Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrzesień w Rtinie. Trochę inna relacja.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.07.2020 11:34

Czyli jedziesz jak by będziemy w odwecie.
Czekam już dziś na Cres, bo wyspa chodzi mi po głowie oraz jej plaże. Mało informacji pod tym kątem jest dostępna. Więc liczę, że przewidziane przygotowania do relacji pozwolą na dokładne obejrzenie wyspy i tego co pod wodą :mrgreen:

Co do ludzi: wydaje mi się, że wyjazd lipcowy będzie bezpieczniejszy niż ten końcem wakacji, raz że jeszcze ludzie się obawiają, nie są pewni co na miejscu i obserwują sytuację, a dwa sierpień to szczyt wakacji w Europie, więc pewnie i więcej osób się zjedzie, a tym samym mniejsze szanse na względne pustki na plażach.

:papa:

U mnie 7 DDW :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.07.2020 12:46

Kapitańska Baba napisał(a):Dzięki za relację i życzę wspaniałego wypoczynku już niedługo!!!!!!!!! :papa:


Dzięki. :mrgreen:

piekara114 napisał(a):Czekam już dziś na Cres, bo wyspa chodzi mi po głowie oraz jej plaże. Mało informacji pod tym kątem jest dostępna. Więc liczę, że przewidziane przygotowania do relacji pozwolą na dokładne obejrzenie wyspy i tego co pod wodą :mrgreen:


W planach mamy istny rajd po tych plażach. Mam nadzieję, że się wyrobimy. :wink:

No to.... udanego pakowania i szerokiej drogi. :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.07.2020 18:50

Roxi napisał(a): I mam nadzieję, że z racji mniejszej ilości ludzi, będziemy mogli wybrać sobie jakieś fajne miejsce na kempingu. :oczko_usmiech:
A na którym kempingu będziecie się lokować?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.07.2020 08:26

gusia-s napisał(a): A na którym kempingu będziecie się lokować?


Bijar w Osorze, bo mają slip i port. :wink:
Po cichutku liczę na spory wybór dostępnych miejsc do rozbicia obozu. :oczko_usmiech:
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 03.07.2020 11:04

Bijar w Osorze bardzo fajnie położony kemping, jak byliśmy na Cresie (ale w sierpniu) to nie było wolnych fajnych miejsc ...
jakby Wam nic nie odpowiadało to Rapoca w Nerezine (następna miejscowość za Osorem) też ma slip i mały porcik
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.07.2020 11:28

Olo napisał(a):Bijar w Osorze bardzo fajnie położony kemping, jak byliśmy na Cresie (ale w sierpniu) to nie było wolnych fajnych miejsc ...
jakby Wam nic nie odpowiadało to Rapoca w Nerezine (następna miejscowość za Osorem) też ma slip i mały porcik


Dzięki za informację! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wrzesień w Rtinie. Trochę inna relacja. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone