Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 25.04.2012 15:14

Byłam na Istrii i mnie osobiście nie pociąga. Na ale wiadomo, każdemu co innego się podoba i trzeba samemu się przekonać. :papa:
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 14.05.2012 12:55

Cześć.
Fajnie piszesz i pokazujesz to co najciekawsze w tych miejscach.
Widzę że sporo ciekawych relacji przede mną ...
PZDR.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.05.2012 13:03

ewciaku napisał(a):Byłam na Istrii i mnie osobiście nie pociąga. Na ale wiadomo, każdemu co innego się podoba i trzeba samemu się przekonać. :papa:

Obawiam się, że mnie też by nie zachwyciła... Kiedy byłam na Cresie, bardzo brakowało mi dalmatyńskich klimatów.
Może kiedyś, jak już zobaczę całą Dalmację, pojadę na Istrię ;)


trans x napisał(a):Cześć.
Fajnie piszesz i pokazujesz to co najciekawsze w tych miejscach.
Widzę że sporo ciekawych relacji przede mną ...
PZDR.

Witaj, Trans X. Dzięki za miłe słowa :)

Pozdrawiam :papa:
rekordarek
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 24.06.2012 23:32

Z dużym zainteresowaniem śledzę wszystkie po kolei Twoje relacje, są naprawdę wciągające :) do tego okraszone bardzo ciekawymi ujęciami, gratuluję :)
a tu trafiłem szukając informacji nt Mostaru - który mam nadzieję za kilka-kilkanaście dni poznam namacalnie :)
Mam do Ciebie pytanie o meczet w którym byłaś (wnętrze, balkonik, minaret) - czy to jest ten nad brzegiem rzeki z dużą kopułą który widać na większości zdjęć? i czy faktycznie jest to nadal obiekt bardziej turystyczny niż sakralny i można w nieskrępowany sposób zwiedzać? jest jakiś wstęp?
kirsche92
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 17.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirsche92 » 18.07.2012 15:55

W ciągu ostatnich dni przeczytałam wszystkie strony a szczególnie wciągały mnie Twoje relacje z podróży maslinka[/b]
Przepiękne zdjęcia i miejsca o których nawet nie miałam pojęcia, że można zobaczyć na Chorwacji.
W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Chorwację i już mniej więcej planujemy co zwiedzimy, ale w ciągu 10 dni na pewno mniej niż Ty ze swoim mężem. :)

Poza tym w tym roku też byliście? Czy już inne kraje teraz kłaniają się do Twoich stóp? :D

Pozdrawiam i będę czytać jeszcze inne Twoje relacje. :) :papa: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 22:25

rekordarek napisał(a):Z dużym zainteresowaniem śledzę wszystkie po kolei Twoje relacje, są naprawdę wciągające :) do tego okraszone bardzo ciekawymi ujęciami, gratuluję :)

Witaj, Darku! Dzięki za miłe słowa i przepraszam, że dopiero teraz tu zaglądam. Albo przeoczyłam, albo nie dostałam powiadomienia na maila...

Pytanie o meczet już raczej nieaktualne, ale chodziło właśnie o ten nad brzegiem Neretvy, w samym centrum zabytkowego Mostaru. Można go było zwiedzać, o dziwo nawet bez zdejmowania butów. Wstęp - chyba 2 euro, ale nie pamiętam dokładnie.


kirsche92 napisał(a):W ciągu ostatnich dni przeczytałam wszystkie strony a szczególnie wciągały mnie Twoje relacje z podróży maslinka[/b]
Przepiękne zdjęcia i miejsca o których nawet nie miałam pojęcia, że można zobaczyć na Chorwacji.
W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Chorwację i już mniej więcej planujemy co zwiedzimy, ale w ciągu 10 dni na pewno mniej niż Ty ze swoim mężem. :)

Cześć Kirche! Cieszę się, że moje relacje się przydają :) Wczoraj wróciliśmy z wyspy Bracz, która rzuciła na nas swój urok ;)

Pozdrawiam i życzę wspaniałych Cro-wakacji :papa:
rekordarek
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 06.08.2012 23:15

Witaj Maslinka!!!

faktycznie, wyprawa do Chorwacji to już tylko wspaniałe wspomnienie. Czekając na Twoją odpowiedź ;) doszukałem się i zorientowałem który to meczet. Niestety... podczas naszej wizyty w Mostarze był zamknięty :(((( a na to konto zrezygnowaliśmy wcześniej z wejścia do meczetu w Pocitelji... no cóż. Pani w info turystycznej nie miała żadnych informacji - "skoro jest zamknięte, to... jest zamknięte i nie wiadomo kiedy będzie otwarte". W zamian za to pokazała mi widok na most za meczetem. Fajnie, znalazłem to miejsce wczesniej bez jej pomocy ;) pozdrawiam serdecznie!!!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 23:19

rekordarek napisał(a):Witaj Maslinka!!!

faktycznie, wyprawa do Chorwacji to już tylko wspaniałe wspomnienie.

Cieszę się, że wakacje się udały :)

Szkoda, że nie udało się Wam zobaczyć meczetu. Na pocieszenie powiem Ci, że nie był on szczególnie ciekawy, najlepszy był widok z minaretu... ;)

Pozdrawiam :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.07.2017 18:44

Janusz Bajcer napisał(a):
anjas napisał(a):Świetnie jest ciąg dalszy :!:
A miejscowość Bogacs spodobała mi się. W następnym roku właśnie zamierzam zahaczyć o Węgry. Fajną stronę podałaś. :D Już troszkę "przestudiowałam " i myślę, że zatrzymanie się tam na nocleg będzie strzałem w dziesiątkę :!:
No muszę koniecznie tam pojechać :lol: :lol: :lol:


Jeszcze jedna stronka do przestudiowania :lol:

Baseny termalne

Troszkę ten Bogacs nie po drodze z Wielkopolski do Chorwacji lub z powrotem ale jeśli się podoba , to proponuję tam wyjazd docelowy na co najmniej tydzień :lol:


Trochę czasu minęło ale żeby tak zaorać i Lidla zrobić?
Skandal!

;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 3...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone