Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje ROVINJ

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kento
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.07.2013
wakacje ROVINJ

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kento » 09.07.2013 19:39

Witam, po wielu nieudanych próbach i telefonach mam nadzieje że tutaj ktoś mi będzie w stanie pomóc :)Chcielibyśmy spędzić wakacje w Rovinj i szukam apartamentu, hotelu, domku dla 4 osób najlepiej z 2 sypialniami.
Budżet naszej czwórki oscyluję w granicach ok 60 euro za dobe, ale oczywiście mogą być małe odstępstwa.Również byłbym wdzięczny za jakiekolwiek inne propozycje w innych miejscach bo to też bieżemy pod uwagę.Chcielibyśmy wyjechać 26 lipca i zakwaterować się dzień póżniej.Wymeldowanie ok 5 sierpnia( poniedziałe). Dzięki z góry ;)
emilka.gra
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emilka.gra » 22.07.2013 22:50

Udało Ci się coś zarezerwować? czy jedziesz w ciemno?
Ja również zastanawiam się nad rezerwacją dla naszej dwójki - wcześniej myślałam żeby jechać w ciemno, ale w innym wątku podpowiedziano mi, ze w weekend może być trudno znaleźć coś fajnego :(
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 07.03.2014 18:42

Witam, podłącze się pod temat o Rovinj.

Czy ktoś może podesłać namiary na jakiś sprawdzony nocleg w Rovinj?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone