Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Drveniku

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomek1970
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.08.2006
Wakacje w Drveniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek1970 » 03.08.2006 19:04

Wróciłem z Drvenika służę pomocą. Cicha i spokojna miejscowość idealna dla rodzinnego wypoczynku.
Fuinor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fuinor » 13.08.2006 16:29

Witaj!
Byłem w Drveniku cztery lata lemu we wrześniu (nocleg w bukara tours nad morzem), chciałbym się dowiedzieć czy dużo się zmieniło od tego czasu.
Czy mógłbyś, proszę, napisać kilka słów na temat zakwaterowania (ceny, długo szukaliście noclegu), wyżywienia (restauracje, czy we własnym zakresie - nadal jest ten sklep samoobsługowy w połowie plaży?), obłożenia plaży.
Każda informacja będzie przydatna
Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Tomek.
żabik
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) żabik » 15.08.2006 19:54

tomek1970 napisał(a):Wróciłem z Drvenika służę pomocą. Cicha i spokojna miejscowość idealna dla rodzinnego wypoczynku.

witaj, wybieram się do drvenika 26.08.06.przeczytałam gdzieś że jest zatłoczony i nie bardzo sympatyczny. jak jest naprawdę
może by na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone