Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olusiaw123
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) olusiaw123 » 16.01.2010 13:33

Hej,

byliśmy w zeszlym roku z buldogiem francuskim (krótka sierść) i spłukiwalismy go po wyjściu z plaży pod prysznicem w pokoju, jak po kąpieli wysechł to sierść była sztywna z białymi nalotami, ale nie spłukiwalismy go po każdej kąpieli tylko na sam koniec plażowania. Generalnie wakacje z psem były udane - wszedzie moglismy z nim wejść, jedynie do piwnic Dioklecjana jest zakaz, do reszty zabytków nas wpuszczli bez problemu.

Pozdrawiam :)
dg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 18.01.2010 09:00

dzieki za info. Bedzie prysznic na zewnatrz to będę go meczył :lol: (on nienawidzi prysznica)
My tam po zabytkach za bardzo nie lubimy chodzić, bo nas specjalnie "nie kręcą", ani tym bardziej dzieciaków, szczególnie w temperaturze ok. 30 st ;) ale miło wiedziec że można z psem próbowac wchodzić w różne miejsca. Patrząć po ilości kwater, które akceptują psy bałem sie, że bedzie z tym krucho
poti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 24.02.2013 15:13

Mucha, zaglądasz tu jeszcze?
Możesz dać namiary na psią kwaterę w Sutivanie?
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 06.03.2013 12:59

Jasne , że podam ;)Musze mieć tylko adres mailowy i już wysyłam
poti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 06.03.2013 16:46

Bardzo dziękuję
Ostatnio edytowano 12.03.2013 13:12 przez poti, łącznie edytowano 1 raz
lemini
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 06.03.2013 17:30

czekamy na dalszy ciąg
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.03.2013 09:36

Fajna relacja, czy będzie cd...

:papa:
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 11.03.2013 13:41

Straciłam wątek :)W sumie już 2 lata minęły , ale poszperam w zdjęciach i we wspomnieniach to może uda się dokończyć:)3 ostatnie wyjazdy do Chorwacji były bez psiaka , ale w tym roku znów jedzie z nami tym razem na Korcule;)
RafałSC
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 11.03.2013 19:57

Mucha , tylko nie ma żadnej fotki z Tobą ..... :(
Bo druga połówkę to mogę odwiedzić przynajmniej w aptece .... 8)
ehh...jaki ten świat mały....... :wink:
anusiek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 29.03.2013 10:48

Witam , po przeczytaniu tej relacji też podjęłam decyzję o zabraniu naszego pana goldiego do cro.Także proszę o namiary na kwaterkę , z góry bardzo dziękuję Ania.....mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
andykan
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 12.04.2013 09:45

Witam, mam równiez prośbę o namiary na kwaterkę ( jeśli macie inne to też). Mam ochotę zabrac Bonifacego (ON krótkowłosy)
anusiek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 12.04.2013 20:58

Witaj andykan. Wpisz sobie w google" willa zava w sutivanie".My tam mamy rezerwację , można z psem bez problemu..pozdrawiam ,dodam jeszcze że miejscówka fajna bo na obrzeżach miasta i blisko do odludnych plaż.
Krystyna
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystyna » 07.07.2014 14:50

Aż żałuję, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek z pieskiem. Bardzo fajnie się czytało. Nie bójcie sie zabierac ze soba psy, moje sunie- wilczyca i labradorka- kończą w październiku niestety juz 8 lat ale były ze mną w Cro już 4 razy. Było cudownie i nie żałuję. Co prawda było to albo przed sezonem- maj- albo po sezonie - początek października więc nie było pełnych plaż ale pogoda cudowna. I o to chodziło. Uprzedzam- po morskich kapielach nie były spłukiwane pod prysznicem :D
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 08.07.2014 21:51

Krystyna napisał(a):Aż żałuję, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek z pieskiem. Bardzo fajnie się czytało. Nie bójcie sie zabierac ze soba psy, moje sunie- wilczyca i labradorka- kończą w październiku niestety juz 8 lat ale były ze mną w Cro już 4 razy. Było cudownie i nie żałuję. Co prawda było to albo przed sezonem- maj- albo po sezonie - początek października więc nie było pełnych plaż ale pogoda cudowna. I o to chodziło. Uprzedzam- po morskich kapielach nie były spłukiwane pod prysznicem :D

Dziękuje za miłe słowa :) Zapraszam też na moją relację z Korculi z psiakiem.Niestety nasz labik ma już ponad 6 lat i w tym roku zostaje w domu -gorzej znosi upały i długie podróże.
ewaluk
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaluk » 04.07.2017 10:29

witam,
czy możemy prosić o namiary na nocleg z pieskiem☺
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019