Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ulka73
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka73 » 07.03.2017 16:54

Witaj, dziękuję za fajna relację. Jestem nową osobą na forum w Chorwacji póki co byliśmy tylko raz... :(( Ale w tym roku mamy zamiar jechać w połowie czerwca cała naszą 4 osobową rodziną (córa najmłodsza - 6 lat). No i mamy problem, gdzie jechać??? :roll: Mąż nurkuje, więc na pewno chciałby jakieś skałki i niedaleką odległość od jakiegoś miasta gdzie znajdzie bazę nurkową na 2-3 nury. Naszej pozostałej trójce potrzebna by była jakaś plaża, na którą bez problemu wejdą dzieci. Bardzo mi się spodobała ta miejscowość Zivogoście Blato, (nie lubimy tłumów). Czy coś w tym rodzaju by pani poleciła??A może widziała pani już coś podobnego tylko bliżej np w Pn Dalmacji??(jedziemy aż z Bydgoszczy). Ja osobiście znalazłam fajną miejscowość Ljubljeva. No ale tam niestety ceny są dość wysokie, i nie ma nawet sklepu żeby iść chociaż z dziećmi na lody :(( Patrzyłam jeszcze na Sevid, ale tam juz widzę o wiele więcej betonu i motorówek - co mnie w Chorwacji przeraża...Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Z góry dziękuję.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14731
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.03.2017 19:27

Cześć.
Dopiero teraz odpisuję, bo już tu nie zaglądam... :oops:

Po pierwsze: nie "paniujemy" tu sobie, możesz mi śmiało pisać na "ty" :)

Chyba niewiele pomogę, bo nie znam Waszych preferencji. Živogošće Blato jest bardzo fajne - stosunkowo nieduże, z ładną plażą i łagodnym zejściem do wody, w sam raz dla dzieci. Przynajmniej takie było, ileś lat temu,
bo...

Od ładnych paru lat jeździmy tylko na chorwackie wyspy, więc trudno mi doradzić jakąś miejscowość na wybrzeżu. Przez te lata sporo się zmieniło i kameralne, urokliwe "dziury" mogą być tętniącymi życiem kurortami. Tak stało się np. z Drage (koło Šibenika) :(

Nikt za Was nie dokona wyboru. Czytaj relacje, oglądaj, a później... trzeba zaryzykować i zdecydować się :)
Życzę powodzenia :D
Pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :) - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone