Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

z innej beczki - GRECJA :)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Chrobry
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 08.06.2004
z innej beczki - GRECJA :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chrobry » 03.07.2006 12:13

Witam !

Czy jest w sieci strona na wzór cro.pl ale o Grecji ? Szukam i szukam ale nic tak rozbudowanego jak cro.pl nie znalazłem, szczególnie chodzi mi o forum. Jeżeli ktoś się orientuje prosze o pomoc.

Druga sprawa. Wiem, że to forum o Chorwacji i w zeszłym roku dzięki temu byłem w Dubrovniku :) ale w tym roku chcę zaliczyć Grecje i mam kilka pytań do osób, które już tam były.

Jak jest w kempingami - ceny ? Może ktoś ma namiar na mozliwie tani kemping ? W jaki rejon Grecji jechać aby dużo zwiedzić i mieć ładną plaże ? Jeżeli ktoś może podzielić się zemną doświadczeniami w tym temacie będę wdzięczny ! Jade na początku września.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam ze ja tu o Grecji :)
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 03.07.2006 17:54

kliknij ''szukaj'' tutaj na stronie cro.pl ,wpisz ''grecja'' i ...masz wszystko o co pytasz
pozdrawiam
AgaBor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaBor » 25.07.2006 19:45

Daj znać jak coś znajdziesz o Grecji,bo ja też szukam.Na kilka stro zaglądałam,ale ludzie nie pomagają sobie tam tak jak TU.Pełno jest postów na które nikt nie odpowiada-na moje też czekam już sporo czasu i nic.Też szukam fajnych campów,rejonu z ładną plażą itp.
Pozdrav.Aga
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 26.07.2006 11:27

Chrobry napisał(a):Witam !

Czy jest w sieci strona na wzór cro.pl ale o Grecji ? Szukam i szukam ale nic tak rozbudowanego jak cro.pl nie znalazłem, szczególnie chodzi mi o forum. Jeżeli ktoś się orientuje prosze o pomoc.

Druga sprawa. Wiem, że to forum o Chorwacji i w zeszłym roku dzięki temu byłem w Dubrovniku :) ale w tym roku chcę zaliczyć Grecje i mam kilka pytań do osób, które już tam były.

Jak jest w kempingami - ceny ? Może ktoś ma namiar na mozliwie tani kemping ? W jaki rejon Grecji jechać aby dużo zwiedzić i mieć ładną plaże ? Jeżeli ktoś może podzielić się zemną doświadczeniami w tym temacie będę wdzięczny ! Jade na początku września.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam ze ja tu o Grecji :)



pozdrawiam.
wrzuc sobie www.wakacje.pl i wybierz grecję lub nawet jej region. można znależć sporo informacji.

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
z innej beczki - GRECJA :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone