Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje dla 4 studentów

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zajaczek
Autostopowicz
Wakacje dla 4 studentów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zajaczek » 26.06.2014 16:16

Witam wszystkich, myślę że będę mógł liczyć na waszą praktyczną poradę. Właściwie jedziemy pierwszy raz w życiu do Chorwacji a tym bardziej samochodem i w ciemno do tego kraju. Nas jest 4 studentów. Chcemy jechać prawdopodobnie zwiedzać KRKA, Dubrovnik, Trogir oraz Makarsk. Mam kilka pytań do was:
1) Otóż jedziemy samochodem w "ciemno" do Chorwacji. Czy to faktycznie jak ludzie mówią że wyjazd w ciemno to noclegi są tańsze?
2) Ale ogółem chcemy jechać pod namiot, w jakich przedziałach cenowych jest pole namiotowe? Warto byłoby ceny dla przeciętnego studenta.
3) Czy warto robić tzw trip po Chorwacji, żeby jechać w inne miejsce i nocleg i tak do następnego miejsca?
4) Ile by kosztowało tak skromnie się najeść dla 4 studentów na tydzień?
5) Jakie jeszcze miejsca polecacie oprócz tych wyżej wymienionych miejsc? Czy w pobliżu wodospadu KRKA jest pole namiotowe?
6) Przez jakie kraje warto jechać z Torunia do Chorwacji? Planujemy połowego sierpnia jechać. Powrotem pomyślałem aby pojechać do Budapesztu chociaż na jedną noc.
7) Jak wygląda sytuacja na stacjach benzynowych ? Jest przybliżone do Polski?
8) Autostrady ? Czy warto ich ominąć żeby troszkę zaoszczędzić ?
9) No i najważniejsze jak wygląda sprawa z Policją? Bardziej rygorystyczni niż Polskie Władzy Drogowe, bo jestem troszkę dynamicznym kierowcą.
Dziękuję i myślę że będę można na was liczyć na paktyczne porady, bo od dłuższego czasu czytam tutaj i sporo z was jest doświadczonych CROMANIACAMI !
weldon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 26.06.2014 16:26

Zajaczek napisał(a):Nas jest 4 studentów.

Studentów? :roll:

Dżizaz ... A jaki kierunek? :?
Że nie polonistyka, to już wiem ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2014 16:34

weldon napisał(a):
Zajaczek napisał(a):Nas jest 4 studentów.

Studentów? :roll:

Dżizaz ... A jaki kierunek? :?
Że nie polonistyka, to już wiem ;)

Marketing i zarządzanie :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2014 16:38

Zajaczek napisał(a):...4) Ile by kosztowało tak skromnie się najeść dla 4 studentów na tydzień?...

Jaja sobie robicie 8)

To się naukowo nazywa: prowokacja :roll:

Bo w to, że w naszym kraju są studenci, którzy nie umieją sklecić poprawnie, z sensem, choćby jednego zdania, nie wierzę.
Dzieci w podstawówce lepiej piszą po polsku :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.06.2014 16:40

Lednice napisał(a):Bo w to, że w naszym kraju są studenci, którzy nie umieją sklecić poprawnie, z sensem, choćby jednego zdania, nie wierzę.

A ja wierzę.
Uczelnie też chcą jakoś przetrwać niż demograficzny...
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.06.2014 20:45

Mikromir napisał(a):
Lednice napisał(a):Bo w to, że w naszym kraju są studenci, którzy nie umieją sklecić poprawnie, z sensem, choćby jednego zdania, nie wierzę.

A ja wierzę.
Uczelnie też chcą jakoś przetrwać niż demograficzny...

Ja też, widzę to w pracy w notatkach z odbytych spotkań, a osoby po studiach.
Ale co się dziwić, sporo podobno, żeby dziś nie zdać matury, trzeba tylko na nią nie przyjść
Rafał78
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 26.06.2014 21:15

:lol:
Wydaje mi się,że ten tekst to tylko jakieś jaja.
Taka prowokacja :wink:

albo studenty zagraniczne
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2014 22:14

Jaja :D

Debilna prowokacja :D
Fanka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 27.06.2014 09:14

Nie wierzycie :?: Poniżej cytat z listu studentki do redakcji

"Piszę do Państwa w iż jestem studentką Wydziału Prawa i Administracji UNIWERSYTETU MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ. Może zainteresuje Państwa a nawet napiszą Państwo artykuł na temat jednego z przeprowadzanych na tym wydziale egzaminów. Nie piszę tego iż jestem sfrustrowaną osobą która nie zdała bo akurat mi się dziwnym cudem udało. Chodzi konkretnie o egzamin z Teorii i filozofii prawa który jest przeprowadzany przez dr Wojciecha Dziedziaka. Na domiar wszystkiego jest to egzamin który odbywa się już na 5 roku w semestrze zimowym (tylko dotknąć i mamy upragnionego MGR). Rozumiem jeśli to byłby przedmiot który pomógłby nam w późniejszej karierze zawodowej aczkolwiek nauka o św Tomaszu z Akwinu, szkole Platońskiej czy innych koncepcji już nieaktualnych jest po prostu bezsensowna. "

Kto chce się pośmiać link do całego listu.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /140229985

:mrgreen:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne