Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje w Petrćane

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin n
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 16.07.2006
wakacje w Petrćane

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin n » 03.09.2006 21:26

W tym roku poraz pierwszy udało mi się wyjechać do Chorwacji, jestem nią zauroczony, zachwycony itd. itp.Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że nie ja pierwszy i nie ostatni.
Dojechałem do miejscowości Petrćane, tj.około13km. od Zadaru, cisza, spokój, wypoczynek na całego. Znalazłem kwaterę w apartamentowcu nad morzem u pani która lubi polaków ze względu na Roberta Makłowicza. Ten pan znany chyba wszystkim polakom, właśnie w tej miejscowości u mojej właścicielki w restauracji "LIBURNA" robił program dla TV.Polecam wszystkim wypoczynek w Chorwacji bo jest extra.Jechałem z Nowej Sarzyny do Barwinka dalej na Miszkolc w Węgrzech,a potem autostradą do Zadaru. Zjechałem z autostrady przed Zadarem aby dojechać do Karlobagu i dalej trasą nadmorską, jest to przeżycie, bo można zobaczyć Chorwację inną niż tę na wakacjach. Chorwację powojenną.Warto tam pojechać! Chcę się tam wybrać w następnym roku jak wszystko będzie dobrze.
jerzy.rogoza
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy.rogoza » 04.09.2006 21:36

Ech, Marcinie - wywołałeś moje miłe wspomnienia.
Z Petrćane wiąże się "mój pierwszy raz" w Chorwacji :wink:
Pojechałem zupełnie na pałę, nie wiedząc o Chorwacji nic, oprócz tego, że powinno udać się znaleźć lokum na miejscu.... Tak rozpoczęła się moja przygoda z Chorwacją....
Stare dzieje...
A propos - nie miałem pojęciea o Makłowiczu i Pterćane - ale podczas mojego pierwszego pobytu świat nie znał jeszcze Makłowicza :wink:


Pozdrawiam serdecznie!!
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 05.09.2006 11:06

Marcinie n--podaj namiary na ten domek, chyba pojadę pod koniec września, może właśnie tam. Miałem jechać na Murter, ale dosyć drogie apartamenty znalazłem. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam
rg
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 14.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rg » 13.10.2006 23:23

marcin n napisał(a):Dojechałem do miejscowości Petrćane, tj.około13km. od Zadaru, cisza, spokój, wypoczynek na całego. Znalazłem kwaterę w apartamentowcu nad morzem


ciekawe w której części miejscowości byłeś ? stojąc przy wjeździe to tego dużego hotelu - na prawo czy na lewo od wjazdu ? ja byłem na lewo - same domki, cisza i spokój, bardzo mało ludzi miejscowych i przyjezdnych. na przydomowym campingu byliśmy sami - a było to około 20-go września.

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
wakacje w Petrćane
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone