Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mamma Mia!!! Hippy Vis i Happy Brač :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 04.01.2020 16:56

Dzięki za niezmiennie ciekawą relację i nadzieję,że niedługo zacznie się kolejna. :D
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 05.01.2020 01:38

W końcu skończyłem czytać. Cudowne klimaty u rodzinki w Słowenii. Cała relacja bardzo zajmująca, ciepła i z humorem. Pozdrowienia!
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 520
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 05.01.2020 22:32

Piękna relacja. Szkoda, że już się skończyła. Teraz pozostaje mi z niecierpliwością oczekiwać kolejnej. :papa:
BoJa
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 05.01.2020 22:46

No i nie wiem czy mam dziękować za tą piękną relacje :( Mam chandrę bo uświadomiłem sobie że życia zabraknie by to wszystko zobaczyć :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 06.01.2020 20:33

Abakus68
Czytałem. Stale. Od deski do deski.

8O Dziękuję, ZdziHu, bardzo mi miło :D
Życzę równie ciekawego roku 2020 jak wszystko co spotkało cię na urlopie:) no może z wyjątkiem szerszeni.

:wink: :mrgreen:
Niestety, szerszenie zawsze już będą nierozerwalnie kojarzyć mi się z Tobą :lol:
Tak się złożyło, że miałam w 2018 i 2019 "urodzaj" na szerszenie, nawet zbudowały sobie gniazdo na moim tarasie :oczko_usmiech:
Tobie też życzę samych dobrych i pięknych chwil i jeszcze raz dziękuję za inspirujące spotkanie na B. i wspólnie spędzony czas. :papa:


travel
Uwielbiam takie pamiątki z wakacji :hearts:
Małż się śmieje, że zawsze więcej przywozimy z wakacji niż wwozimy :lol:


Jestem mistrzynią wwożenia i wywożenia...zwłaszcza...
Oczywiście te kamulce wiszą w łazience nad Twoją głową :lol:

:mrgreen: Żebyś wiedziała co wisi w łazience nad moją głową :lol: Podeślę na priv :wink:
No i stało się :roll: :(
Ale pewnie już niedługo będzie nowy POCZĄTEK :?:

:roll: :smo: Dziękuję za obecność w relacji, Isabelle :papa:


Trajgul
Jak zwykle relacja na wypasie, szczególnie dla osób o tak o bogatej duszy jak autorka. Dla mnie poziom nieosiągalny ;).
P.S. Z twoich relacji można robić filmy.

Dzięki, Jarku, lepszej recenzji nie można sobie życzyć :oops:
Ja z moich wakacji, pamiętam tylko wodę i słońce ;).

Bo przecież o to głównie chodzi :D


Ural
Piękna relacja, piękna.

Pięknie dziękuję za obecność i komentarze :D :papa:


gusia-s
Czyli nie tylko czescy kelnerzy są gburami :|
Bardzo dziwny naród.

No, nie tylko, właściciele pensjonatów też, ale jakoś nie umiem się na nich gniewać :mrgreen:
Czyli nie tylko czescy kelnerzy są gburami :|
Bardzo dziwny naród.

W tym akurat przodują Francuzi :roll: :lol:
Miło było tu gościć.

Zapraszam w gościnę nieustannie :wink: :papa:
Mam nadzieję, że lada moment zaprosisz nas na Gulasz

Już mam ślinotok :smo:


tomekwgurach
Dziękuję za czas poświęcony relacji :arrow:
naprawdę kawał dobrej roboty

Jestem tutaj od samego początku(jako Vip przecież :sm:

:boss:
No, ba :D Dziękuję i już teraz zapraszam do kolejnej relacji...pod tytułem...ViP :wink: :smo:
Plaża Slatina to taka teraz... :oops:
Nasza

Oczywiście :hearts: Rycie paznokciami w glinie przy zakopywaniu i odkopywaniu Skarbu uprawnia nas do takiego stwierdzenia :wink:
w tym roku też postanowiłem
własnoręcznie zrobić coś od Srca,ale :oops:
o tym co to było forumowicze dowiedzą się albo i nie w...
tegorocznie napisanej relacji

Pewnie tak 8)
Podejrzewam,że nowa relacja ruszy :idea:
Po feriach :?:

Nie wiem, czy tak długo wytrzymam :?: :smo:


maslinka
Kasiu, dzięki za przepiękną i inspirującą relację :D Symbolicznie zakończoną tuż przed północą w "starym roku" ;)

To ja dziękuję, Agnieszko, za motywację poprzez cenne komentarze :D
Z tymi Czechami to się ubawiłam. To niemal niemożliwe, że zdarzają Wam się takie hece z noclegami w Mikulovie za każdym razem 8O :oczko_usmiech: Ja mam wyłącznie pozytywne doświadczenia z tą nacją (wczoraj wróciliśmy z kolejnego pobytu w Jesenikach), ale też nigdy nie próbowaliśmy przyjechać do nich późnym wieczorem...

No właśnie, przyjazd późnym wieczorem robi różnicę :oczko_usmiech:
Ale i tak uwielbiam tę nację :)
Świetne podsumowanie! Z przyjemnością przypomniałam sobie różne Wasze przygody i "smaczki" relacji.

Teraz czekam na opis kolejnej chorwackiej Przygody. Nie daj nam zbyt długo czekać

Dzięki raz jeszcze :papa:


Habanero
Ach ten Vis, chodzi za mną coraz bardziej

Nie zwlekaj, Konradzie, bo niedługo Vis może nie być już tym Visem, który ja poznałam kilka lat temu... :( Jeśli załapałeś bakcyla na pływanie, to tam jest widokowy raj - nie ujmując nic innym wyspom :) np. wyspie ...
o kształcie uciekającego zająca,...polarnego
:wink:
Dziękuję za obecność tutaj :papa:


pomorzanka zachodnia
Dzięki za niezmiennie ciekawą relację i nadzieję,że niedługo zacznie się kolejna.

Epepa
Piękna relacja. Szkoda, że już się skończyła. Teraz pozostaje mi z niecierpliwością oczekiwać kolejnej.

Dzięki, Kamilo i Ewo :D Bardzo mi było miło tu z Wami. Niedługo pewnie znowu zacznę nadawać :roll: :oczko_usmiech:
:papa:


Hercklekot
W końcu skończyłem czytać. Cudowne klimaty u rodzinki w Słowenii. Cała relacja bardzo zajmująca, ciepła i z humorem. Pozdrowienia!

Też pozdrawiam Cię serdecznie, Tomku :papa:
Cieszę się, że tu zaglądałeś...i, że dzięki Tobie w końcu pokonałam trasę do Barjoški (ambicja mnie ruszyła:roll: :mrgreen: ) A przygodę, w którą się wkopałam na tej trasie opiszę niedługo :roll: :oczko_usmiech:


BoJa
No i nie wiem czy mam dziękować za tą piękną relacje :( Mam chandrę bo uświadomiłem sobie że życia zabraknie by to wszystko zobaczyć

Cześć Bogdanie :papa:
Wszystkiego i tak się nie da zobaczyć, też miałam takie chandry, ale trzeba skupić się na tym, aby wycisnąć ile się da z tego życia :D Dziękuję za wizytę w relacji i zapraszam na kolejną :) :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 06.01.2020 21:06

Nadam se, że niedługo będzie mu dane zobaczyć Vis... Pięknie go tu przedstawiłaś.. :hearts:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.01.2020 19:30

Kasiu , piękna historia , ciekawie i pięknie opisana , śledzenie jej było ( jak zawsze w przypadku Twoich relacji ) wielką przyjemnością dla mnie . Dziękuję :D i życzę kolejnych wspaniałych wakacyjnych przygód
Podobnie jak poprzednicy uważam , że to świetny temat na scenariusz książki , filmu . . .


Pozdrawiam
Piotr
Roksana.concept
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roksana.concept » 11.01.2020 16:16

To przez Ciebie i Twoje relacje kierunek na ten rok już obrany :lol: :nice: ! Cały czas się gryzę, czy podzielić urlop na 2 wyspy. Ciągnie znów na Brač...
Może Twoja kolejna relacja rozwieje wątpliwości. Pisz! Masz świetne pióro! :coool: Takich przygód tylko zazdrościć.
Pozdrawiam :papa:
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 13.01.2020 15:39

Wielkie dzięki za cudowną relację :papa: Brač to moje miejsce na Ziemi, pięknie jest czytać, jak ją postrzegasz. 8) Vis póki co, to moje niespełnione marzenie...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 16.01.2020 11:05

Piękna kobieta o niebanalnej urodzie to i cudowna relacja. Nie dziwota, nic tu dodawać i nic ujmować. :roll: :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.01.2020 01:19

CroAna napisał(a):Nadam se, że niedługo będzie mu dane zobaczyć Vis... Pięknie go tu przedstawiłaś.. :hearts:

Dzięki :papa: Vis na pewno Cię zachwyci, jestem pewna :D

piotrf
Kasiu , piękna historia , ciekawie i pięknie opisana , śledzenie jej było ( jak zawsze w przypadku Twoich relacji ) wielką przyjemnością dla mnie . Dziękuję :D i życzę kolejnych wspaniałych wakacyjnych przygód
Podobnie jak poprzednicy uważam , że to świetny temat na scenariusz książki , filmu . . .


To ja dziękuję, Piotrze, za Twoją tu obecność i przemiłe komentarze :papa:

Roksana.concept
To przez Ciebie i Twoje relacje kierunek na ten rok już obrany :lol:

Cieszę się, że się udało :D
Pisz! Masz świetne pióro! :coool: Takich przygód tylko zazdrościć.

Dziękuję :) Do zobaczenia w kolejnej relacji i w ...Komiży :wink: :papa:

agus78
Wielkie dzięki za cudowną relację :papa: Brač to moje miejsce na Ziemi, pięknie jest czytać, jak ją postrzegasz. 8) Vis póki co, to moje niespełnione marzenie...

Bardzo mi miło, dzięki za zaglądanie tutaj. Życzę Ci, by Twoje marzenie o Visie spełniło się :D

Ural
Dziękuję :oops: Mam nadzieję, że podobała Ci się również merytoryczna strona relacji :wink: :papa:


Pozdrawiam wszystkich Czytających z pięknego Podhala :D :papa:

20200114_122352 — kopia.jpg

20200114_161601 — kopia.jpg

20200114_153816 — kopia.jpg
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 04.03.2021 18:01

Jeszcze raz przeczytałem i obejrzałem zdjęcia z rodzinnego spotkania. Bardzo miłe, emocjonujące spotkanie. Merytoryczna strona relacji również mi się podoba.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 05.03.2021 23:36

Ural napisał(a):Jeszcze raz przeczytałem i obejrzałem zdjęcia z rodzinnego spotkania. Bardzo miłe, emocjonujące spotkanie. Merytoryczna strona relacji również mi się podoba.


O, bardzo mi miło. Matko, jak ten czas leci, odświeżyłeś mi przypomnieniem tej relacji fajne chwile :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 06.03.2021 08:45

Kasiu, nadrabiam, swietnia lektura w sobotni leniwy poranek.
Mikulow-dzieki za fotki, uwielbiam, jak zresztą cale Morawy. dopadlam się Visu- przewałkuję chętnie Twoimi oczy :o , tymbardziej, że wpadliśmy tam tylko na sekundę. A że było to po sezonie, zimą, to słynna konoba z Mamma mia była zabita dechami.i w ogóle wszystko inne też :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie :smo:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.08.2021 19:35

Katerina napisał(a):(...) Wystarczy je "zabejcować" w różnych przyprawach i oliwie i mamy super produkt na sprzedaż w knajpie do wina...A tymczasem - wypłukane oliwki saute na pizzy i w sałatkach :cry: (...)
Udało mi się zdobyć nieco surowych oliwek nieskalanych żadną zalewą.
Zabejcowałem z kozio-owczym serem, chili, tymiankiem i rozmarynem i "ambrozją z Iž" :wink:
Według fachmanów ma poleżeć "w cieniu" ze dwa tygodnie i można chapać :wink:
Trzy takie wecki:
IMG_20210820_191722.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Mamma Mia!!! Hippy Vis i Happy Brač :) - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone