Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sneer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 27.01.2017 22:45

Jako baza wypadowa to może być każde z miejsc, które wymieniłaś. Ale cisza i spokój na plaży w Czarnogórze to ciężka sprawa. Plaż tam jak na lekarstwo, a te co są (z oczywistych względów), są najczęściej dość mocno oblężone w sezonie, o czym pisaliśmy wyżej. Z takich typowych "zadupi" przychodzi mi na myśl np. Utjeha.

Swoją drogą - i bez urazy - ale jeśli zachwycasz się Ciovio - według mnie, jednym z najbrzydszych miejsc wakacyjnych w Chorwacji (oczywiście pomijając Trogir - klasę samą w sobie) - to Czarnogóra może Cię na pewno zaskoczyć, choćby pod względem krajobrazów i "widoków". Jednak spokój w sezonie to w Czarnogórze towar niemal deficytowy - chyba, że koczowanie na jakichś skałkach metr na metr.
skoneczko
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) skoneczko » 27.01.2017 23:14

Ciovo lubie bo jest cisza i spokój i jest fajną bazą wypadową. Mam blisko stamtąd do wielu ciekawych miejsc i jako baza wypadowa dla mnie jest bardzo fajne. Ale mówie tu tylko i wyłącznie o końcu wyspy, praktycznie ostatnie domy i tam jest fajnie bo i plaże mam dla siebie jesli chce poleniuchować i wsiadam w samochód i jade potem przed siebie. Arbanija i początek civo jest zupełnie inny i to np nie jest już dla mnie. I nie pisałam ze się zachwycam, po prostu je lubię. Byliśmy na Murterze 2 lata temu i tam tez wybraliśmy sobie odległy kąt gdzie było spokojnie bo sam środek Murteru pozostawia jak dla mnie wiele do życzenia.

Tak jak pisałam nie nastawiam się na plażowanie w Czarnogorze ale bardziej zwiedzanie. Chciałabym aby jednak była to spokojna mieścina z której bedzie w miare blisko do ciekawych rzeczy. Plaże mam na Cro więc z Czarnogórskich plaż mogę zrezygnować, ewentualne wieczorne spacery jak będziemy mieć tylko jeszcze siłę.

Jedziemy tam 24-30.06 więc może nie będzie aż takich tłumów.
nitomen
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) nitomen » 26.06.2017 09:43

Witam

Mam na oku wycieczke z Rainbow Tours do Canj ...czytałem ze ponoc straszny syf tam panuje. .potwierdza ktoś. ? warto sie tam pchać. ?
Aga P.
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga P. » 26.06.2017 10:15

Fakt, faktem, że chorwackie plaże piękniejsze i więcej ich do wyboru, ale nam na szczęście udało się znaleźć też w Czarnogórze swoje ciche i spokojne miejsce, w Dobrej Vodzie, byliśmy 2 razy w 2014 i 2015 r. u tych samych gospodarzy, czyste, schludne pokoje, polecam...pierwszy raz jechaliśmy w ciemno. Faktycznie plaży głównej w Dobrej Vodzie nie polecam, odwiedzona przez nas raz przez 10 minut, bo nie mogłam zlokalizować dzieci, tak dużo tam ludzi... :!: Ale obok naszej kwatery po schodkach jest kilka mniejszych kamienno, skałkowych plaż, na których bywało, że byliśmy sami, wystarczyło trochę przejść...także można znaleźć tam spokojne miejsca, a byliśmy w połowie sierpnia... :papa:
slavko.v
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.06.2017 10:22

Hej! U kogo byłaś w Dobra Voda? Plaża główna w Dobra Voda rzeczywiście w sezonie tłok, ale można znaleźć spokojne miejsca... potwierdzam.
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 26.06.2017 10:23

Aga P. napisał(a):... nam na szczęście udało się znaleźć też w Czarnogórze swoje ciche i spokojne miejsce, w Dobrej Vodzie, byliśmy 2 razy w 2014 i 2015 r. u tych samych gospodarzy, czyste, schludne pokoje, polecam...pierwszy raz jechaliśmy w ciemno. Faktycznie plaży głównej w Dobrej Vodzie nie polecam, odwiedzona przez nas raz przez 10 minut, bo nie mogłam zlokalizować dzieci, tak dużo tam ludzi... :!: Ale obok naszej kwatery po schodkach jest kilka mniejszych kamienno, skałkowych plaż, na których bywało, że byliśmy sami, wystarczyło trochę przejść...także można znaleźć tam spokojne miejsca, a byliśmy w połowie sierpnia... :papa:

Pewnie w tym miejscu :)
Aga P.
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga P. » 26.06.2017 11:51

walp napisał(a):
Aga P. napisał(a):... nam na szczęście udało się znaleźć też w Czarnogórze swoje ciche i spokojne miejsce, w Dobrej Vodzie, byliśmy 2 razy w 2014 i 2015 r. u tych samych gospodarzy, czyste, schludne pokoje, polecam...pierwszy raz jechaliśmy w ciemno. Faktycznie plaży głównej w Dobrej Vodzie nie polecam, odwiedzona przez nas raz przez 10 minut, bo nie mogłam zlokalizować dzieci, tak dużo tam ludzi... :!: Ale obok naszej kwatery po schodkach jest kilka mniejszych kamienno, skałkowych plaż, na których bywało, że byliśmy sami, wystarczyło trochę przejść...także można znaleźć tam spokojne miejsca, a byliśmy w połowie sierpnia... :papa:

Pewnie w tym miejscu :)

Nie byliśmy w tym miejscu..., ale właściciel tej wilii o której piszesz był b.pomocny, pomógł nam ze znalezieniem noclegu i tak trafiliśmy nad samo morze, do letniego domu rodziny czarnogórskiej, która wynajmuje na górze pokoje..., miejscówka okazała się strzałem w dziesiątkę, bo śniadania i kolacje na tarasie z widokiem na morze i góry do dzisiaj mam w pamięci...polecam :D
stavros2002
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 26.06.2017 12:02

nitomen napisał(a):Witam

Mam na oku wycieczke z Rainbow Tours do Canj ...czytałem ze ponoc straszny syf tam panuje. .potwierdza ktoś. ? warto sie tam pchać. ?

Byliśmy tam przez tydzień z 10 lat temu. Główny plus to przepiękna Plaża Królowej dostępna tylko łódką.
Kursowaly z głównej plaży w Canj co 15 minut za 1 euro w obie strony, dzieci za darmo. Główna plaża zwirowo - piaszczysta, kilka sklepów, straganow i że 3 knajpy. Kwatery to apartamenty i hotel z czasów jugolskich. Dość zapuszczony. Canj też w klimatach z naszych lat 90tych. W sezonie na plaży straszny tłum, jeśli jechać to w czerwcu albo pod sam koniec sierpnia.
szery
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 26.06.2017 18:18

Polecam plażę w Buljaricy koło Petrovac,plażą duża i w miarę pusta.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.06.2017 18:48

szery napisał(a):Polecam plażę w Buljaricy koło Petrovac,plażą duża i w miarę pusta.

również, jeno trafiliśmy na jej mocne zaśmiecenie i trzeba było iść kilkaset metrów dalej, by nie plażować wśród odpadków
mike_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 07.07.2017 12:46

W Buljaricy dużo miejsca na plaży i jest szeroka, ale to mniej zagospodarowana miejscowość niz Petrovac :) W Buljaricy mamy wiele kuzynek co maja jeszcze wolne apartamenty :)
rolka68
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rolka68 » 09.07.2017 19:31

Witam
Właśnie jestem w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda w Ap. Milica i Mrvica które serdecznie polecam ,gospodarze mili zawsze pomocni a zarazem nie nachalni ,lubią polaków świadczy o tym ilość odwiedzających ich rodaków.
Miejscowość mała ,plaża piaszczysto żwirowa miejska od ich domu 300 metrów ,bliżej znajduje się dzika malutka zatoczka 100 metrów.Pokoje z widokiem na morze ,można tu podziwiać zachody słońca nad brzegiem morza.Oczywiście WI-FI internet bez problemu ,wyśmienita śliwowica można po poczęstunku kupić u gospodarza.
Załączniki:
1.jpg
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.07.2017 20:17

rolka68 napisał(a):
Właśnie jestem w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda w Ap. Milica i Mrvica które serdecznie polecam ,gospodarze mili zawsze pomocni a zarazem nie nachalni ,lubią polaków świadczy o tym ilość odwiedzających ich rodaków.

Pozdrowienia dla Petara od Waldka. Byliśmy tam dwa lata temu. Ciągle mile wspominamy. :wink:
slavko.v
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.07.2017 21:19

Pozdrowienia dla Milicy i Petara, od Mili i Slavko! W niedzielę meldujemy się u nich, 2+1, 2+1, 2+2 (10 osób)
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.07.2017 21:49

rolka68 napisał(a):Witam
Właśnie jestem w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda w Ap. Milica i Mrvica które serdecznie polecam .

Możesz coś więcej napisać o tej miejscowości , ( knajpy , sklepy itd). Nie wiesz jak tam mają gospodarze obłożenie we wrześniu? Jedziemy w ciemno do CZG , planujemy być od 05 do 15.09 .
pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019