Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 04.06.2009 14:33

Dziękuję za informacje :)
Szkoda :(
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2011 22:50

Idąc za ciosem, uzupełniłam zdjęcia w kolejnej relacji...

Mam dość. Oczy bolą.

Powiedzcie, że Wam się to przyda do czegoś, prooooszę :wink: :D

:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.04.2011 23:45

Witam.

Mnie się przyda... się zastanawiam, gdzie byłem podczas gdy pisałaś tę relację... :?

Pozdrawiam.
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.04.2011 23:57

No jak nie , jak tak :wink:

Statystyk raczej nie prowadzę Agnieszlo , za to czytałem i czytam :) Twoje relacje . Na podstawie postów łatwo stwierdzic ilu forumowiczów "zaraziłaś" . dla ilu Twoja relacja była inspiracją :D
O tym dobrze wiesz , chyba że nie czytasz własnych relacji :lol:
Tylko nie mów , że wystarczy to ,że je tworzysz . . .

Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.04.2011 10:58

Interseal napisał(a):Mnie się przyda... się zastanawiam, gdzie byłem podczas gdy pisałaś tę relację... :?

Ja Ciebie nie pamiętam z "tych czasów" :wink: Chyba miałeś w tym czasie jakąś przerwę w forumowej aktywności.

Cieszę się, że się przyda.
Jak się już tak chwalę.... Nie wiem, czy widziałeś tę relację. Też wczoraj uzupełniłam zdjęcia :P
Chyba ponad rok zwlekałam, a wystarczyło L4. W jeden dzień się zmobilizowałam i fotki wróciły :D

piotrf napisał(a):Statystyk raczej nie prowadzę Agnieszlo , za to czytałem i czytam :) Twoje relacje . Na podstawie postów łatwo stwierdzic ilu forumowiczów "zaraziłaś" . dla ilu Twoja relacja była inspiracją :D
O tym dobrze wiesz , chyba że nie czytasz własnych relacji :lol:
Tylko nie mów , że wystarczy to ,że je tworzysz . . .

Czasem do nich wracam, fakt.
Wczoraj z konieczności trochę poczytałam i nawet coś tam zmieniłam, bo zobaczyłam jakiś błąd interpunkcyjny 8O :wink: czy nieprawidłową odmianę (Peljesaca zamiast Peljesca :wink:, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak to się odmienia :wink:).

Aż nie chcę myśleć, ilu błędów nie widziałam... Niby mnie nie wypada ich robić, ale cóż, jestem tylko człowiekiem. 8)

Pozdrawiam serdecznie,
zachrypnięta Maslinka :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.04.2011 07:55

Z ciekawości zobaczyłem wszystkie swoje posty, sprawdziłem daty i rzeczywiście obie Twoje relacje powstały w czasie, kiedy miałem dłuższą przerwę.

Dobrze, że się chwalisz :) jest czym.

P.S. Dziś w nocy wróciłem z Serbii, choć spędziłem tam tylko kilka godzin i to w rejonie północnym koło Suboticy... to wiadomo... ten jezyk... dwualfabetowe tablice... wróciły wspomnienia choćby z przejazdu przez Bośnię... aż chciało się docisnąć gaz i pognać na południe... Koledzy są już w Macedonii ja musiałem wrócić do Wisły :twisted:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 17:21

Interseal napisał(a):P.S. Dziś w nocy wróciłem z Serbii, choć spędziłem tam tylko kilka godzin i to w rejonie północnym koło Suboticy... to wiadomo... ten jezyk... dwualfabetowe tablice... wróciły wspomnienia choćby z przejazdu przez Bośnię... aż chciało się docisnąć gaz i pognać na południe... Koledzy są już w Macedonii ja musiałem wrócić do Wisły :twisted:

Z Serbii mówisz, faaajnie... :D
Chociaż to nie urlop, miło jest przynajmniej przejechać przez bałkański kraj. Trzeba było "zastrajkować" i pojechać nad Jadran :)
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.04.2011 18:01

Będę tam już pod koniec maja: Prnjavor, Derventa, Beograd i do Sarajeva. Jest coś co trzeba wiedzieć przed? Pieniądze kupić na granicy? Spróbuj spojrzeć okiem nowicjusza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.04.2011 19:12

MWN napisał(a):Będę tam już pod koniec maja: Prnjavor, Derventa, Beograd i do Sarajeva. Jest coś co trzeba wiedzieć przed? Pieniądze kupić na granicy? Spróbuj spojrzeć okiem nowicjusza.

Jeżeli to pytanie do mnie, to niestety wiele nie pomogę. W Serbii byłem na tyle krótko, że nie wiem za wiele...(nie potrzebowałem ich pieniędzy itp.), ale jednocześnie wystarczyło to na bliższe spotkanie z policją. Powiem tak, dobrze mieć banknoty po 10 euro i kupić sobie spokój niż dyskutować na argumenty, jeździć na komisariat itp.

Na granicy - jak niegdyś u nas. Drobiazgowe przeglądanie paszportu, sprawdzenie numerów, pytanie o cel i czas pobytu. paierosy, alkohol, zielona karta, oględziny samochodu.
Zaglądanie do schowków, pod siedzenia, do torby z papierami itp...

Byłem piąty w kolejce a postój na wyjeździe trwał ponad pół godziny.

Czy tak jest zawsze i wszędzie? Nie wiem.

Pozdrawiam i za OT przepraszam Autorkę.
Interseal.
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.04.2011 19:25

THX,
no widzisz w przewodnikach tego nie przeczytasz...
Autorkę proszę o wyrozumiałość.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 19:29

Interseal napisał(a):Pozdrawiam i za OT przepraszam Autorkę.
Interseal.

MWN napisał(a):Autorkę proszę o wyrozumiałość.

:D

Autorka na szczęście jest dosyć wyrozumiała :wink: :D

Pozdrawiam :papa:
cerber
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) cerber » 07.04.2011 20:20

Maslinko - dziekuję. To była pękna wyprawa. Pozdrawiam!
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 20:44

cerber napisał(a):Maslinko - dziekuję. To była pękna wyprawa. Pozdrawiam!

Ja również dziękuję :D

Pozdrawiam :papa:
janusz07
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 07.04.2011 20:52

Dziękuję za fajna relacje. Własnie powoli planuje kolejne wakacje i chyba częściowo pojadę Twoimi śladami. Przydaje sie informacje. pozdrawiam
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2011 21:44

janusz07 napisał(a):Dziękuję za fajna relacje. Własnie powoli planuje kolejne wakacje i chyba częściowo pojadę Twoimi śladami. Przydaje sie informacje. pozdrawiam

Witaj, Januszu.
Cieszę się, że informacje się przydają :)

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

W poszukiwaniu wąskich uliczek, czyli Chorwacja 2007 :) - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019