Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

camping Mali Dubrovnik

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.12.2013 22:05

Owszem ... ale od kempingu MD to będzie jakieś 2 km w kierunku przylądka Rastovac, trochę daleko ale jak chce się piasku to czemu nie??? :)
voytec
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) voytec » 03.02.2014 22:55

Wygląda zachęcająco ta plaża ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.02.2014 23:31

Czy ja wiem :? na mnie nie zrobiła jakoś wrażenia - może dlatego, że było to już dobrze po południu i słońce już chyliło się ku zachodowi.
Piasek był ciemny, woda jakaś bura jak w bajorze a nie Jadranie a za plecami krzaki i trawy jak nad stawem. Zupełnie nie chorwacka plaża.
Fotka tej plaży z innej perspektywy no i inne światło :(
P8260085.JPG
voytec
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) voytec » 03.02.2014 23:42

Miałem na myśli tą ze zdjęcia Markussa...na twoim gusia-s wygląda jak nad zalewem Zegrzyńskim ;(
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.02.2014 10:30

voytec napisał(a):Miałem na myśli tą ze zdjęcia Markussa...na twoim gusia-s wygląda jak nad zalewem Zegrzyńskim ;(


No własnie :D - a to jest ta sama :?
Skojarzenie miałam podobne :wink:
Piasek wygląda tak
P8260102.jpg


Jeszcze kawałek dalej jest dużo ładniejsza i też piaszczysta TU

Povlijana.jpg
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 290
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 04.02.2014 19:10

Plaża ze zdjęcia Marcussa znajduje się na północny-zachód od campingu przy końcu ul. Stjepana Radica. Dość daleko od brzegu płytka woda, o kilka stopni cieplejsza ale mętna niestety (z powodu piasku). Dla dzieci OK.

Wzdłuż plaży jest deptak pizzerie i lodziarnie. Plaża ze zdjęcia gusi-s to raczej nie ta plaża
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.02.2014 22:13

piotr68 napisał(a):Plaża ze zdjęcia Marcussa znajduje się na północny-zachód od campingu przy końcu ul. Stjepana Radica. Dość daleko od brzegu płytka woda, o kilka stopni cieplejsza ale mętna niestety (z powodu piasku). Dla dzieci OK.
Wzdłuż plaży jest deptak pizzerie i lodziarnie. Plaża ze zdjęcia gusi-s to raczej nie ta plaża


Mylisz się :( , plaża ze zdjęcia Markussa i mojego znajduje się dokładnie w przeciwnym kierunku, czyli na południowy - zachód od kempingu. W okolicach ul. Sv. Nikola, mniej więcej TU. Nie ma tam deptaka.

Plaża, o której Ty piszesz znajduje się TU. Leży w "dzielnicy" Povljany nazywanej Mali Dubrovnik. Zgadza się, że jest tam i deptak wysadzony palmami i knajpki i płytko :)

Może w słoneczny dzień plaża Markussa nie jest taka ponura, na jego zdjęciu wygląda dużo ładniej niż na moim to fakt no ale moje było robione po godz. 19 :/
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 290
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 05.02.2014 18:39

gusia-s napisał(a):
piotr68 napisał(a):Plaża ze zdjęcia Marcussa znajduje się na północny-zachód od campingu przy końcu ul. Stjepana Radica. Dość daleko od brzegu płytka woda, o kilka stopni cieplejsza ale mętna niestety (z powodu piasku). Dla dzieci OK.
Wzdłuż plaży jest deptak pizzerie i lodziarnie. Plaża ze zdjęcia gusi-s to raczej nie ta plaża


Mylisz się :( , plaża ze zdjęcia Markussa i mojego znajduje się dokładnie w przeciwnym kierunku, czyli na południowy - zachód od kempingu. W okolicach ul. Sv. Nikola, mniej więcej TU. Nie ma tam deptaka.

Plaża, o której Ty piszesz znajduje się TU. Leży w "dzielnicy" Povljany nazywanej Mali Dubrovnik. Zgadza się, że jest tam i deptak wysadzony palmami i knajpki i płytko :)

Może w słoneczny dzień plaża Markussa nie jest taka ponura, na jego zdjęciu wygląda dużo ładniej niż na moim to fakt no ale moje było robione po godz. 19 :/

Masz rację. Do plaży z Waszych zdjęć chyba nawet nie dotarłem. To był szybki 6-cio dniowy wypad poświęcony w większości na zwiedzanie wyspy.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 05.02.2014 21:18

piotr68 napisał(a):... To był szybki 6-cio dniowy wypad poświęcony w większości na zwiedzanie wyspy.


Dobre i tyle :)
tamtam
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tamtam » 18.06.2017 20:42

Odgrzeje temat.
Czy ktoś był ostatnio na tym kempingu i może podac ceny?
Dzisiaj zadzwoniliśmy na kemping i za 2 dorosłych, 1 dziecko 3 latka, psa, stanowisko dla kampera od 13.08 do 25.08 usłyszeliśmy 270 kun za dzień :twisted:
Faktycznie takie są teraz ceny w Mali Dubrovnik :?: ???
Jakie były ceny w zeszłym roku, albo 2 lata temu?
Pomoże ktoś?

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2017 21:16

Te ok. 150 zł to nie jest chyba jakoś drogo za ten zestaw.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.06.2017 22:10

tamtam napisał(a):Odgrzeje temat.
Czy ktoś był ostatnio na tym kempingu i może podac ceny?
Dzisiaj zadzwoniliśmy na kemping i za 2 dorosłych, 1 dziecko 3 latka, psa, stanowisko dla kampera od 13.08 do 25.08 usłyszeliśmy 270 kun za dzień :twisted:
Faktycznie takie są teraz ceny w Mali Dubrovnik :?: ???
Jakie były ceny w zeszłym roku, albo 2 lata temu?
Pomoże ktoś?

Pozdrawiam
No ale kto ma znać lepiej ceny niż właściciel, ktory podał Ci je przez telefon :?:
Ja byłam w 2013 to było nieco taniej, za Wasz skład z taxą klimat. 187 kun ale minęło 4 lata, więc różnica tych 83 kun zrozumiała.
Kemping bardzo przyjemny :)
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
camping Mali Dubrovnik - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone