Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 20.06.2010 15:11

mkm napisał(a):maslinka napisała :
Ja też już planuję i ... codziennie zmieniam te plany :D

Informuję , iż na Mljecie w przyszłym roku otwierają nowy autocamp :D

Kamp Mungos Sutmiholjska (samo za šatore) OTVORENJE 2009!!!

Mungos Sutmiholjska kamp je u uvali Sutmiholjska, udaljen svega 50 metara od predivne piješčane plaže i pokriva preko 4000 m2 prostora. Kamp je namjenjen samo za šatore. U duborkom hladu stogodišnjih maslina sigurni smo da ćete uživati u jedinstvenoj atmosferi. U sklopu kampa nalazi se trgovina, Grill, Rent-a-Scooter, sanitarni čvor, recepcija kao i organizirani prijevoz od luke do kampa.

http://www.skylaab.com/mungos/sutmih/1.jpeg :)




Wtrącę się mam nadzieje ze autor mnie nie zaszlachtuje :lol:

Ktoś był na tych campinagach?
jak tak to proszę o jakiegokolwiek info
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=552112#552112
i już mnie nie ma

8)
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 22.07.2010 17:25

Szkoda że zdjęć z wyspy Locrum nie można już zobaczyć, w tym roku na drugi tydzień zaplanowaliśmy okolice Dubrovnika więc obowiązkowo chcemy pojechać na tą wyspę, w wolnej chwili fajnie by było jakbyś zamieściła parę fotek :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.10.2010 12:55

Alita napisał(a):Szkoda że zdjęć z wyspy Locrum nie można już zobaczyć, w tym roku na drugi tydzień zaplanowaliśmy okolice Dubrovnika więc obowiązkowo chcemy pojechać na tą wyspę, w wolnej chwili fajnie by było jakbyś zamieściła parę fotek :wink:

Alita, będą już niedługo :D Może przynajmniej przywołają czyjeś wspomnienia...

Właśnie zabrałam się za uzupełnianie zdjęć w relacjach, z których zniknęły. (Fotosik je zżarł :evil:)
Zajęcie bardzo żmudne i czasochłonne, ale postaram się z tym uporać jak najszybciej, bo wiem, że relacja z podróży bez zdjęć jest mało atrakcyjna.

Teraz jak już nie piszę innych relacji, mogę się z tym trochę "pobawić"...

Pozdrav :papa:
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 02.03.2011 20:18

W ramach planowania kolejnej wizyty w Chorwacji przeczytałem, Maslinko, Twoją ciekawą relację. Dzięki :).

Mam być może nieco naiwne pytanie o Pag. Uwielbiam pełen zieleni Peljesac i podobną Korculę. Ale Pag? Kurczę, jakoś tak mnie odstrasza ten pustynny krajobraz i brak cienia (zazwyczaj) na plaży. Czy słusznie?

Zdaję sobie sprawę, że to kwestia gustu, ale ciekaw jestem, jak Ty to oceniasz. Czy wielbicielowi Peljesca spodoba się na Pagu? :)

Mile widziane oczywiście również opinie innych Cromaniaków.

Pozdrav! :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.03.2011 22:59

Krzychooo napisał(a):W ramach planowania kolejnej wizyty w Chorwacji przeczytałem, Maslinko, Twoją ciekawą relację. Dzięki :).

Miło mi, że Ci się podobało.
Ja to jednak leniwa jestem :wink: Obiecywałam, że uzupełnię zdjęcia i jeszcze mi się to nie udało :oops: Teraz już chyba muszę, bo odgrzebałeś tę relację :wink: Dzięki.

Krzychooo napisał(a):Mam być może nieco naiwne pytanie o Pag. Uwielbiam pełen zieleni Peljesac i podobną Korculę. Ale Pag? Kurczę, jakoś tak mnie odstrasza ten pustynny krajobraz i brak cienia (zazwyczaj) na plaży. Czy słusznie?

Ja też jestem miłośniczką buchającego zielenią Peljesca i Korculi, a Pag mnie zachwycił! Właśnie surowością. To zdecydowanie najbardziej fotogeniczna wyspa spośród tych, które widziałam w Cro. Popatrz na zdjęcia, które zajmowały pierwsze miejsca w naszych forumowych konkursach - to często były foty z Pagu!

Jeśli chodzi o cień na plaży, to nie ma go tak samo, jak zwykle nie ma go na plażach w innych częściach Chorwacji :wink: Ale nie cały Pag jest "pustynny", są też bardziej zielone fragmenty, np. półwysep Lun z cudnym gajem drzewek oliwnych.

Spędziliśmy na Pagu za mało czasu, żebym mogła więcej o nim powiedzieć. Mam natomiast ogólne, bardzo pozytywne wrażenia i dwa dni spędzone na tej wyspie wystarczyły mi, żeby mieć pewność, że chcę tam jeszcze wrócić.

Zanim uzupełnię zdjęcia (co może trochę potrwać :wink:), zapraszam do innych moich relacji, jeśli jeszcze nie czytałeś: tutaj i tutaj :D

Może zainspirują Cię do odwiedzenia jakiegoś miejsca w Cro :)

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 02.03.2011 23:37

Serdeczne dzięki za odpowiedź. Chyba rzeczywiście zrobię tak jak Ty: pojadę tam na 2-3 dni, a jak się spodoba, to kiedyś wrócę na dłużej.

Czytałem Twoją relację "Szutrowym szlakiem...". To również dzięki niej najbliższe wakacje zamierzam spędzić na Hvarze. Troszkę się wprawdzie obawiam "utknięcia" na wyspie, bo lubię sporo pojeździć i pozwiedzać. Stąd pomysł, by może podzielić wizytę w Chorwacji na dwie części: na Hvar i Pag właśnie. Problem w tym, że w odróżnieniu od Was nocujemy w apartmanach, nie na campingach. No a w sezonie właściciele apartmanów niezbyt chętnie wynajmują je na mniej niż tydzień.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam! :)

PS A czy na Pagu "śpiewają" cykady? Bez nich to nie to samo ;).
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.03.2011 23:40

Krzychooo napisał(a):PS A czy na Pagu "śpiewają" cykady? Bez nich to nie to samo ;).

Jasne, że śpiewają! :D Ja też już nie potrafię wyobrazić sobie wakacji bez cykad.

Pozdrawiam :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2011 16:11

Alita napisał(a):Szkoda że zdjęć z wyspy Locrum nie można już zobaczyć, w tym roku na drugi tydzień zaplanowaliśmy okolice Dubrovnika więc obowiązkowo chcemy pojechać na tą wyspę, w wolnej chwili fajnie by było jakbyś zamieściła parę fotek :wink:

Już można zobaczyć zdjęcia z wyspy Lokrum i nie tylko :D

Właśnie udało mi się skończyć żmudne uzupełnianie zdjęć (zeżartych przez serwis fotosik) :D :D :D

Miło by mi było, gdyby ktoś tu zajrzał. Miałabym wtedy poczucie, że mój wysiłek nie poszedł na marne :wink: :P

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że ta relacja przyda się jeszcze komuś. Wszak sezon planowania urlopów w pełni.

P.S. A jutro zabieram się za relację W poszukiwaniu wąskich uliczek.
Niech już będzie, że powiem to publicznie i się zobowiążę. Łatwiej mi będzie się zmobilizować :D
Dragon
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dragon » 17.04.2011 15:38

Zaglądam zaglądam, czekałem na te fotki :D
Pozdrawiam Agnieszko
Grzesiek912
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzesiek912 » 18.04.2011 20:34

Kto jedzie w sierpniu na wyspe Pag!?!?
Pisać to zawsze można na miejscu z Polakami się zgadać!!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.04.2011 20:37

Dragon napisał(a):Zaglądam zaglądam, czekałem na te fotki :D
Pozdrawiam Agnieszko

Witaj, Dragon.
Cieszę się, że zaglądasz :D Już nie testuję Waszej cierpliwości :wink: Fotki są i można oglądać :P

Grzesiek912 napisał(a):Kto jedzie w sierpniu na wyspe Pag!?!?
Pisać to zawsze można na miejscu z Polakami się zgadać!!

Zajrzyj tutaj. Może kogoś znajdziesz...
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 21.04.2012 00:41

kolejna relacja przeczytana :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.04.2012 14:10

Paweł BB napisał(a):kolejna relacja przeczytana :papa:

Że też Ci się chce tyle czytać ;)

Pozdrawiam :papa:
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 25.04.2012 13:53

Znów pożarłam kolejną relację. Superowo było. Chyba niedługo będę musiała zacząć nosić okulary, bo od tego ciągłego czytania, już mi oczy łzawią. :lol:
Maslinko - czy Ciebie gdzieś nie było ???
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.04.2012 14:13

ewciaku napisał(a):Maslinko - czy Ciebie gdzieś nie było ???

Chciałabym, ale niestety nie byłam wszędzie ;)

Tylko jeśli chodzi o Cro, nie było mnie np. na Istrii, Krku, Rabie, Dugim Otoku, Ugljanie, Pasmanie, Solcie, Visie i Lastovie :lol: Wymieniłam tylko te większe wyspy ;)
Ale kiedyś wszędzie tam będę :D

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 3...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone