Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olusiaw123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olusiaw123 » 16.01.2010 12:33

Hej,

byliśmy w zeszlym roku z buldogiem francuskim (krótka sierść) i spłukiwalismy go po wyjściu z plaży pod prysznicem w pokoju, jak po kąpieli wysechł to sierść była sztywna z białymi nalotami, ale nie spłukiwalismy go po każdej kąpieli tylko na sam koniec plażowania. Generalnie wakacje z psem były udane - wszedzie moglismy z nim wejść, jedynie do piwnic Dioklecjana jest zakaz, do reszty zabytków nas wpuszczli bez problemu.

Pozdrawiam :)
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 18.01.2010 08:00

dzieki za info. Bedzie prysznic na zewnatrz to będę go meczył :lol: (on nienawidzi prysznica)
My tam po zabytkach za bardzo nie lubimy chodzić, bo nas specjalnie "nie kręcą", ani tym bardziej dzieciaków, szczególnie w temperaturze ok. 30 st ;) ale miło wiedziec że można z psem próbowac wchodzić w różne miejsca. Patrząć po ilości kwater, które akceptują psy bałem sie, że bedzie z tym krucho
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 24.02.2013 14:13

Mucha, zaglądasz tu jeszcze?
Możesz dać namiary na psią kwaterę w Sutivanie?
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 06.03.2013 11:59

Jasne , że podam ;)Musze mieć tylko adres mailowy i już wysyłam
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 06.03.2013 15:46

Bardzo dziękuję
Ostatnio edytowano 12.03.2013 12:12 przez poti, łącznie edytowano 1 raz
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 06.03.2013 16:30

czekamy na dalszy ciąg
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.03.2013 08:36

Fajna relacja, czy będzie cd...

:papa:
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 11.03.2013 12:41

Straciłam wątek :)W sumie już 2 lata minęły , ale poszperam w zdjęciach i we wspomnieniach to może uda się dokończyć:)3 ostatnie wyjazdy do Chorwacji były bez psiaka , ale w tym roku znów jedzie z nami tym razem na Korcule;)
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 11.03.2013 18:57

Mucha , tylko nie ma żadnej fotki z Tobą ..... :(
Bo druga połówkę to mogę odwiedzić przynajmniej w aptece .... 8)
ehh...jaki ten świat mały....... :wink:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 29.03.2013 09:48

Witam , po przeczytaniu tej relacji też podjęłam decyzję o zabraniu naszego pana goldiego do cro.Także proszę o namiary na kwaterkę , z góry bardzo dziękuję Ania.....mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 12.04.2013 08:45

Witam, mam równiez prośbę o namiary na kwaterkę ( jeśli macie inne to też). Mam ochotę zabrac Bonifacego (ON krótkowłosy)
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 12.04.2013 19:58

Witaj andykan. Wpisz sobie w google" willa zava w sutivanie".My tam mamy rezerwację , można z psem bez problemu..pozdrawiam ,dodam jeszcze że miejscówka fajna bo na obrzeżach miasta i blisko do odludnych plaż.
Krystyna
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystyna » 07.07.2014 13:50

Aż żałuję, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek z pieskiem. Bardzo fajnie się czytało. Nie bójcie sie zabierac ze soba psy, moje sunie- wilczyca i labradorka- kończą w październiku niestety juz 8 lat ale były ze mną w Cro już 4 razy. Było cudownie i nie żałuję. Co prawda było to albo przed sezonem- maj- albo po sezonie - początek października więc nie było pełnych plaż ale pogoda cudowna. I o to chodziło. Uprzedzam- po morskich kapielach nie były spłukiwane pod prysznicem :D
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 08.07.2014 20:51

Krystyna napisał(a):Aż żałuję, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek z pieskiem. Bardzo fajnie się czytało. Nie bójcie sie zabierac ze soba psy, moje sunie- wilczyca i labradorka- kończą w październiku niestety juz 8 lat ale były ze mną w Cro już 4 razy. Było cudownie i nie żałuję. Co prawda było to albo przed sezonem- maj- albo po sezonie - początek października więc nie było pełnych plaż ale pogoda cudowna. I o to chodziło. Uprzedzam- po morskich kapielach nie były spłukiwane pod prysznicem :D


Dziękuje za miłe słowa :) Zapraszam też na moją relację z Korculi z psiakiem.Niestety nasz labik ma już ponad 6 lat i w tym roku zostaje w domu -gorzej znosi upały i długie podróże.
ewaluk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaluk » 04.07.2017 09:29

witam,
czy możemy prosić o namiary na nocleg z pieskiem☺
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone