Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.04.2009 12:20

Dudek_t, dziękuję za miłe słowa. Przyjemnie mi tym bardziej, że jest to Twój pierwszy post na forum - i od razu w mojej relacji :D. Cieszę się, że dzięki niej utwierdziłeś się w przekonaniu, że wakacje w Chorwacji to dobry wybór :)
Pozdrawiam :papa:
KrisLukas
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 24.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisLukas » 17.04.2009 22:37

Tez wlasnie przeczytalem i musze przyznac ze relacja jest SUPER :!:
Jeszcze trzy miechy. :)
flabek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 20.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) flabek » 23.04.2009 12:28

Witam, przeczytałam najpierw Twoją relację z 2007 iii od razu poszukałam kolejnej.

Obie są świetne, ale ale, nie wiem czy coś przeoczyłam czy jest gdzieś jeszcze Twoja relacja Nr 1, bardzo chętnie przeczytam
Pozdrawiam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.04.2009 13:03

Cchhee, fajnie, że Ci się podobało :)

Flabek, bardzo mi miło :D Do tej pory napisałam dwie relacje z Chorwacji (z 2007 i 2008 roku). Z naszego pierwszego pobytu (w 2006 r.) pisać się nie odważyłam, bo wspomnienia (co do szczegółów) uleciały trochę...
Teraz jestem w trakcie pisania mini-relacji, ale "z zupełnie innej (tatrzańskiej) bajki". Gdyby Cię to jednak interesowało, to zapraszam do lektury:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=22637&sid=24

Pozdrawiam serdecznie :)
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 11.05.2009 12:40

Maslinko bardzo dziękuję za wspaniałą relację. Ja z zapartym tchem przeczytałam całą Twoja historię :o Jestem pod wrażeniem i coraz bardziej czuję się zachęcona do Hvaru :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.05.2009 12:44

Trinity, dzięki za miłe słowa :D O Hvarze nie było tu zbyt wiele :wink: ale mogę Ci jeszcze polecić moją drugą relację; znajdziesz ją tutaj :)

Hvar jest cudowny... Poczytaj sobie jeszcze o "wyspie lawendy" w Klubie Miłośników Wyspy Hvar, a potem jedź i baw się świetnie :D

Pozdrawiam serdecznie :)
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 11.05.2009 13:47

dziękuję :) właśnie zabrałam się do czytania Twoich kolejnych relacji :D Co do Hvaru, to urzekło mnie w Twojej wypowiedzi, że to dla Ciebie nr 1 w Cro- a tam mnie nie było:)1
asik NS
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik NS » 25.05.2009 13:47

Również właśnie pochłonęłam cała relację :D i przyznaję że już przeczytałam kilka innych ale żadna nie wciągnęła mnie jak Twoja :) już za niemal 3 tygodnie będziemy wypoczywać w okolicach Makarskiej więc kilka fajnych wskazówek skopiowałam- wydrukuję i na pewno wzbogaci to naszą wyprawę :D Pozdrawiam serdecznie
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.05.2009 14:45

Cieszę się, Asik, że relacja się przydała :D
Wspaniałych wakacji życzę :!: My startujemy już za miesiąc :lol:
zorro2
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorro2 » 25.05.2009 15:39

Relacja poprostu rewelacja :D pozdrawiam i życzę NAJ LEPSZEGO WSZYSTKIEGO na nowej drodze życia :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.05.2009 15:44

zorro2 napisał(a):Relacja poprostu rewelacja :D pozdrawiam i życzę NAJ LEPSZEGO WSZYSTKIEGO na nowej drodze życia :papa:

Dzięki :D W kwietniu minął już rok od początku tej Nowej Drogi :D A wydaje się, jakby to było wczoraj...
Miło mi, że relacja Ci się podobała.
Eewwaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eewwaa » 26.05.2009 14:06

Witam
No, szczerze powiem, że czytałam Twoją przygodę jak superksiążkę. Brawooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.05.2009 14:28

Dzięki, Ewo :oops: :D
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 30.05.2009 12:04

Witaj Maslinko.
Twoje relacje są jednymi z najlepszych na tym forum. Czyta się je z zapartym tchem. Wspaniale potrafisz opisywać zakątki Chorwacji, które do tej pory udało Ci się zwiedzić.
Trochę jestem zły na Ciebie. Pokazałaś tyle wspaniałych miejsc, że dalej nie wiem gdzie jechać w te wakacje :))))))))
Ale tak na poważnie to chyba wybiorę się do Tucepi lub Podgory. Raz, że lubię Makarską Riwierę (4 lata temu byłem w Breli). Dwa, że to świetny punkt wypadowy do Dubrownika (byłem), Mostaru (planuję), czy na sąsiednie wyspy (byłem w Bol i Jelsie). o Sv.Jure nie wspominając.
Jeżeli uda mi się wybrać w tym roku to koniecznie chcę zwiedzić Mostar, oraz Korcule lub Hvar.
Póki co nabliższe tygodnie pokażą, czy uda mi się zrealizować plany wakacyjnego wyjazdu do Cro (jeśli się uda, to oczywiście relacja będzie).
Jeszcze raz ogromne dzięki za wspaniałe relacje z podróży i oczywiście czekam już na tegoroczną :)))
Pozdrawiam Ciebie serdecznie
grek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.05.2009 19:24

Witaj Grek :D
Dzięki za miłe słowa. Wielu forumowiczów nie przepada za Makarską Rivierą ze względu na tłumy turystów, hałas Jadranki i imprezowy klimat miasteczek. Ja natomiast bardzo lubię tę część Chorwacji. Tylko na Makarskiej są wysokie góry "schodzące" wprost do morza. I również tutaj można znaleźć zaciszne zakątki; dla mnie takim miejscem jest Żivogosce :)

Pozdrawiam serdecznie. Tegoroczna relacja będzie :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone