chorwacji i czytam relacje :) taki umilacz czasu :papa:

Ja też :D Często też zaglądam do swoich relacji, żeby przypomnieć sobie swoje wakacje :D Super pamiątka taka relacja :D
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 22.06.2020 15:29

agata26061 napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):
agata26061 napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Agata nie masz za co przepraszać, no coś Ty :smo: to była relacja weekendowa w zasadzie i nie każdy na nią trafił. Ale fajnie, że nadrobiłaś :papa: :mrgreen:

Szkoda, że już koniec, bo z chęcią poogladalabym więcej zdjęć z Hvaru :D


:mrgreen: ja sobie często oglądam zdjęcia z Chorwacji i czytam relacje :) taki umilacz czasu :papa:

Ja też :D Często też zaglądam do swoich relacji, żeby przypomnieć sobie swoje wakacje :D Super pamiątka taka relacja :D



to prawda, już kiedyś nawet napsiałam, że piszę też trochę dla siebie, taki papiętnik :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cro'19 nasz siódmy raz - HVAR - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone