Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
endzi111
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) endzi111 » 09.05.2018 21:59

Aga P. napisał(a):
bartos71 napisał(a):rolka 68-możesz spytać Petera o pokój dla 2 od 24 sierpnia na tydzień? czy samochód u niego można trzymać na posesji czy na ulicy?Chciałem posłać Ci pytanie na pw ale nie wiem jak :) w profilu nie ma takiej możliwości
Aga P- możesz dać namiar na kwaterę o której pisałaś,że polecasz?
pozdrawiam

Wysłałam namiary na maila, :papa: pozdrawiam Aga

Aga czy rowniez moglabym poprosic o namiary na priv ? nie mogę wyslac wiadomosci prywatnej :(
mike_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 05.06.2018 13:52

Witajcie :) mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na nowy sezon w apartamentach z basenem i jacuzzi mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac, Buljarica i Svet Stefan jak coś to piszcie na priv pozdrawiam :)
malinero
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 05.06.2018 14:00

mike_ napisał(a):Witajcie :) mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na nowy sezon w apartamentach z basenem i jacuzzi mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac, Buljarica i Svet Stefan jak coś to piszcie na priv pozdrawiam :)

Mam pytanie, może wiesz czy w Canj wciąż funkcjonuje Villa Aleksandra - taki różowy budynek na samym końcu zatoki w kierunku Buljaricy?
mike_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 05.06.2018 22:59

malinero napisał(a):
mike_ napisał(a):Witajcie :) mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na nowy sezon w apartamentach z basenem i jacuzzi mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac, Buljarica i Svet Stefan jak coś to piszcie na priv pozdrawiam :)

Mam pytanie, może wiesz czy w Canj wciąż funkcjonuje Villa Aleksandra - taki różowy budynek na samym końcu zatoki w kierunku Buljaricy?

Hej, nie wiem bo tam akurat nie bywam, głownie jestem w Petrovac cały czas, czyli cały sezon i czasami w Buljaricy i Sveti Stefan, tylko tu mamy apartamenty do wynajęcia, nasze, naszych kuzynów i znajomych :) Co do Canj to opinie są mocno podzielone wśród turystów, wiec tam nie wynajmujemy nic.
olapurzycka1@o2.pl
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) olapurzycka1@o2.pl » 04.05.2019 19:45

Jestem zainteresowana wynajmem apartamentu dla 5 osobowej rodziny w tym roczne niemowlę. Jaka cena pobytu na 7 dni i czy dostępny będzie pierwszy tydzień sierpnia?
olapurzycka1@o2.pl
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) olapurzycka1@o2.pl » 04.05.2019 19:48

Witam. Jestem tu nowa i bładze jeszcze jak dziecko we mgle po tej stronie. Szukam kwatery niedaleko morza dla 5osobowej rodziny w tym roczne niemowlę. Byłabym wdzięczna za namiary na fajne kwatery w przyzwoitej cenie.
Olafasolaaa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olafasolaaa » 27.01.2020 19:20

Hej :)
Podbijam wątek, chciałam dopytać jak to w końcu jest z tą woda w kranie :) czy jest podział na miejscowości z dobra woda i taka ktora nie można nawet umyć zębów czy wszędzie jest ok czy może wszedzie jest porazka ?:)
Głównie chodzi mi o miejscowości Dobra Voda i Petrovac - wyjazd z dziećmi
Pozdrawiam !
button
Odkrywca
Gdzie z 2+2 (dzieci 6 i 8) ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 18.02.2020 15:10

Rok temu byliśmy w Malej Dubie. Znaleźliśmy domek 10 m od plaży. Płaciłem 60€ za dobę w drugiej połowie sierpnia.
Miejscowość malutka, dzieci spokojnie mogły śmignąć na siku do domu, na plaży mieliśmy lody, słodycze, piwko, warzywa, owoce i knajpkę 100m od apartamentu.
Niestety w tym roku apartament jest już zarezerwowany.

Szukam zatem alternatywy.

Zależy mi na spokojnym, malowniczym miejscu gdzie będę mógł odpocząć z rodziną i apartamencie blisko plaży.
Myslałem, że może Czarnogóra, ale ceny np w Petrovac za apartamenty przy plaży zwalają z nóg.

Możecie coś polecić? Może być dowolny kraj, byle bym mógł dojechać autem. Żonka niestety nie lata.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.02.2020 15:31

czarnogora-pytania-i-porady-t55136.html

noclegi-w-czarnogorze-t33139-615.html

Czarnogóra w porównaniu z Chorwacją na bardzo mało kilometrów wybrzeża, dlatego trudno o spokojne miejsca.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019