Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

camping Mali Dubrovnik

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yeti33
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 31.05.2006
camping Mali Dubrovnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeti33 » 18.04.2010 18:44

Przeczytałam gdzieś, że w Powljanie na wyspie Pag jest maly camp obok Tomi. Nazywa się Mali Dubrovnik. Czy był ktoś może w okolicach tego campu? Jezeli tak, to bardzo proszę o informacje.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 18.04.2010 19:24

Byłem w ub. roku. Camp mały przydomowy nad samą plażą. Trzy prysznice (takie na świeżym powietrzu), po trzy kabiny w toalecie, prąd na życzenie ( za opłatą). Sanitariaty non stop sprzątane, właściciel praktycznie cały czas na terenie campu. Byłem na przełomie lipca i sierpnia, Większość mieszkańców to Słoweńcy. Blisko dwa małe sklepiki, piekarnia, pizzeria, restauracja, dwie lodziarnie. Zdecydowanie fajniejszy niż Tomi. Przy wyjeździe dobrze sprawdzić rachunek. Nas właściciel chciał naciągnąć na prąd z którego nie korzystaliśmy. Po zwróceniu uwagi poprawił rachunek.
Miejscowość spokojna, wiele się nie działo. Jak chcesz jakieś fotki to podaj maila.
yeti33
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeti33 » 19.04.2010 10:17

piotr68 napisał(a):Byłem w ub. roku. Camp mały przydomowy nad samą plażą. Trzy prysznice (takie na świeżym powietrzu), po trzy kabiny w toalecie, prąd na życzenie ( za opłatą). Sanitariaty non stop sprzątane, właściciel praktycznie cały czas na terenie campu. Byłem na przełomie lipca i sierpnia, Większość mieszkańców to Słoweńcy. Blisko dwa małe sklepiki, piekarnia, pizzeria, restauracja, dwie lodziarnie. Zdecydowanie fajniejszy niż Tomi. Przy wyjeździe dobrze sprawdzić rachunek. Nas właściciel chciał naciągnąć na prąd z którego nie korzystaliśmy. Po zwróceniu uwagi poprawił rachunek.
Miejscowość spokojna, wiele się nie działo. Jak chcesz jakieś fotki to podaj maila.

Dziękuję bardzo za info.Proszę jeszcze o podanie jaka jest mniej więcej cena. Chcielibyśmy tam pojechac we czwórkę z przyczepą i korzystać z prądu. My wybieramy się tam już 21 czerwca więc mam nadzieję, że cena będzie atrakcyjna. Jeszcze mam pytanko odnośnie plazy, czy jest kamienista i jak daleko do centrum miejscowości. Byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś podeslał fotki. Mój mail:bobrzykj@o2.pl
Pozdrawiam.
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 08.06.2010 09:46

Ja wybieram się 23.06 i też interesuje mnie ten kamp.Mam pytanie czy są drzewa ,oczywiście chodzi mi o cień.Bardzo proszę o zdjęcia na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 08.06.2010 09:59

Na campingu są drzewa.

Obrazek

plaża przed campingiem

Obrazek

Widok na wyspę Vir. Nieco bardziej w prawo otwarte morze

Obrazek
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 09.06.2010 12:59

Dziękuję Piotrze za zdjęcia,proszę jeszcze o bliższe namiary (na jakiej ulicy się znajduje lub jakiś punkt odniesienia)oraz jakie są ceny za pobyt+prąd.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 09.06.2010 15:21

Oto adres: MALI DUBROVNIK, 23249 POVLJANA, Kralja P. Svačića 1, właściciel nazywa sie: Stojan Vučković

Jak wjedziesz do Povljany na pierwszym skrzyżowaniu skręcasz w prawo, na następnym też w prawo (jesteś na głównej ulicy miasteczka) i druga albo trzecia przecznica w lewo (za budką z pieczywem). Generalnie w nowej apartamentowej części Povljany.
Cena za 2osoby z dzieckiem bez prądu w ub. roku 90kn z prądem chyba 110kn dziennie. Zdjęcie cennika wyślę Ci wieczorem na maila.
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 10.06.2010 13:20

Dzięki za pomoc ,zlokalizowałem kemping na mapie .
beklin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) beklin » 15.06.2010 22:39

Można prosić o wrzucenie zdjęcia z cennikiem na forum?
Dziękuję
bobik_123
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobik_123 » 13.01.2012 18:08

Witam wszystkich Cro-maniaków ;)
Podbijam temat bo byłem w 2011 roku :)

Cennik (jak widać prawie niezmieniony od 2008r :D )
Obrazek

Miejsce było, zadrzewione, kemping mały, i można na nim grać nawet z instrumentów ze wzmacniaczami :/.. niestety :P Jeśli na takich nie traficie to i tak jest głośno bo cykady szaleją :D ale akurat przy nich to do strzału zasnąłem :) Przy drodze, praktycznie obok kempingu sklep wszystkomający. Ceny takie sobie. Toalety - standard, nic specjalnego, ale naprawiali na bieżąco.
A tu mapka Povljany z zaznaczonym kempingiem. Od ul. Stjepana Radica odbijamy w stronę gór i już jesteśmy przed wjazdem. Kemping jest przy drodze.

Obrazek

Droga pomiędzy naszym zalesionym kempingiem a plażą to ul. Stjepana Radica. Od wyjścia z kempingu do najbliższej plazy to jakieś niecałe 5 minut. Plaża żwirowo - kamienista. Byliśmy w lipcu - ten kawałek play w zupełności wystarczał dla wszystkich którzy tam byli :). ścisku większego nie ma. Plaża położona bezpośrednio przy głównym deptaku. Ulica jest dalej, zresztą ruch na niej praktycznie żaden.
Plaża piasczysta jest na południe od ww. plaży kamienistej. Iść wzdłuż wybrzeża ok. 10minut. Na mapce taki jasny pasek na samym dole. Oczywiście jak piasek to dużo ludzi ;)

Obrazek

warto aby jedna osoba przyszła rano i zajęłą miejsce przy samej wodzie. Korzyść - woda nanosi duże ilość żwirku - można zrobić sobie kapitalne miejsce do leżenia :], wejście do wody... :D sprawdzone


Ciekawostka - na północ od centrum miasta (15 minut spacerkiem) jest plaża całkowicie kamienista. Ludzie postawili z kamieni kilka parawanów - wysokie na metr, wymiary około 2x2m :D całkiem spoko bo bardzo wieje z gór. prawdopodobnie wiecznie zarezerwowane :D hehe

Obrazek

Jak macie pytania - pytać :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.02.2013 00:06

Hmmmm coś mi się nie zgadza lokalizacja kempingu Mali Dubrovnik wskazaną przez bobik_123.
Wg stronki w necie kemp. ten znajduje się przy ul. Kralja Petra Svačića 1 i leży bezpośrednio przy plaży a dokładnie to między plażą a ul. Stjepana Radica. Jest to w zupełnie innym miejscu niż pokazał kolega na załączonej mapce.
Rozglądając się po Street View (wizualizacja z września 2011 i marca 2012) widać kemping Mali Dubrovnik przy ul. Kralja Petra i wygląda to tak
Mali Dubrovnik.JPG


ale w miejscu wskazanym przez kolegę bobik_123 jest również jakiś kemping, dużo większy ale to nie Mali Dubrovnik - no chyba że jest ich dwóch jak ... killerów :D
co to.JPG


a to zrzut mapki
bez tytułu.JPG


Edit:
A już wiem, sama sobie odpowiem :) miejsce wskazane przez bobik_123 to kemp Porat wcześniej Tomi
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=272
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 20.06.2013 14:42

Potwierdzam ,czerwonym kolorem zaznaczony kemping tomi. Jak byliśmy w czerwcu 2009 pusty ,może ze trzy ,cztery namioty . a kolorem zielonym zaznaczony kemping mali dubrownik mały przydomowy zapełniony na 80% przeważnie przez Austriaków i Słoweńców ,przez dziesięć dni dojechała tylko jedna rodzina z polski .Niebieski kolor chymm nie było tam żadnego kempingu,a teren po prawej ten zalesiony to cmentarz.
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 20.06.2013 15:12

Początkiem lipca ( chyba 2008 r, kiedy to w Povljanie miałem okazje spędzić tydzień) camp MD był zapełniony. Fajnie jest położony prawie nad samym morzem, osobiście nie podobało mi się, że od ulicy, praktycznie wszystko na campie było na widoku osób postronnych. Ale obłożenie campu świadczy o nim jak najlepiej.

W zasadzie to wpisałem się po to aby polecić wypoczynek na uroczych dzikich plażach pokazanych na "zrzucie z mapy" po lewej stronie campu. (ciemna zieleń ze zbiornikiem wodnym)
GAJUS
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.09.2013 12:47

Garść info o camp. MD

Kemping godny polecenia!. Nieduży, spokojny, czyściutki, zadbany, ładnie zazieleniony, zadrzewiony sosny pinowe, drzewka oliwne i jeszcze jakieś inne :?: , posiada WIFI co dla niektórych jest ważne. Położenie się nie zmieniło :lol: tuż przy plaży, wzdłuż której ciągnie się deptaczek osadzony palmami, wieczorem oświetlony.
5 min. spacerkiem w prawo druga dużo większa plaża z knajpami lodami, rowerkami wodnymi itd... do 10 min. też w prawo dochodzi się do błota, w którym można się wytaplać leczniczo.
P8280020.jpg
błota

P8280022.jpg
skrawek pustej plaży na wysokości błot (w okolicy krążyła burza)


Blisko do sklepu, przystani, "centrum" Povljany, w którym to jest bankomat. Na tej samej ulicy co kemp. zakupicie wino i rakije. Przy samym kemp. jest też ala knajpa, lecz tam tylko piwo, zimne napoje, lody paczkowane.
Na kemping przyjeżdża babka ze straganem: owoce, warzywa, oliwa, % też coś miała.

Gajus.ems napisał(a):... osobiście nie podobało mi się, że od ulicy, praktycznie wszystko na campie było na widoku osób postronnych.


Ten problem już nie występuje, od ulicy ogrodzenie zarosło gęsto pnączem, nie widać nic - natomiast od strony plaży wzdłuż deptaka coś tam jeszcze da się zerknąć, szczególnie na parcele tuż przy siatce, no ale coś za coś - oni mają widok na palmy i morze, spacerowicze na nich :lol:

Budynek sanitarny na kempingu z podziałem na WC damskie i męskie. W damskiej WC - 4 lub 5 kabin, 3 umywalki, 3 zlewy do prania. W męskiej podobnie z tym że mniej WC + 2-3 pisuary. Dokładnie nie zerknęłam.
Na zewnątrz zmywalnia naczyń oraz 4 prysznice z czego: 2 zamykane woda ciepła i zimna, 1 otwarty woda ciepła i zimna i 1 również otwarty tyko zimna woda do opłukania się np. z wody morskiej.
Gorąca woda na bieżąco, również na zmywaku - podgrzewana z solarów.
Miejsce do zrzutu wody szarej.
W toaletach mięciutki papier do d... :mrgreen: przy zlewach mydełko, papierowe ręczniczki. Kobita pucuje te łazienki non stop, właściwie po każdym użyciu.
P8270006.jpg
budynek sanitarny

P8270013.jpg
umywalki

P8270014.jpg
kabiny wc


P8250015.jpg
Widok z kemp. na plażę

P8270010.jpg
plaża z widokiem na Vir

P8270001.jpg
nasza miejscówka


P8260060.jpg
plaża przed kemp.

P8260067.jpg
plaża przed kemp.

P8260183.jpg
cennik


:papa:
Markuss
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markuss » 29.12.2013 22:36

Jest jeszcze jedna piaszczysta :) Obrazek
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
camping Mali Dubrovnik
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone