Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.12.2008 23:58

mkm napisał(a):Dla Maslinki coś wyjątkowo ciepłego na dziś :wink:

Dziękuję :D
Kolejny prezent :wink:
Przerwy na reklamy się przedłużają... ale już niedługo ciąg dalszy :)
Witaj witki, fajnie, że do nas dołączyłaś.
:papa:
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.12.2008 09:38

maslinka napisał(a):Przerwy na reklamy się przedłużają...

reklama c.d.

Zdrowiej...Obrazek
Pozdrawiam
Jacek
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.12.2008 15:45

Zaglądam, zaglądam a tu jeszcze nic nie ma :)
O ile dobrze pamiętam to jeszcze dwa dni na Male Ciste, a później Hvar... czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy ;)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.12.2008 15:49

Roksa_ napisał(a):Zaglądam, zaglądam a tu jeszcze nic nie ma :)
O ile dobrze pamiętam to jeszcze dwa dni na Male Ciste, a później Hvar... czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy ;)

O ile dobrze pamiętam , to TY też w tej bajce występujesz, ale Cię nie widać :cry:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.12.2008 16:31

Jak to mnie nie widać... przecież jestem :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.12.2008 23:25

Oj, Roksa, to coś źle pamiętasz :wink:, nie dwa dni, a jeden dzień nam jeszcze pozostał w Żivogosce. Zresztą dzień totalnego lenistwa, pływania, picia winka :D, więc odpuszczam sobie jego opis, pozostawiając resztę Waszej wyobraźni :wink:

Czas na długo oczekiwany kolejny odcinek:

10.07 (wtorek)

Dzisiaj rano opuszczamy camping "Male Ciste". Udajemy się do Drvenika, żeby promem przeprawić się na Hvar :)
Jest pochmurno i trochę chłodniej niż dotychczas, idealna pogoda na podróż :) W czasie oczekiwania na prom spada nawet parę kropli deszczu 8O

W oczekiwaniu na prom (ten widoczny na zdjęciu był zacumowany w porcie):

Obrazek

Koszulka jak na prawdziwą Cromaniaczkę przystało :P (o, przepraszam, jeszcze Croentuzjastkę :wink:):

Obrazek

I widok na Drvenik już z promu:

Obrazek

Dobijamy do wybrzeża Hvaru. Charakterystyczna latarnia, klasyczne ujęcie z tamtych okolic:

Obrazek

I miasteczko Sucuraj, zaraz wysiadamy:

Obrazek

Naszym celem jest Jelsa, camping Grebisce:
http://grebisce.hr/flashOK.html

Musimy więc pokonać słynną hvarską drogę, która jest wąska i kręta i niesamowicie malownicza. Jakoś nie czujemy strachu, wjechaliśmy rok wcześniej na sv. Jurego, co jest wyczynem bardziej ekstremalnym. Jedziemy po prostu spokojnie i bardzo uważnie. Podziwiamy takie zapierające dech w piersiach krajobrazy :D:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na zdjęciu widać, jak droga się wije. Na kolejnej fotce zbliżenie:

Obrazek

Jest cudnie, czuję się jak w raju :D

Przed nami jedzie polski autokar, rejestracja opolska. Kierowca, moim zdaniem, szarżuje, na pewno przekracza bezpieczną prędkość na tego typu drodze. Widzimy taką mijankę, na szczęście bezpieczną:

Obrazek

Na camping Grebisce w Jelsie docieramy koło 15.00. Standard tego miejsca jest bardzo wysoki. Toalety non-stop sprzątane, wszystko wykafelkowane, czyściutkie. Teren cały zacieniony, miejsca parcelowane i "zwyczajne". Parcelki można wcześniej rezerwować. My dostajemy miejsce nieparcelowane, cały taras na trzy namioty. Camp godny polecenia, stosunkowo drogi, ale bez wątpienia wart swojej ceny. Niedaleko campingu plaża z łagodnym zejściem do morza, ale my preferujemy skałki kawałek dalej, gdzie udajemy się późnym popołudniem, tuż po rozbiciu namiotów:

Obrazek

Obrazek

Camping jest położony w kępie drzew widocznej na zdjęciu za przyczepami, po drugiej stronie drogi. Tuż nad wodą jest część campu bez prądu, przynajmniej tak nam się wydaje.

W następnym odcinku wieczór w Jelsie :D
Ostatnio edytowano 24.02.2012 13:20 przez maslinka, łącznie edytowano 3 razy
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.12.2008 00:15

Croentuzjastka Maslinka :lol: jest na zdjęciu , a gdzie Roksa :wink: :?:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.12.2008 11:38

Maslinka chyba nie chce dawać zdjęć "nie z sobą" :). Ja na zamieszczanie fotek ze mną się jak najbardziej zgadzam, tylko wcześniej do zatwierdzenia poproszę :twisted:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.12.2008 11:45

Nigdy nie zamieszczam czyichś zdjęć bez zgody. Teraz już wiem, że się zgadzasz :D Tylko jest problem, bo często jesteś na zdjęciach ze swoim mężem, a on pewnie nie będzie chciał być umieszczany w internecie, tak jak mój (a może będzie mu wszystko jedno :?::wink:)
SVIBANJ
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 06.12.2008 11:59

Wiedz maslinko , że najczęściej z mężami jest tak: jak umieścisz jego zdjęcie bez pytania to będzie mu wszystko jedno a może będzie nawet zadowolony (oczywiście nie przyzna się do tego :D ) .ale jeżeli go zapytasz to z pewnością będzie przeciwny :D :D :D
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 06.12.2008 13:43

Miły prezent dostaliśmy od Ciebie :!:
Jak zwykle fajnie się czyta i ogląda fotki :!:
A Roksy jestem ciekawa jak wygląda :wink: :lol: Liczę, że niedługo się pojawi. :wink:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.12.2008 15:13

SVIBANJ napisał(a):Wiedz maslinko , że najczęściej z mężami jest tak: jak umieścisz jego zdjęcie bez pytania to będzie mu wszystko jedno a może będzie nawet zadowolony (oczywiście nie przyzna się do tego :D ) .ale jeżeli go zapytasz to z pewnością będzie przeciwny :D :D :D

Wiesz, SVIBANJ, że chyba masz rację :D

Aniu, cieszę się, że mogłam być trochę Mikołajem (Mikołajką :wink:).
Wygląda na to, że Roksa nie ma nic przeciwko znalezieniu się w mojej relacji na zdjęciu, więc wkrótce ją umieszczę :)

Miłego Mikołaja dla wszystkich! Niech Wam przyniesie to, o czym marzycie :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.12.2008 15:27

maslinka napisał(a):Wygląda na to, że Roksa nie ma nic przeciwko znalezieniu się w mojej relacji na zdjęciu, więc wkrótce ją umieszczę :)

W oczekiwaniu na Roksa(nę) :lol:

Cura z Jadrana
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.12.2008 15:53

No mężuś raczej nie byłby zadowolony, gdyby jego zdjęcie się tutaj znalazło :twisted: Możesz go uciąć :D
W swoich zbiorach mam kilka fotek, na których jesteśmy bez naszych połówek, z Makarskiej jest kilka :)
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.12.2008 16:27

Po ustaleniach z Maslinką, stwierdziłyśmy, że sama wkleję ze dwie fotki w ramach urozmaicenia relacji, która de facto urozmaicenia nie potrzebuje :)
A więc na początek wróćmy do Ninu, w oczekiwaniu na wieczornego grila- ze zdjęcia musiałam męża wyciąć :). Druga fotka to już z konoby w Makarskiej, razem z Maslinką, ze zdjęcia też trzeba było męskie towarzystwo wyciąć :)
1.Obrazek2.Obrazek
Ehhh to już 1,5 roku temu... teraz to włosy do ramion już mam :wink:
Mam nadzieję, że ciekawość niektórych osób została zaspokojona :)

Teraz możemy już czekać na dalszy ciąg relacji, co prawda za oknem pogoda ładna, ale miło będzie powspominać te wieczory na Hvarze :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019