Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z psem?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piśka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piśka » 27.06.2017 17:33

Ja dalej zainteresowana, poproszę o namiary na Brać i Pag adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 28.06.2017 11:08

Piśka napisał(a):Ja dalej zainteresowana, poproszę o namiary na Brać i Pag adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .

Belluna napisał(a):To ja poproszę namiar na Pagu w Pagu, do mojej kolekcji psiolubnych apartmanów :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


maile poszły :)
sebek75
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebek75 » 28.06.2017 13:00

witam,ja też byłbym chętny na jakieś namiary na psiolubne kwatery :) z góry dzięki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 28.06.2017 13:05

a może by z adminami porozmawiać i stworzyć bazę takich noclegowni?
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 28.06.2017 14:11

sebek75 napisał(a):witam,ja też byłbym chętny na jakieś namiary na psiolubne kwatery :) z góry dzięki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


poszło :)
sebek75
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebek75 » 28.06.2017 14:14

dzięki :)
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 28.06.2017 15:02

sieka napisał(a):
sebek75 napisał(a):witam,ja też byłbym chętny na jakieś namiary na psiolubne kwatery :) z góry dzięki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


poszło :)


to i ja poproszę :) najlepiej takie gdzie są też plaże dla psiaków w okolicy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.06.2017 17:04

rocker napisał(a):a może by z adminami porozmawiać i stworzyć bazę takich noclegowni?

Jest taki wątek >>> noclegi-plaze-inne-miejsca-przyjazne-zwierzetom-t49165.html
zuzikson
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzikson » 02.07.2017 15:05

Witam! Chcemy jechać z naszym 8 misięcznym amstafem w ciemno ;) Byczek waży już ponad 30kg, ludzie jak go widzą to się trochę boją, ale jest potulny jak baranek :))) Podróż planujemy na koniec lipca-początek sierpnia. Myśleliśmy o małej miejscowości między Trogirem, a Splitem. Gdzieś mniej więcej w tym regionie Chorwacji. Z chęcią przyjmę na maila jakieś sprawdzone miejsca i porady :) Pozdrawiam serdecznie

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piśka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piśka » 03.07.2017 16:35

Dziękuję za namiary. A czy ktoś ma może zdjęcia psiej plaży koło Sutivanu i mógłby się pochwalić. Czy jest duża?
kornelku
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 21.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kornelku » 18.07.2017 15:37

Witam serdeczenie,

jeśli ktoś dysponuję, poproszę o namiary na kwatery, gdzie psy są mile widziane.
Najlepiej, aby w ich okolicy były "dzikie" plaże, tak by psiak nie przeszkadzał pozostałym plażowiczom.

Pozdrawiam:)
agataagata
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agataagata » 19.07.2017 11:21

Poproszę również o namiar kwatery które przyjmują psy :-)

Wybieramy się w terminie 30.07 - 09.08, ale ciężko znaleźć kwaterę z wolnymi miejscami, która przyjmuje też psy.

Z góry dzięki

mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
janoopc
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.08.2015
apartament Szybenik i okolica

Nieprzeczytany postnapisał(a) janoopc » 21.08.2017 21:24

Witam
Poszukuje apartamentu dla 2 osób i psa w okolicy Szybeniku. Może ma ktoś coś godnego polecenia? wyjazd już 28.08 :)
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010
Re: apartament Szybenik i okolica

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 22.08.2017 09:13

janoopc napisał(a):Witam
Poszukuje apartamentu dla 2 osób i psa w okolicy Szybeniku. Może ma ktoś coś godnego polecenia? wyjazd już 28.08 :)


Witam,
napisz do mnie maila to cie wysle ofertu, apartamenty sa w Tribunj, tez jest plaža dla psow tak že bedziesz spokojni.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :papa:
Tibo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.08.2017
Omis , baska voda czy moze gdzies indziej z psem , doradzcie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tibo » 23.08.2017 15:19

Witam , jestem nowa na forum wiece prosze o wyrozumialosc , jesli w zlym dziale napisalam to przepraszam :wink: prosze was o doradzenie gdzie jechac z psem . Na drugi rok wybiermy sie do chorwacji , strasznie podoba mi sie omis , baska voda . i teraz chciala bym tam pojechac tylko wszystko musi byc ustawione pod psa . Zeby zaczac szukac apartamentu musze najpierw wiedziec gdzie znajduja sie plaze dla psow , gdzie byscie mi polecili od miejscowosci omis do Makarska ? czy ktos byl w tych miejscoosciach z psem i moze cos doradzic ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Wakacje w Chorwacji z psem? - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone