Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

V+S+P+R+T+Z+K+S....czyli J,M,M - Cro 2016.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 22.09.2016 18:10

Continue.....

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ile kobieta potrafi się grzebać do wyjścia , a dwie to już mistrzostwo. :roll:
W tym oczekiwaniu przypomniałem sobie , że trzeba napisać do krakuscity/Janusza , bo będąc jeszcze w domu w Polsce wspomniał o spotkaniu , bo wypoczywamy praktycznie koło siebie , dzieli nas zaledwie 46 km , to Jadranką rzut beretem.
Szybkie Pw zatem do krakuscity , że jesteśmy w Srimie i możemy jutro podjechać do nich po plazingu. :)

Dziewczyny w końcu się wystroiły to możemy się zbierać.
Ze Srimy do Sybenika jest zaledwie 13 km , zatem nawet nie zdążyłem 5 biegu włączyć , bo już parking przy marinie i wysiadka. :)

No to cyk:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tu muszę przyznać , że pogoda w sam raz na zwiedzanie , 30 C i lekki wiaterek i co przyjemne brak duchoty. :)

Obrazek

Mam nadzieję , że to nie był Śv Graal , bo będę se pluł w brodę....... :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziewczyny już chyba padają trupem.....

Obrazek

Za to ja niczym Japoniec latam w tą i we w tę z aparatem , by uchwycić jak najwięcej. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety nie dane było nam wejść w tych strojach co mamy na sobie. :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chciałbym tak rano wstać otworzyć takie magiczne drzwi i być tu. :oczko_usmiech:

Obrazek

.....i to by było na tyle , na twierdze w Sybeniku jest już dziś zapóżno , a w apartamencie czeka w lodówce dla mnie niespodzianka w postaci schłodzonego Ożujska , tylko że tą niespodziankę musiałem zrobić sobie sam , dziewczyny w życiu na to by nie wpadły. :evil:

...ale była też inna niespodzianka , krakuscity napisał na Pw , że sutra vidimo se. :D

Jeszcze Vodicki zachód .......

Obrazek

Obrazek
...i Laku noć. :papa:

cdn.... jutro będzie się działo. :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 22.09.2016 18:18

ruzica napisał(a):Ło jeżu, jeden dzień człowieka nie ma, a tu już 4 strony 8O

A jakbyś tak miała się przebijać przez 436 stron jak u Wojtka. :oczko_usmiech:
Cześć Marta :)
ruzica napisał(a):Liczę, że jak zwykle będzie wesoło :D

Postaram się ....... :wink:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 22.09.2016 18:25

maniust napisał(a):A jakbyś tak miała się przebijać przez 436 stron jak u Wojtka. :oczko_usmiech:



Dlatego u Wojtka używam filtru :wink: i z 436 robi się 250 :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: V+T+P+R+K+S+Z+S....czyli J,M,M - Cro 2016.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.09.2016 19:20

Już w domu i spokój, więc czytam kolejny raz, ale teraz z obrazkami i aż oczom mym nie wierzą 8O 8O
maniust napisał(a):Nasze lokum :
Do tej willi zapukaliśmy jako do pierwszego domu i właścicielka chciała 60 eur (byliśmy tydzień przed Tobą). Ale spuścić nic nie chciała (chcieliśmy 2 app) i jeszcze mówiła, że tak tanio w sezonie to nic nie znajdziemy, bo wszyscy po tyle wynajmują.... Idźmy, idźmy i tak nic nie znajdziemy... A potem coś jeszcze pod nosem mruczała.... I znaleźliśmy 3 domy dalej za 35 eur....

A Ty to chyba jednak w Vodice byłeś, a nie w Srimie? :wink:

maniust napisał(a):
piekara114 napisał(a):Czytam resztę

Witaj :)
Czekam na twoje Vodice! :)

To musisz chwilę poczekać, bo dwóch Vodice i tych samych miejsc to nikt nie będzie czytał...
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: V+T+P+R+K+S+Z+S....czyli J,M,M - Cro 2016.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 22.09.2016 19:29

piekara114 napisał(a):A Ty to chyba jednak w Vodice byłeś, a nie w Srimie? :wink:

W sumie tak , bo Lovetovo należy do Vodic :) , ale bliżej jest do Srimy niż do centrum Vodic , stąd że byliśmy w Srimie.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 22.09.2016 19:39

Vodice + Sybenik + Primosten + Rogoznica + T + Z + K + S....czyli Joanna , Małgorzata , Mariusz - Cro 2016.

Dzień trzeci w Cro (plaża Srimska , łażenie po Primosten i spotkanie z krakusami)


Dzień trzeci zaczynamy tradycyjnie od Polsko-Chorwackiego śniadania , czyli krakowska sucha i myśliwska przywieziona z Polski oraz to co zakupione w Cro.

Obrazek

Rzut oka na Jadran .......

Obrazek

Trochę zabawy zoomem na plaży :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

W końcu rzucam hasło do małżonki żeby może uwieczniła moje taplanie w Jadranie , po czym następuje krótki instruktaż ....
- pamiętaj trzymaj pion , poziom , nie obcinaj nóg , głowy i trzymaj ostrość !

Zabieram maskę , rurkę , płetwy i sruu do Jadrana , nie widząc nurkując co się dzieje , bo 15 min. wychodzę.

- i co zrobiłaś ? pokaż ?!

8O 8O 8O Masakra .........

Okazało się , że czeski gófniarz widząc co się święci , specjalnie ze swoim pływającym kołem właził małżonce w obiektyw.
Małżonka obiektyw w lewo , ten płynie w lewo , małżonka idzie kawałek w prawo , ten płynie w prawo.
W dobie kliszy 36 klatkowej to by człowiek się chyba pochlastał. :evil:

Wywaliłem jakieś 10 zdjęć , jedno zostawiłem dla potomnych.

Obrazek

Zabić to mało , jeszcze skopać gófniarza! :evil:

Nie pozostało nic jak poczekać jak gófniarz wyjdzie z Jadrana........ i zrobić sesję jeszcze raz.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...i skopać Jadran , że nie skopał gófniarza......

Obrazek

cd jutro ....na dziś starczy. :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.09.2016 20:53

maniust napisał(a):Zabić to mało , jeszcze skopać gófniarza! :evil:

Eeee tam zaraz zabić :roll:
może gófniarz chciał sobie popozować bo czeski ojciec aparatu zapomniał :lol:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 22.09.2016 21:18

Piąta strona, ale dogoniłam 8O :papa:
Czekam na spotkanie z Krakusami :wink:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 22.09.2016 21:30

Z Tobą Mariusz to zawsze jest wesoło - zatem i ja będę zaglądać do Twojej relacji. Ps. Co do "gófniarza" to trzeba było gada utopić jak się pchał w kadr :mrgreen: żartowałam :oczko_usmiech:
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 484
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 22.09.2016 22:39

I znalazłem również coś takiego , niestety nie wiemy co to było , wyglądem przypominało ślimaka. :roll:

[url=http://www.fmix.pl/zdjecie/5002239/dscf3514/rozmiar/2]Obrazek[/url

[url=http://www.fmix.pl/zdjecie/5002237/dscf3513/rozmiar/2]Obrazek[/u

Witam.
To chyba ten sam,przylapany w Srima w Sierpniu
Załączniki:
GOPR0381.JPG
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.09.2016 09:05

lotnikwsk napisał(a):może gófniarz chciał sobie popozować bo czeski ojciec aparatu zapomniał :lol:
Może....nie wiem.
W ogóle cała ta rodzinka była jakaś porypana , rano pierwsze co , to wysyłali "gófniarza" na plażę z karimatami by je rozłożył i przywalił je kamulami , gdzie miejsca na plaży ful , mamy wrzesień i tłoku specjalnie nie było.

No , ale to może w ramach porannej gimnastyki dla gófniarza.

Przykładów ich zachowania bym przytoczył tu jeszcze kilka , ale to jest moja relacja , a nie czeski film. :D

Sara76 napisał(a):Z Tobą Mariusz to zawsze jest wesoło - zatem i ja będę zaglądać do Twojej relacji.
:mrgreen: fajnie........
DamianM napisał(a):To chyba ten sam,przylapany w Srima w Sierpniu

Chyba tak , tylko skubany od sierpnia wylazł z tej trawy i dotarł bliżej brzegu , gdzie bez problemu można było go wyciągnąć. :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 23.09.2016 10:04

Fajnie tu !
Zostaję :papa: !
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 23.09.2016 12:47

Chwila nieuwagi i już kilka stron :mrgreen:
Na Twoich zdjęciach Vodice wyglądają trochę inaczej niż na moich :D
Nie mam nic do Vodic, nawet tłok w środku sezonu mi nie przeszkadza, ale na razie chyba tam bym nie pojechał. Może za parę lat odświeżyć pamięć i zobaczyć co się zmieniło. Póki co jeszcze za mało widziałem, żeby wracać w to samo miejsce. Dopiero w tym roku znalazłem miejscówkę do której przełamałbym się ponownie. I jeśli do końca stycznia nie znajdę nic innego to być może znów tam wócę.
Pisz, może zmobilizujesz mnie do napisania swojej relacji, bo pokazujesz że nie trzeba pisać elaboratów żeby było fajnie :mrgreen:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21044
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 23.09.2016 16:37

maniust napisał(a):.....i to by było na tyle , na twierdze w Sybeniku jest już dziś zapóżno...


Czyli jeszcze raz pojedziecie do Szybenika... :?:

To może w tytule 2xS oznacza 2xSzybenik

:papa:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 23.09.2016 18:54

Koenig napisał(a):I jeśli do końca stycznia nie znajdę nic innego to być może znów tam wócę.

Jeśli mogę ci doradzić to Tucepi , ja bym z chęcią pojechał tam po raz trzeci , chociaż numer one jest i tak u mnie Korcula , odstrasza mnie tylko odległość z GD samochodem , ale chciałbym tam wrócić. :D
Koenig napisał(a):Pisz, może zmobilizujesz mnie do napisania swojej relacji, bo pokazujesz że nie trzeba pisać elaboratów żeby było fajnie :mrgreen:

Do pisania relacji nie potrzeba mobilizacji , wystarczą chęci i wygospodarować trochę wolnego czasu. :)

ajdadi napisał(a):Czyli jeszcze raz pojedziecie do Szybenika... :?:
To może w tytule 2xS oznacza 2xSzybenik

Tak do Sybenika jeszcze wrócimy , ale te ostatnie S , to nie to. :mrgreen:

Zaraz cd.....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
V+S+P+R+T+Z+K+S....czyli J,M,M - Cro 2016. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone