Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne ceny paliwa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2018 09:14

Slavko1974 napisał(a):
piekarz napisał(a):Też polecam tę stacje - https://goo.gl/maps/gsNxsk8RaSM2


To całodobowa stacja?


Podobnie jak stacja Welog/Prorast, Shell jest również otwarty 24h.
zaglebiak
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zaglebiak » 08.06.2018 09:57

Jedziemy na południe Chorwacji, opłaca się tankować w BiH? Domyślam się, że na tym kawałku Bośni paliwo jest sporo droższe niż w głębi kraju.
dodi79
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 08.06.2018 10:01

zaglebiak napisał(a):Jedziemy na południe Chorwacji, opłaca się tankować w BiH? Domyślam się, że na tym kawałku Bośni paliwo jest sporo droższe niż w głębi kraju.


W BiH masz najtańsze paliwo na Bałkanach, gdzie byś nie zatankował...
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 08.06.2018 11:06

Dajcie spokój z tymi kotletami i bitkami ;) Ktoś chce niech wozi i smacznego ;) W Chorwacji są normalne sklepy takie jak w Polsce gdzie można kupić mięso każdego gatunku. To nie Zimbabwe.
Koniec OT


dids76 napisał(a):Niektóre stacje "poza autostradą" wcale nie są bardziej oddalone od tych "przy autostradzie" :oczko_usmiech:
Przykład:
Stacja "przy autostradzie" https://goo.gl/maps/vaSjEnNXEmy dojazd 1,2km
Stacja "poza autostradą" https://goo.gl/maps/9937jcdsYa42 dojazd 1,1km


:papa:


@dids76 Tak z ciekawości. Widzę zjazd na stację Temmem ale nie bardzo widzę jak wjechać z powrotem na autostradę?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 08.06.2018 11:10

Marcinusik napisał(a):@dids76 Tak z ciekawości. Widzę zjazd na stację Temmem ale nie bardzo widzę jak wjechać z powrotem na autostradę?

Szczerze to nigdy nie wjeżdżałem z tej stacji na autostradę w kierunku Słowenii według GM nie ma wjazdu 8O . Zawsze tam tankowałem jadąc objazdem M-L-P :wink:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 08.06.2018 11:11

Marcinusik napisał(a):Widzę zjazd na stację Temmem ale nie bardzo widzę jak wjechać z powrotem na autostradę?


Zamień na mapie punk początkowy i końcowy
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 08.06.2018 11:28

dids76 napisał(a):
Marcinusik napisał(a):@dids76 Tak z ciekawości. Widzę zjazd na stację Temmem ale nie bardzo widzę jak wjechać z powrotem na autostradę?

Szczerze to nigdy nie wjeżdżałem z tej stacji na autostradę w kierunku Słowenii według GM nie ma wjazdu 8O . Zawsze tam tankowałem jadąc objazdem M-L-P :wink:

W kierunku Słowenii https://www.google.pl/maps/dir/46.71963 ... m2!4m1!3e0
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 08.06.2018 11:51

endryu napisał(a):
dids76 napisał(a):
Marcinusik napisał(a):@dids76 Tak z ciekawości. Widzę zjazd na stację Temmem ale nie bardzo widzę jak wjechać z powrotem na autostradę?

Szczerze to nigdy nie wjeżdżałem z tej stacji na autostradę w kierunku Słowenii według GM nie ma wjazdu 8O . Zawsze tam tankowałem jadąc objazdem M-L-P :wink:

W kierunku Słowenii https://www.google.pl/maps/dir/46.71963 ... m2!4m1!3e0



No to powiem szczerze, że dla kogoś kto jedzie pierwszy raz i to jeszcze po ciemaku ;) to niezła gimnastyka ;) Wiem, że dla starych wyjadaczy to uwłaczające ale ja nie mam zamiaru tracić czasu na takie jeżdżenie i denerwowanie się "dobrze jadę" "o tu coś zamknięte to jak teraz" Nie. Chcę bezproblemowo i w miarę w najkrótszym czasie dotrzeć na miejsce. Podróż i tak jest wystarczającą męcząca.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 08.06.2018 11:56

Wierzysz w to że w Austrii jadąc droga przed granicą nie będzie kierunkowskazu jak na tą autostradę wrócić. pewnie będzie tam kilka drogowskazów, więc dojazd będzie bardzo prosty, nie licząc że i tak większość ma włączona nawigacje, która tak czy tak pokieruje w dobrym kierunku.
A przez ostatnie lata pozaautostradą ceny w Austrii były o ponad 1zł mniejsze, przy bezołowiowej w tym miejscu to jest prawdopodobnie o 50zł mniej na paliwie (jak ktoś ostatni raz tankował w Polsce) dodatkowo można na niej zatankować wracając i mamy winiete na SLO za darmo:)
P405
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) P405 » 08.06.2018 13:30

Dla tych co jadą przez Słowenię autostradą najlepiej zjechać na stację przy zjeździe 214 albo 222 w zależności od ceny na poszczególnych stacjach.
ON 1,199
https://www.google.pl/maps/dir/46.74622 ... !3e0?hl=pl
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 08.06.2018 13:41

Na GooglePlay jest apka BILLIG TANKEN, która pozwala znaleźć stacje paliw oraz ceny na terenie Austrii, Niemiec, Włoch i Francji
P405
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) P405 » 08.06.2018 14:08

I parę innych, które podawałem wcześniej

Aplikacja Billig Tanken., Fuel Flash oraz OAMTC.

https://pl.tankbillig.in/8480-mureck/diesel strona też nie ma świeżych danych.
byq
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) byq » 10.06.2018 11:41

hej,

pytanie o ceny LPG.
z tego co piszecie to lepiej tankować na Węgrzech, natomiast patrząc na myLPG, cena lpg na Węgrzech jest prawie 10 euro centów wyższa niż w Chorwacji.
Pytam, bo planuję tankować w Bratysławie i później już w Cro, ale może jednak lepsze byłoby tankowanie na Węgrzech?
pozdr
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 10.06.2018 11:52

byq napisał(a):hej,

pytanie o ceny LPG.
z tego co piszecie to lepiej tankować na Węgrzech, natomiast patrząc na myLPG, cena lpg na Węgrzech jest prawie 10 euro centów wyższa niż w Chorwacji.
Pytam, bo planuję tankować w Bratysławie i później już w Cro, ale może jednak lepsze byłoby tankowanie na Węgrzech?
pozdr

Od zawsze tak praktykuję. Przed wjazdem na Węgry tankuję w Bratysławie a potem dopiero w CRO. Zanim zacząłem jeździć do CRO jeździłem na urlopy na Węgry i tam ZAWSZE ceny LPG były wyższe niż w SK nawet pomimo wejścia SK do strefy ojro.
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 10.06.2018 14:16

byq napisał(a):pytanie o ceny LPG.
z tego co piszecie to lepiej tankować na Węgrzech, natomiast patrząc na myLPG, cena lpg na Węgrzech jest prawie 10 euro centów wyższa niż w Chorwacji.

Lepiej tankować na Węgrzech... ale z LPG jest akurat na opak: NIE tankować LPG na Węgrzech. Ostatni raz przed granicą z Węgrami, a potem za nią :)
Jak jeszcze miałem na gaz, nabijałem butlę tutaj: https://goo.gl/maps/8oFeEFd1YHm
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Aktualne ceny paliwa - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone