Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač w koronie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.01.2021 12:44

mysza73 napisał(a):Moja walka żeby zaszczepić w nich miłość do podróży wygrywa :oczko_usmiech:

I o to chodzi :D Super!

CROberto napisał(a):Jak zawsze ciekawie...ładnie...odkrywczo... 8)
Za wycieczki ,opisy i zdjęcia z południowego wybrzeża dodatkowy :smo:

Dzięki, Robercie :D
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 04.01.2021 10:19

Dziękuję za relację. Pomysł z nocowaniem w Zadarze mam nadzieję wykorzystam już w tym roku. Kiedyś o tym myślałam, ale Zadar i okolice nie wydawały mi się atrakcyjne plażowo, ale przecież można się tam po prostu zatrzymać w drodze powrotnej, żeby "zażyć" nocnego Zadaru :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.01.2021 14:58

Magda O. napisał(a):Dziękuję za relację. Pomysł z nocowaniem w Zadarze mam nadzieję wykorzystam już w tym roku. Kiedyś o tym myślałam, ale Zadar i okolice nie wydawały mi się atrakcyjne plażowo, ale przecież można się tam po prostu zatrzymać w drodze powrotnej, żeby "zażyć" nocnego Zadaru :D

Miasto dobre do zwiedzania, spacerów i imprezowania :mrgreen: Polecam! :D
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 06.01.2021 21:01

Szkoda, że to już koniec. Jak zwykle bardzo fajnie się czytało, a zdjęcia zachwycały. Aż mi się tęskno zrobiło za Chorwacją. Należą Ci się Agnieszko podziękowania również za to, że mimo koronawirusa, który Cię dopadł - pisałaś relację i dzieliłaś się swoimi wrażeniami. Dużo zdrowia w Nowym Roku i pięknych wyjazdów
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.01.2021 12:11

Sara76 napisał(a):Szkoda, że to już koniec. Jak zwykle bardzo fajnie się czytało, a zdjęcia zachwycały. Aż mi się tęskno zrobiło za Chorwacją.

Justyna, dzięki za miłe słowa :)

Sara76 napisał(a):Dużo zdrowia w Nowym Roku i pięknych wyjazdów

Wszystkiego dobrego! :D
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 09.01.2021 19:41

Mnie też jest tęskno tym razem za wyspami Brać lub Hvar. Szukam kwatery z tarasem i widokiem na morze dla 2 osób. Mnie i małżonki bez córek. Taka tam podróż późno poślubna :D


Ural
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.01.2021 23:06

Ural napisał(a):Mnie i małżonki bez córek. Taka tam podróż późno poślubna :D

Trzymam kciuki, żeby była wyjątkowa :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.01.2021 00:34

Jak zwykle zaczęłam nadrabianie zaległości od końca :roll:
Gazety też tak kiedyś czytałam (i nadal czytam), więc tak już mam :lol:

Z wielką przyjemnością przypomniałam sobie Nin (z trochę mniejszą uświadomiłam sobie, że od mojej w nim wizyty mija 10 lat 8O )
Ta rzymska kolumna była wtedy dopiero co odkryta i restaurowana...

P9190419.jpg


Nie wiem dlaczego nie mam portretu z Grgurem, jedynie z Grgurem w tle... :o Skandal.

P9210474.jpg


Jak pusto było wtedy w miasteczku 8O - byliśmy tam przez 3 dni w 2011 i wszystkie miejsca świeciły pustkami.
Patrząc na Twoje zdjęcia odkrywam, że sporo nowości się tam pojawiło, a wraz z nimi dość spore tłumy.
Z tamtej wizyty pamiętam najlepszego kalmara jakiego jadłam(bez wkładki :wink: )

Poczytałam też o Waszym narciarskim wypadzie - w tym roku tylko mój małżonek się wybrał w góry na minutę przed zamknięciem stoków - wrócił z licznymi złamaniami ( miałam intuicję, żeby nie jechać :lol: ) i torbą oscypków, które nie smakują jednak tak samo, jak tam na miejscu.
Także, zagryzając oscypkiem grzańca, wracam do nadrabiania.

:papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.01.2021 00:55

Katerina napisał(a):Jak zwykle zaczęłam nadrabianie zaległości od końca :roll:
Gazety też tak kiedyś czytałam (i nadal czytam), więc tak już mam :lol:

Tylko kryminałów tak nie czytaj :smo:

Katerina napisał(a):Także, zagryzając oscypkiem grzańca, wracam do nadrabiania.

Oscypków nie mamy (choć dzisiaj też byliśmy w górach - stąd nowy avatar :mrgreen:), ale grzańca właśnie kończymy. Winnego, bo piwo mi nie smakuje po covidzie 8O Problem ten zaczyna mi spędzać sen z powiek, bo jak to tak - relacje bez zdjęć z piwem będą :?: 8O :oczko_usmiech:

Miłego nadrabiania :mrgreen:
:papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18269
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.01.2021 08:50

maslinka napisał(a):Oscypków nie mamy (choć dzisiaj też byliśmy w górach - stąd nowy avatar :mrgreen:), ale grzańca właśnie kończymy. Winnego, bo piwo mi nie smakuje po covidzie 8O Problem ten zaczyna mi spędzać sen z powiek, bo jak to tak - relacje bez zdjęć z piwem będą :?: 8O :oczko_usmiech:


Ten covid to jednak przerażająca choroba 8O :roll: , ale miejmy nadzieję , że to sytuacja przejściowa jednak jest :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.01.2021 15:37

piotrf napisał(a):Ten covid to jednak przerażająca choroba 8O :roll: , ale miejmy nadzieję , że to sytuacja przejściowa jednak jest :oczko_usmiech:

Piotrze, mam wielką nadzieję, że przejściowa :roll: Musi być! 8)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.01.2021 14:17

maslinka napisał(a):Top 10:
1. Kajakowanie z uvali Farskiej.
2. Delfiny w Maslinovej.
3. Wycieczka do Pustinji Blaca.
4. Przejazd szutrową drogą z Farskiej do Murvicy.
5. Spacer po Dolu (kozy, osiołek).
6. Ogród przy kwaterze w Zadarze.
7. Pub Beer Garden (Supetar).
8. Dwa klimatyczne wieczory w Apinelo (również Supetar).
9. Dwa romantyczne wieczory w Zadarze.
10. Kolacja w Restoran Dvor w Postirze.

Trochę dziwny ranking mi wyszedł w tym roku ;), ale jaki dziwny to był rok :roll:


Bardzo fajny ranking - subiektywny to zbyt suche słowo, powiedziałam raczej osobisty, w najlepszym znaczeniu. :)

Bardzo dziękuję za Twoją relację - dostarczyła wielu miłych chwil w czasach zarazy. :)

W nagrodę dla Ciebie - kaczka w koronie :smo: albo raczej Jej Królewska Mość Kaczka. :oczko_usmiech: Tony powiedziałby może: Królowa europejskich królowych. :wink: :mrgreen:

kaczka1.jpg


:papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 11.01.2021 15:27

Normalnie końca nie zarejestrowałem :roll: :oops: Dzięki za relację, jak zwykle po prostu przewodnik 8)

pozdrawiam, Michał :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12135
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.01.2021 15:32

maslinka napisał(a):choć dzisiaj też byliśmy w górach - stąd nowy avatar :mrgreen:


Avatarek śliczny :smo:

A u nas śniegu nie ma nic :cry: :cry: :cry: co to za zima bez niego :cry: :cry: :cry:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.01.2021 19:40

Mikromir napisał(a):Bardzo fajny ranking - subiektywny to zbyt suche słowo, powiedziałam raczej osobisty, w najlepszym znaczeniu. :)

Danusiu, masz rację, jest osobisty 8)
Skupiłam się na wrażeniach (odbieranych różnymi zmysłami ;)), które mi towarzyszyły podczas tych zdarzeń...
W żadnych wypadku nie należy traktować rankingu jako "must see", ale zawsze można się zainspirować, do czego zachęcam :mrgreen:

Mikromir napisał(a):W nagrodę dla Ciebie - kaczka w koronie :smo: albo raczej Jej Królewska Mość Kaczka. :oczko_usmiech: Tony powiedziałby może: Królowa europejskich królowych. :wink: :mrgreen:

Gumowa Królowa Elżbieta :?: 8O :mrgreen:
To zaszczyt! Dziękuję bardzo :D :smo:
Czy ona siedzi na świątecznym stole? ;)

majkik75 napisał(a):Normalnie końca nie zarejestrowałem :roll: :oops: Dzięki za relację, jak zwykle po prostu przewodnik 8)

pozdrawiam, Michał :papa:

Dzięki, Michał :D
Pozdrawiam :papa:

Kapitańska Baba napisał(a):Avatarek śliczny :smo:

Dziękuję! :D

Kapitańska Baba napisał(a):A u nas śniegu nie ma nic :cry: :cry: :cry: co to za zima bez niego :cry: :cry: :cry:

Poczekaj kilka dni :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač w koronie - strona 54
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone