Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne ceny paliwa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3379
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 13.05.2020 07:51

dids76 napisał(a):
zablo napisał(a):Jak tam aktualne ceny paliw w innych krajach w drodze do Cro?
Ktoś coś podrzuci...

Nie piszesz o które dokładnie kraje Ci chodzi.
Tu masz Węgry: https://holtankoljak.hu/uzemanyagok#a=map&view=map&fuelTypeID=1&city=Budapest&searchLat=47.498880&searchLng=19.043634&range=20
A tu Austrię:
https://www.oeamtc.at/spritapp/SimpleSearch.do?spritaction=doSimpleSearch&sortBy=price&resultPageSize=50&state=&selectedFuelType=diesel&ZIP=


Super ceny, tylko jechać. I to w okolicach stolicy za PB MOL - ok. 307 FT
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.05.2020 07:55

damianisko5 napisał(a):
Super ceny, tylko jechać. I to w okolicach stolicy za PB MOL - ok. 307 FT

U nas też ceny fajne, chociaż powoli w górę. W ubiegłym tygodniu Pb95 była na Auchan po 3,27 w sobotę 3,40 a dzisiaj już 3,54zł
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3379
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 13.05.2020 08:15

Fakt, mijam codziennie Orlen a tam w okolicy 3,53 zeta.
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 13.05.2020 08:28

ja akurat zainteresowana ceną gazu , na Orlenie 1,65, na Tesco 1,39 :mrgreen:
A200universeblue
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) A200universeblue » 11.06.2020 03:59

Do aktualnych cen paliwa podpinam aktualne ceny nabicia gazu do klimatyzacji w stolicy wschodniej części kraju.
R134a tzw.stary gaz 180 plus VAT
1234yf tzw.nowy gaz 400 plus VAT

To cena w warsztatach niezależnych.
Sieciówka norauto u nas ma lepsza cenę czyli 170 na stary i 400 na nowy jednak trzeba się umawiać bo nie przyjmują od ręki.
W kwietniu i maju były promocje ale się już skończyły.
Warsztaty niezależne przyjmują na poczekaniu jeśli deszczowa pogoda.
Przy starym gazie sieciówkę można omijać jeśli faktura niepotrzebna.
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 14.06.2020 17:59

Orlen Wieszowa / zjazd Zabrze Pn -> https://goo.gl/maps/wdgXPeGEtYSe6UiR6
Cena z dziś: 95/ON 4,09
spit
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) spit » 17.06.2020 16:35

Uniwar Gorzyczki
Pb 4,50
ON 4,55
Z godziny 16.00
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 17.06.2020 17:16

spit napisał(a):Uniwar Gorzyczki
Pb 4,50
ON 4,55
Z godziny 16.00

Oni tam maja ceny że szok .
Stacja gdzie trzeba zjechać z autostrady a ceny wyższe niz przy autostradzie.
Raz tam tankowałem i nigdy więcej.
michalb
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalb » 17.06.2020 22:10

Ja tankuję w Austrii po drodze do HR. zawsze taniej niż w PL . super appka Gasprice Austria. ceny online, aktualne. wystarczy podać start i meta w Austrii a aplikacja poda ceny na prawie wszystkich stacjach po drodze. moja tajemnica to zjazd z autostrady, najczęściej przed granicą z Słowenią. owy zjazd to max 1,5-2km . ale warto. w tej chwili 0.96E. stacja samoobsługowa. super paliwo .
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 17.06.2020 22:15

michalb napisał(a):Ja tankuję w Austrii po drodze do HR. zawsze taniej niż w PL . super appka Gasprice Austria. ceny online, aktualne. wystarczy podać start i meta w Austrii a aplikacja poda ceny na prawie wszystkich stacjach po drodze. moja tajemnica to zjazd z autostrady, najczęściej przed granicą z Słowenią. owy zjazd to max 1,5-2km . ale warto. w tej chwili 0.96E. stacja samoobsługowa. super paliwo .


zobacz na zjeździe w Ilż, zaraz przy moście jest shel, ceny zawsze (byłem ponad 10x w Chorwacji) dużo niższe niż na autostradzie, a stacja jest tak że jadąc do trzeba z kilkaset metrów przejechać, a wracając to nawet bliżej niż niejedna autostradowa:)
michalb
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalb » 17.06.2020 22:51

paulr napisał(a):
michalb napisał(a):Ja tankuję w Austrii po drodze do HR. zawsze taniej niż w PL . super appka Gasprice Austria. ceny online, aktualne. wystarczy podać start i meta w Austrii a aplikacja poda ceny na prawie wszystkich stacjach po drodze. moja tajemnica to zjazd z autostrady, najczęściej przed granicą z Słowenią. owy zjazd to max 1,5-2km . ale warto. w tej chwili 0.96E. stacja samoobsługowa. super paliwo .


zobacz na zjeździe w Ilż, zaraz przy moście jest shel, ceny zawsze (byłem ponad 10x w Chorwacji) dużo niższe niż na autostradzie, a stacja jest tak że jadąc do trzeba z kilkaset metrów przejechać, a wracając to nawet bliżej niż niejedna autostradowa:)

A czy ten Shell otwarty jest nocą?
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 17.06.2020 23:35

michalb napisał(a):
paulr napisał(a):
michalb napisał(a):Ja tankuję w Austrii po drodze do HR. zawsze taniej niż w PL . super appka Gasprice Austria. ceny online, aktualne. wystarczy podać start i meta w Austrii a aplikacja poda ceny na prawie wszystkich stacjach po drodze. moja tajemnica to zjazd z autostrady, najczęściej przed granicą z Słowenią. owy zjazd to max 1,5-2km . ale warto. w tej chwili 0.96E. stacja samoobsługowa. super paliwo .


zobacz na zjeździe w Ilż, zaraz przy moście jest shel, ceny zawsze (byłem ponad 10x w Chorwacji) dużo niższe niż na autostradzie, a stacja jest tak że jadąc do trzeba z kilkaset metrów przejechać, a wracając to nawet bliżej niż niejedna autostradowa:)

A czy ten Shell otwarty jest nocą?


24/h https://goo.gl/maps/YgPecfQzhDFMnnXbA
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2020 06:57

kodens79 napisał(a):
spit napisał(a):Uniwar Gorzyczki
Pb 4,50
ON 4,55
Z godziny 16.00

Oni tam maja ceny że szok .
Stacja gdzie trzeba zjechać z autostrady a ceny wyższe niz przy autostradzie.
Raz tam tankowałem i nigdy więcej.


To lepiej zjechać do Rybnika na Crab, tam paliwo nadal poniżej 4 zł (wczoraj tankowałem benzynę za 3.89, diesel był za 3.79).
MaReEK
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaReEK » 18.06.2020 08:37

pääkäyttäjä to ten Crab? Jak z jakością paliwa? https://goo.gl/maps/bmWDuA4EVafxFBae8
Nie lepiej tutaj może na Orlenie? https://goo.gl/maps/UF56aQSsQfNH5pVw9
I czy na tych stacjach mają winiety na Czechy?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2020 09:17

MaReEK napisał(a):pääkäyttäjä to ten Crab? Jak z jakością paliwa? https://goo.gl/maps/bmWDuA4EVafxFBae8
Nie lepiej tutaj może na Orlenie? https://goo.gl/maps/UF56aQSsQfNH5pVw9
I czy na tych stacjach mają winiety na Czechy?


Tak, to ten Crab. Jakość paliwa jest raczej okay, oni mają tam taki przerób że chyba nie opłaca im się lać lewizny do zbiorników (niezależnie czy to olej czy gaz) - zalewam u nich benzynę i czasem diesla i żadnych problemów. Jedynym minusem tej stacji jest to, że po 22.00 trzeba płacić z góry. Na Orlen trudno dojechać bo ul. Wodzisławska jest w remoncie. Crab chyba nie ma winiet (spóbuję zapytać bo ja winiet w PL nie kupuję a na Czechy mam rok w rok roczną), Orlen ma ale ceny są obłędne. Jeszcze ewentualnie coś w Żorach: nowy Crab, Lotos i BP (dwie ostatnie na pewno mają winiety ale w absurdalnych cenach).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Aktualne ceny paliwa - strona 84
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone