Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rovinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromireczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromireczka » 18.06.2008 15:50

Świetnie, że się spotkamy, ale tak sobie myślę, że apartamenty to przydałyby się oddzielne. :lol:
Pozdrowienia z drugiej strony Polski.
Mirka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2008 16:52

Już miałem napisać , ze szczęściarz z tego "Dareca" :wink: -
a tu niespodzianka - "Cromireczka " chce :lol: ale oddzielnie :wink: :lol:
Darec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 105
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darec » 19.06.2008 10:09

Janusz Bajcer napisał(a):Już miałem napisać , ze szczęściarz z tego "Dareca" :wink: -


Januszu, nic nie stoi na przeszkodzie- wystarczy Funtanę zamienić na Rovinj, przyjechać do Cro trochę wczesniej i możemy wszyscy sie spotkać :)

Cromireczka napisał(a):...ale tak sobie myślę, że apartamenty to przydałyby się oddzielne.


Nie miałem na myśli wspólnego apartamentu, ale jest mi bardzo milo, że taka myśl przeszła Ci przez głowę. :D

Pozdrawiam ciepło
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2008 11:57

Darec napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Już miałem napisać , ze szczęściarz z tego "Dareca" :wink: -


Januszu, nic nie stoi na przeszkodzie- wystarczy Funtanę zamienić na Rovinj, przyjechać do Cro trochę wczesniej i możemy wszyscy sie spotkać :)

Pozdrawiam ciepło


Niestety nie dam rady - muszę jechać w sierpniu ze znajomymi, a oni pierwszy raz ...
i mogli by nie trafić :wink: :papa:
radekesp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) radekesp » 20.06.2008 12:31

Witam!
W Rovinj byłem w zeszłym tygodniu przez 3 dni. słońce miałem przez kilka godzin w niedzielę, ale to żaden problem. zreszta w Polsce chyba nie było lepsze pogody:-)

kwatery. olbrzymi wybór w "dzielnicy" CENTENER (chyba nie pomyliłem nazwy), my płaciliśmy za apartament 4 osobowy (korzystaliśmy w trójke) 50 euro za noc. chcieli trochę drożej, ale negocjacje przy rakiji i favoricie okazały sie skuteczne:-)
do plazy mieliśmy ca 400 m. do centrum 1500 m.
na miejscu jest mnóstwo agencji, które pośrednicza w najmie apartamentów, jednak samemu mozna znależć taniej.

miłego wypoczynku.
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 20.06.2008 14:35

Zazdroszę Wam wyjazdu do Rovinja. Dla mnie to najpiękniejsze miasto na całej Istrii :lol:
My w tym roku jedziemy do Porecia i na Słowenię, a z Porecia jest tylko kawałek do Rovinja więc pewnie zaliczymy tam jakiś wieczorek :lol: Uwielbiam to miasteczkooooooooooooo!!!
sigma4k
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sigma4k » 18.07.2008 00:25

Witam. Jestem już po urlopie spędzonym w Rovinji, byłem w Choewacji pierwszy raz ale napewno nie ostatni ponieważ w przyszłym roku równiez planuję wypoczynek w Chorwacji. Jestem zafascynowany tym klimatem, upalną pogodą, ciepłą i czystą wodą w Adriatyku i oczywiscie urokiem miasta. Rovinj jest wspaniałym miastem, te waskie uliczki, kafejki na skałach, nocnym zyciem wszystkim polecam zwiedzanie tego miasteczka. Dziękuję wszystkim którzy mi udzielali wskazówek przed wyjazdem do Chorwacji. Pozdrawiam Krzysiek. :papa:
tommyl
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 20.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommyl » 26.04.2011 09:56

Witam,

mam pytanie w którym miejscu w Rovinj można kupić rybkę prosto od rybaka (coś jak w Primosten jeśli ktoś był - chłopy takie dobre były, że nawet rybkę wypatroszyli na miejscu).

Drugie pytanie - Rovinji ma swoje regionalne winko?

Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.04.2011 10:40

tommyl napisał(a):Drugie pytanie - Rovinji ma swoje regionalne winko?


Pewnie ma kilka, a to jedno z nich: http://www.eistra.info/fameja-matosevic/
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 27.04.2011 10:08

tommyl napisał(a):
mam pytanie w którym miejscu w Rovinj można kupić rybkę prosto od rybaka (coś jak w Primosten jeśli ktoś był - chłopy takie dobre były, że nawet rybkę wypatroszyli na miejscu).

Przyłączam się do pytania o świeżą rybkę.
martynak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martynak » 29.04.2011 13:35

Czy jest mozliwość wyporzyczenia tam łodzi ,zeby moc powędkować? Ktoś zna orientacyjny koszt? :)
martynak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martynak » 30.04.2011 11:50

Poszukuje pokoju dla 3 osob z małym pieskiem z dostepem do kuchni , blisko plazy, w lipcu , na 7dni do 50euro za pokoj. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dziekuje :)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 28.08.2023 18:33

Ogdrzewam wątek,
Czy ktos może podzielić się wrażeniami / namiarami na kwaterkę w Rovinj na wrzesien ?
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 28.08.2023 21:30

https://www.apartamentychorwacja.pl/apa ... gica-/5578
Byłem 4 doby w tym roku. Przemiła osoba, duży apartament spokojnie na 6 osób. Do rewelacyjnej plaży 700 metrów, do centrum 1 km.
Płaciłem za 2+2 95 Euro.
Szczerze polecam
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 29.08.2023 10:01

dzięki :)
Tyle że my jedziemy we dwoje wiec może być zbyt duży , ale napiszę.

Na plaże chodziliście w kierunku Borik ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone