Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewciaku
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 25.04.2012 14:14

Byłam na Istrii i mnie osobiście nie pociąga. Na ale wiadomo, każdemu co innego się podoba i trzeba samemu się przekonać. :papa:
trans x
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 14.05.2012 11:55

Cześć.
Fajnie piszesz i pokazujesz to co najciekawsze w tych miejscach.
Widzę że sporo ciekawych relacji przede mną ...
PZDR.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.05.2012 12:03

ewciaku napisał(a):Byłam na Istrii i mnie osobiście nie pociąga. Na ale wiadomo, każdemu co innego się podoba i trzeba samemu się przekonać. :papa:

Obawiam się, że mnie też by nie zachwyciła... Kiedy byłam na Cresie, bardzo brakowało mi dalmatyńskich klimatów.
Może kiedyś, jak już zobaczę całą Dalmację, pojadę na Istrię ;)

trans x napisał(a):Cześć.
Fajnie piszesz i pokazujesz to co najciekawsze w tych miejscach.
Widzę że sporo ciekawych relacji przede mną ...
PZDR.

Witaj, Trans X. Dzięki za miłe słowa :)

Pozdrawiam :papa:
rekordarek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 24.06.2012 22:32

Z dużym zainteresowaniem śledzę wszystkie po kolei Twoje relacje, są naprawdę wciągające :) do tego okraszone bardzo ciekawymi ujęciami, gratuluję :)
a tu trafiłem szukając informacji nt Mostaru - który mam nadzieję za kilka-kilkanaście dni poznam namacalnie :)
Mam do Ciebie pytanie o meczet w którym byłaś (wnętrze, balkonik, minaret) - czy to jest ten nad brzegiem rzeki z dużą kopułą który widać na większości zdjęć? i czy faktycznie jest to nadal obiekt bardziej turystyczny niż sakralny i można w nieskrępowany sposób zwiedzać? jest jakiś wstęp?
kirsche92
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirsche92 » 18.07.2012 14:55

W ciągu ostatnich dni przeczytałam wszystkie strony a szczególnie wciągały mnie Twoje relacje z podróży maslinka[/b]
Przepiękne zdjęcia i miejsca o których nawet nie miałam pojęcia, że można zobaczyć na Chorwacji.
W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Chorwację i już mniej więcej planujemy co zwiedzimy, ale w ciągu 10 dni na pewno mniej niż Ty ze swoim mężem. :)

Poza tym w tym roku też byliście? Czy już inne kraje teraz kłaniają się do Twoich stóp? :D

Pozdrawiam i będę czytać jeszcze inne Twoje relacje. :) :papa: :papa:
maslinka
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 21:25

rekordarek napisał(a):Z dużym zainteresowaniem śledzę wszystkie po kolei Twoje relacje, są naprawdę wciągające :) do tego okraszone bardzo ciekawymi ujęciami, gratuluję :)

Witaj, Darku! Dzięki za miłe słowa i przepraszam, że dopiero teraz tu zaglądam. Albo przeoczyłam, albo nie dostałam powiadomienia na maila...

Pytanie o meczet już raczej nieaktualne, ale chodziło właśnie o ten nad brzegiem Neretvy, w samym centrum zabytkowego Mostaru. Można go było zwiedzać, o dziwo nawet bez zdejmowania butów. Wstęp - chyba 2 euro, ale nie pamiętam dokładnie.

kirsche92 napisał(a):W ciągu ostatnich dni przeczytałam wszystkie strony a szczególnie wciągały mnie Twoje relacje z podróży maslinka[/b]
Przepiękne zdjęcia i miejsca o których nawet nie miałam pojęcia, że można zobaczyć na Chorwacji.
W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Chorwację i już mniej więcej planujemy co zwiedzimy, ale w ciągu 10 dni na pewno mniej niż Ty ze swoim mężem. :)

Cześć Kirche! Cieszę się, że moje relacje się przydają :) Wczoraj wróciliśmy z wyspy Bracz, która rzuciła na nas swój urok ;)

Pozdrawiam i życzę wspaniałych Cro-wakacji :papa:
rekordarek
Globtroter
Re: Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 06.08.2012 22:15

Witaj Maslinka!!!

faktycznie, wyprawa do Chorwacji to już tylko wspaniałe wspomnienie. Czekając na Twoją odpowiedź ;) doszukałem się i zorientowałem który to meczet. Niestety... podczas naszej wizyty w Mostarze był zamknięty :(((( a na to konto zrezygnowaliśmy wcześniej z wejścia do meczetu w Pocitelji... no cóż. Pani w info turystycznej nie miała żadnych informacji - "skoro jest zamknięte, to... jest zamknięte i nie wiadomo kiedy będzie otwarte". W zamian za to pokazała mi widok na most za meczetem. Fajnie, znalazłem to miejsce wczesniej bez jej pomocy ;) pozdrawiam serdecznie!!!
maslinka
Cromaniak
Re: Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 22:19

rekordarek napisał(a):Witaj Maslinka!!!

faktycznie, wyprawa do Chorwacji to już tylko wspaniałe wspomnienie.

Cieszę się, że wakacje się udały :)

Szkoda, że nie udało się Wam zobaczyć meczetu. Na pocieszenie powiem Ci, że nie był on szczególnie ciekawy, najlepszy był widok z minaretu... ;)

Pozdrawiam :papa:
Vjetar
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.07.2017 17:44

Janusz Bajcer napisał(a):
anjas napisał(a):Świetnie jest ciąg dalszy :!:
A miejscowość Bogacs spodobała mi się. W następnym roku właśnie zamierzam zahaczyć o Węgry. Fajną stronę podałaś. :D Już troszkę "przestudiowałam " i myślę, że zatrzymanie się tam na nocleg będzie strzałem w dziesiątkę :!:
No muszę koniecznie tam pojechać :lol: :lol: :lol:

Jeszcze jedna stronka do przestudiowania :lol:

Baseny termalne

Troszkę ten Bogacs nie po drodze z Wielkopolski do Chorwacji lub z powrotem ale jeśli się podoba , to proponuję tam wyjazd docelowy na co najmniej tydzień :lol:

Trochę czasu minęło ale żeby tak zaorać i Lidla zrobić?
Skandal!

;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 3...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019