Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oginioszki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) oginioszki » 21.08.2009 21:04

Labiszon przepiekny jak i miasteczko
Doti
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 01.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doti » 21.08.2009 21:09

Cudnie wyglądacie, piesek śliczny.
Zapisuję się do czytelni :D Za kilka dni wybieramy się do Breli z naszym 6 miesięcznym bolończykiem, mam nadzieję, że będzie równie szczęśliwy :D
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 21.08.2009 21:50

Dołączam się do zachwytów nad podmiotami - ze wszystkich labradorków, właśnie czekoladowe są dla mnie najładniejsze - Wasza -cudo!
A Brac Waszymi oczami baardzo zachęcający, pozdrawiam :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.08.2009 13:01

Wyspa Brac jest naprawdę piękna, a Sutivan tez bardzo nam przypadł do gustu :)
Trochę zdjęć Sutivan:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=212 ... c&start=15
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2009 21:18

Niedoczekawszy cdn-u konfrontuję juz osobiście sie z sutivańskimi okolicznościami na miejscu ;)
Pozdrowienia dla muchy i psa :D
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 31.08.2009 22:02

Dziękuje za pozdrowienia;)Mam nadzieje, że w Sutivanie jest cudnie i choć troche przydały się moje wskazówki , przyznaje relacje zaniedbałam ale ciąg dalszy nastąpi, musze się tylko trochę ogarnąć z pracą;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2009 16:12

Tak dla odświeżenia (przypomnienia atmosfery ;)

Obrazek

Obrazek
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 03.09.2009 07:27

czekamy na ciąg dalszy....

i pozdrawiamy psa... nasza sunia była z nami dwa razy w Cro i nie wyobrażam sobie wakacji bez niej :wink:
tylko że udało nam się być poza sezonem, więc duże upały nas ominęły...
Snowboarder77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Snowboarder77 » 03.09.2009 19:05

A ja dopiero teraz dotarłem do tej pięknej relacji :) Od wielu lat jeździmy z żona do Chorwacji i za każdym razem będąc na miejscu mówimy : " Następnym razem zabieramy naszego śmierdzielka :) " I za każdym razem zostaje z teściami . Ale będąc w sierpniu tego roku na Hvarze (najpiękniejsze miejsce w Chorwacji! I najpiękniej pachnące) postanowiliśmy ,że ją zabieramy na wycieczkę w październiku. Wybieramy się po 15 .X pod namiot . Może Vodice. Młoda kocha wodę . Jak to posokowiec bawarski . A co do jazdy przez Słowenię to zaniechałem tej trasy właśnie z powodu na korki. Jeżdżę już tylko przez Węgry drogą 86 . Katowice -Split 12-13 h jadąc spokojnie . Trzymajcie kciuki za Aurorkę :) Jutro załatwiamy paszport
olusiaw123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.09.2009
wyjazd z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) olusiaw123 » 04.09.2009 13:06

Witam,

jedziemy pierwszy raz z psiakiem do Chorawcji i nie wiem czy mamy wszystkie konieczne dokumenty do przekroczenia granicy - psinka ma paszport, czip, szczepienie na wściekliznę, wiem że chyba musi mieć jeszcze adnotację od weterynarza w paszporcie że jest zdrowa, ale czy muszę mieć też do Chorwacji jakieś zaświadczenie lub legalizację opinii weterynarza przez Powiatowy Inspektorat Weternarii ? Proszę pomóżcie ??
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 04.09.2009 13:09

Nic takiego nie jet potrzebne , tylko paszport, czip lub tatułaż i wpis do paszportu najpóźniej dzień przed wyjazdem , że pies jest zdrowy i nadaje się do przewozu ;)Na moja psikę nikt nawet nie zwrócił uwagi na granicy , więc no problem :D
olusiaw123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olusiaw123 » 04.09.2009 14:10

super, dzięki za informację, jak czytam tę relację to już się nie moge doczekać wyjazdu, pozdrawiam :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2009 05:53

mucha napisał(a):Kolejna plaża znajduje się w zatoczce , podobno jest to najładniejsza plaża Sutivanu , ja się z tym nie zgadzam


Ja natomiast sie zgadzam.
Z muchą ;)

Plaża malutka ,jakieś 50 m długości i 2-3m szerokości,obudowana murkiem.
O tej porze (wrzesień) plażuje tam kilkanascie osób,w sezonie musi przypominać plażę w Łebie,czyli głowa przy głowie :wink:
Piasek zaczyna się się kilka metrów od brzegu ale tam jest juz około 1,50 m głębokości czyli dla mniejszych dzieci,kicha.
A dla pływających bez różnicy.
Woda mniej przejrzysta,pływają kawałki traw, a i pety unoszące sie na powierzchni widziałem na własne oczy.
Zdecydowanie ,dla lubiących spokój i intymnośc,dalej w las(można samochodem,powoli na jedynce-kamienie,korzenie)-kilkanaście zatoczek-kamienisto-skałkowe,na których ludzia uświadczysz raz na 100 m wybrzeża a tekstylni mieszają się z naturystami,bez żadnych kolizji prawno-moralnych. :wink:
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 16.10.2009 15:42

Poproszę o namiary na tą psią kwaterę w Sutivanie :lol:

Może za rok się przyda ...
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 15.01.2010 23:46

Mucha, fajna relacja. 8)
też w tym roku jedziemy z psem, pierwszy raz nad Jadran. Pies pierwszy raz, my piaty ;)
Powiedz mi tylko czy jak ten Twój pies sobie popływał to spłukiwaliście słoną wodę czy zostawialiście?
Mój ma taką samą sierść jak labek, bo to gończy polski i tak się zastanawiam czy robić jakieś figle-migle ze spłukaniem czy po prostu sobie odpuścić. :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone