Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oginioszki
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) oginioszki » 21.08.2009 21:04

Labiszon przepiekny jak i miasteczko
Doti
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doti » 21.08.2009 21:09

Cudnie wyglądacie, piesek śliczny.
Zapisuję się do czytelni :D Za kilka dni wybieramy się do Breli z naszym 6 miesięcznym bolończykiem, mam nadzieję, że będzie równie szczęśliwy :D
kroj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 21.08.2009 21:50

Dołączam się do zachwytów nad podmiotami - ze wszystkich labradorków, właśnie czekoladowe są dla mnie najładniejsze - Wasza -cudo!
A Brac Waszymi oczami baardzo zachęcający, pozdrawiam :papa:
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.08.2009 13:01

Wyspa Brac jest naprawdę piękna, a Sutivan tez bardzo nam przypadł do gustu :)
Trochę zdjęć Sutivan:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=212 ... c&start=15
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2009 21:18

Niedoczekawszy cdn-u konfrontuję juz osobiście sie z sutivańskimi okolicznościami na miejscu ;)
Pozdrowienia dla muchy i psa :D
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 31.08.2009 22:02

Dziękuje za pozdrowienia;)Mam nadzieje, że w Sutivanie jest cudnie i choć troche przydały się moje wskazówki , przyznaje relacje zaniedbałam ale ciąg dalszy nastąpi, musze się tylko trochę ogarnąć z pracą;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2009 16:12

Tak dla odświeżenia (przypomnienia atmosfery ;)

Obrazek

Obrazek
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 03.09.2009 07:27

czekamy na ciąg dalszy....

i pozdrawiamy psa... nasza sunia była z nami dwa razy w Cro i nie wyobrażam sobie wakacji bez niej :wink:
tylko że udało nam się być poza sezonem, więc duże upały nas ominęły...
Snowboarder77
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Snowboarder77 » 03.09.2009 19:05

A ja dopiero teraz dotarłem do tej pięknej relacji :) Od wielu lat jeździmy z żona do Chorwacji i za każdym razem będąc na miejscu mówimy : " Następnym razem zabieramy naszego śmierdzielka :) " I za każdym razem zostaje z teściami . Ale będąc w sierpniu tego roku na Hvarze (najpiękniejsze miejsce w Chorwacji! I najpiękniej pachnące) postanowiliśmy ,że ją zabieramy na wycieczkę w październiku. Wybieramy się po 15 .X pod namiot . Może Vodice. Młoda kocha wodę . Jak to posokowiec bawarski . A co do jazdy przez Słowenię to zaniechałem tej trasy właśnie z powodu na korki. Jeżdżę już tylko przez Węgry drogą 86 . Katowice -Split 12-13 h jadąc spokojnie . Trzymajcie kciuki za Aurorkę :) Jutro załatwiamy paszport
olusiaw123
Autostopowicz
wyjazd z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) olusiaw123 » 04.09.2009 13:06

Witam,

jedziemy pierwszy raz z psiakiem do Chorawcji i nie wiem czy mamy wszystkie konieczne dokumenty do przekroczenia granicy - psinka ma paszport, czip, szczepienie na wściekliznę, wiem że chyba musi mieć jeszcze adnotację od weterynarza w paszporcie że jest zdrowa, ale czy muszę mieć też do Chorwacji jakieś zaświadczenie lub legalizację opinii weterynarza przez Powiatowy Inspektorat Weternarii ? Proszę pomóżcie ??
mucha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 04.09.2009 13:09

Nic takiego nie jet potrzebne , tylko paszport, czip lub tatułaż i wpis do paszportu najpóźniej dzień przed wyjazdem , że pies jest zdrowy i nadaje się do przewozu ;)Na moja psikę nikt nawet nie zwrócił uwagi na granicy , więc no problem :D
olusiaw123
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) olusiaw123 » 04.09.2009 14:10

super, dzięki za informację, jak czytam tę relację to już się nie moge doczekać wyjazdu, pozdrawiam :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2009 05:53

mucha napisał(a):Kolejna plaża znajduje się w zatoczce , podobno jest to najładniejsza plaża Sutivanu , ja się z tym nie zgadzam

Ja natomiast sie zgadzam.
Z muchą ;)

Plaża malutka ,jakieś 50 m długości i 2-3m szerokości,obudowana murkiem.
O tej porze (wrzesień) plażuje tam kilkanascie osób,w sezonie musi przypominać plażę w Łebie,czyli głowa przy głowie :wink:
Piasek zaczyna się się kilka metrów od brzegu ale tam jest juz około 1,50 m głębokości czyli dla mniejszych dzieci,kicha.
A dla pływających bez różnicy.
Woda mniej przejrzysta,pływają kawałki traw, a i pety unoszące sie na powierzchni widziałem na własne oczy.
Zdecydowanie ,dla lubiących spokój i intymnośc,dalej w las(można samochodem,powoli na jedynce-kamienie,korzenie)-kilkanaście zatoczek-kamienisto-skałkowe,na których ludzia uświadczysz raz na 100 m wybrzeża a tekstylni mieszają się z naturystami,bez żadnych kolizji prawno-moralnych. :wink:
Niśka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 16.10.2009 15:42

Poproszę o namiary na tą psią kwaterę w Sutivanie :lol:

Może za rok się przyda ...
dg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 15.01.2010 23:46

Mucha, fajna relacja. 8)
też w tym roku jedziemy z psem, pierwszy raz nad Jadran. Pies pierwszy raz, my piaty ;)
Powiedz mi tylko czy jak ten Twój pies sobie popływał to spłukiwaliście słoną wodę czy zostawialiście?
Mój ma taką samą sierść jak labek, bo to gończy polski i tak się zastanawiam czy robić jakieś figle-migle ze spłukaniem czy po prostu sobie odpuścić. :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wakacje z psem-Sutivan-Wyspa Brać - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019